Live voetbal
Nieuws zoeken
Nieuws
Eredivisie
Keuken Kampioen Divisie
Ligue 1
Bundesliga
Serie A
LaLiga
Premier League
UEFA Europa League
UEFA Europa Conference League
UEFA Champions League
Europees Kampioenschap
Wereldkampioenschap
Overige..
Competities
Eredivisie
Keuken Kampioen Divisie
Premier League
Ligue 1
Bundesliga
Serie A
LaLiga
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Europa Conference League
Overige..
Live voetbal
Schorsingen & Blessures
Eredivisie
Ligue 1
Bundesliga
LaLiga
Premier League
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Europa Conference League
Transfers
Eredivisie
Ligue 1
Bundesliga
Serie A
LaLiga
Premier League
Video's
Voetbaltickets
Voetbalcompetities
Nederland
Eerste Klasse
Programma & Uitslagen
2016-2017
Eerste Klasse
Nederland - 2023/2024
Overzicht
Voetbalnieuws
Eerste Klasse programma & uitslagen 2016/2017
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
Aankomende wedstrijden
Comp.
Wedstrijd
Zaterdag 3 september 2016
De Merino's
3
-
1
VVZ
JSV
3
-
0
DTS Ede
RKAV Volendam
0
-
0
Zwaluwen '30
Aalsmeer
0
-
1
Zuidvogels
Geinoord
0
-
1
SVL
Montfoort
2
-
0
Woudenberg
Vitesse
1
-
3
Brielle
Westlandia II
1
-
1
Forum Sport
SVC '08
2
-
0
Xerxes Zat
SC Feyenoord
2
-
3
ARC
GRC 14
3
-
3
Lekkerland
Heinenoord
2
-
1
Almkerk
Oude Maas
1
-
4
LRC
Rijsoord
2
-
0
Kloetinge
WNC
1
-
1
SHO
Zuidland
1
-
2
VVGZ
De Esch
1
-
6
DETO
Zutphen
0
-
4
SVZW
KHC
3
-
2
Nunspeet
Vroomshoop
1
-
3
Berkum
WHC
7
-
1
Hulzense Boys
Balk
0
-
1
Drachtster
BCV
1
-
1
Winsum
Buitenpost
3
-
2
VEV
Drenthina
2
-
6
Olde Veste
Zwaluwen
0
-
5
HZVV
PKC
0
-
1
BW '34
Sportlust
0
-
1
Nootdorp
Neptunus
2
-
2
Deltasport
AFC '34
3
-
2
Roda '46
DOS '37
0
-
2
Go Ahead
Oranje Wit
3
-
0
MZC '11
Bennekom
1
-
4
DUNO
Gorecht
3
-
0
Omlandia
De Zweef
0
-
2
Bemmel
SSS
2
-
2
Volharding
Heino
1
-
4
ROHDA
Marvilde
0
-
4
HVCH
Someren
0
-
2
Venray
Zondag 4 september 2016
Pap.-Nw.-Guin.
2
-
2
Bergum
FVC
1
-
3
Hoogeveen
SVBO
2
-
2
Wolvega
GRC
2
-
1
VV Emmen
LSC 1890
3
-
3
Achilles 1894
Elinkwijk
0
-
4
AFC '34
Erica
1
-
1
WVV
EDO
2
-
1
Soest
VKW
1
-
0
LAC
DEM
1
-
1
VSV
Fortuna W.
0
-
0
Zeeburgia
Legmeervogels
0
-
3
Purmersteijn
Hillegom
4
-
3
N. Utrecht
OVV
1
-
2
Zwervers
Laakkwartier
3
-
4
Woerden
Oostnieuwkerke
2
-
4
DRL
VOC
1
-
1
Olympia
TAC'90
2
-
4
Boshuizen
VELO
2
-
4
Leonidas
Alphense Boys
3
-
2
Poortugaal
Assendelft
1
-
2
Velsen
Quick 1888
1
-
1
BVC '12
TVC
3
-
0
LONGA
Stevo
0
-
1
Orion
Alcides
0
-
0
Rigtersbleek
RKTVV
0
-
1
Brabantia
MOC '17
2
-
2
Beerse Boys
Nemelaer
0
-
2
NEC
Baronie
3
-
1
AWC
TOP Oss Am
3
-
1
't Zand
Duitse Democratische Repulic
1
-
1
Tubantia
Deurne
2
-
0
Geldrop
Bekkerveld
0
-
1
Schaesberg
Meerssen
2
-
0
ZSV
Susteren
2
-
2
Minor
Wittenhorst
0
-
0
De Valk
Vrijdag 9 september 2016
LONGA
0
-
0
Stevo
Zaterdag 10 september 2016
Almkerk
2
-
1
Zuidland
Kloetinge
1
-
0
Oude Maas
LRC
0
-
3
Heinenoord
MZC '11
0
-
3
WNC
Lekkerland
1
-
1
Oranje Wit
SHO
0
-
0
Rijsoord
Berkum
4
-
2
KHC
Hulzense Boys
1
-
2
Zutphen
SVZW
1
-
0
DOS '37
Voorschoten
2
-
2
Sportlust
BW '34
0
-
5
Gorecht
Olde Veste
5
-
0
Zwaluwen
Drachtster
4
-
1
Buitenpost
Omlandia
2
-
0
Drenthina
Zwaluwen '30
0
-
0
Montfoort
Deltasport
2
-
2
SC Feyenoord
SVL
0
-
0
RKAV Volendam
Zuidvogels
5
-
0
De Merino's
VVZ
1
-
2
JSV
Woudenberg
1
-
0
Aalsmeer
ARC
2
-
2
Gravenzande
Nootdorp
3
-
2
SVC '08
Forum Sport
1
-
1
Vitesse
Brielle
5
-
0
Neptunus
DETO
2
-
3
WHC
Nunspeet
2
-
1
Bennekom
DTS Ede
3
-
4
AFC '34
VVGZ
4
-
0
GRC 14
DUNO
1
-
2
De Esch
Go Ahead
2
-
0
Vroomshoop
Winsum
1
-
1
PKC
HZVV
3
-
0
Balk
VEV
0
-
0
BCV
Roda '46
1
-
2
Geinoord
Xerxes Zat
0
-
1
Westlandia II
Zondag 11 september 2016
Leonidas
5
-
2
Alphense Boys
Bergum
2
-
1
LSC 1890
LAC
3
-
0
Erica
VSV
2
-
3
EDO
Achilles 1894
5
-
0
SVBO
Purmersteijn
3
-
0
Fortuna W.
Soest
3
-
2
Elinkwijk
Wolvega
4
-
3
VKW
WVV
0
-
3
GRC
NEC
1
-
4
RKTVV
AWC
3
-
1
TOP Oss Am
DRL
1
-
1
VOC
Olympia
1
-
2
TAC'90
Woerden
3
-
2
VELO
AFC '34
4
-
2
Hillegom
Zwervers
2
-
2
Oostnieuwkerke
Velsen
3
-
0
Legmeervogels
Tubantia
3
-
2
Alcides
Orion
0
-
4
Heino
Rigtersbleek
4
-
0
De Zweef
ROHDA
1
-
2
Quick 1888
BVC '12
2
-
1
Duitse Democratische Repulic
Bemmel
2
-
1
TVC
N. Utrecht
1
-
0
Assendelft
Poortugaal
4
-
1
OVV
Boshuizen
2
-
1
Laakkwartier
Zeeburgia
2
-
3
DEM
Hoogeveen
1
-
1
Pap.-Nw.-Guin.
Beerse Boys
1
-
0
Marvilde
GOES
2
-
2
MOC '17
Brabantia
1
-
2
Moerse Boys
HVCH
1
-
7
Baronie
't Zand
2
-
3
Nemelaer
Geldrop
1
-
1
Someren
De Valk
1
-
3
Bekkerveld
ZSV
0
-
2
Wittenhorst
Minor
4
-
1
Deurne
Venray
1
-
5
Meerssen
Volharding
2
-
1
Susteren
Schaesberg
3
-
2
SSS
VV Emmen
2
-
0
FVC
Zaterdag 17 september 2016
Westlandia II
4
-
0
Neptunus
Nootdorp
2
-
0
Forum Sport
Heinenoord
1
-
1
Kloetinge
Gravenzande
2
-
1
Vitesse
Zuidland
0
-
2
Rijsoord
Almkerk
1
-
1
LRC
Lekkerland
0
-
2
SHO
WNC
2
-
2
Oude Maas
MZC '11
1
-
3
VVGZ
KHC
1
-
1
Vroomshoop
SVZW
3
-
1
Hulzense Boys
Zutphen
2
-
1
DETO
Zwaluwen '30
1
-
4
Zuidvogels
Balk
2
-
0
Gorecht
BCV
1
-
2
Buitenpost
PKC
1
-
0
Drenthina
Zwaluwen
1
-
1
Omlandia
Winsum
0
-
3
Drachtster
ARC
0
-
2
Deltasport
SVC '08
1
-
1
Sportlust
Woudenberg
1
-
1
SVL
Aalsmeer
2
-
1
JSV
Geinoord
2
-
5
De Merino's
Montfoort
3
-
1
RKAV Volendam
Berkum
3
-
1
DUNO
AFC '34
1
-
3
VVZ
DOS '37
1
-
0
De Esch
Nunspeet
2
-
1
Go Ahead
Oranje Wit
4
-
2
GRC 14
Bennekom
3
-
2
WHC
Xerxes Zat
4
-
0
Voorschoten
VEV
4
-
1
BW '34
Roda '46
3
-
3
DTS Ede
HZVV
3
-
0
Olde Veste
SC Feyenoord
0
-
0
Brielle
Wittenhorst
2
-
0
Venray
Pap.-Nw.-Guin.
1
-
0
Erica
Zondag 18 september 2016
Hillegom
2
-
2
Elinkwijk
Assendelft
1
-
1
Fortuna W.
Laakkwartier
1
-
1
TAC'90
VELO
1
-
2
OVV
VSV
1
-
2
Zeeburgia
AFC '34
3
-
1
Velsen
DEM
1
-
2
Purmersteijn
FVC
8
-
2
WVV
N. Utrecht
3
-
3
Soest
SVBO
3
-
1
LSC 1890
Achilles 1894
6
-
1
LAC
Wolvega
1
-
3
Bergum
VKW
3
-
1
GRC
EDO
0
-
2
Legmeervogels
NEC
3
-
0
GOES
AWC
2
-
2
HVCH
Oostnieuwkerke
3
-
1
Poortugaal
DRL
2
-
1
Zwervers
Woerden
1
-
3
Olympia
VOC
0
-
2
Alphense Boys
Boshuizen
2
-
3
Leonidas
LONGA
1
-
4
ROHDA
Orion
0
-
1
Bemmel
Heino
2
-
1
Duitse Democratische Repulic
Rigtersbleek
1
-
2
Tubantia
Stevo
1
-
1
TVC
De Zweef
2
-
1
Quick 1888
Alcides
1
-
2
BVC '12
Bekkerveld
0
-
0
Someren
Susteren
2
-
0
SSS
Volharding
2
-
3
Geldrop
Hoogeveen
1
-
3
VV Emmen
RKTVV
2
-
0
Nemelaer
Brabantia
1
-
1
't Zand
Baronie
5
-
1
Beerse Boys
TOP Oss Am
3
-
1
MOC '17
Moerse Boys
0
-
0
Marvilde
Deurne
0
-
1
Meerssen
De Valk
3
-
1
ZSV
Minor
0
-
1
Schaesberg
Zaterdag 24 september 2016
Oude Maas
0
-
1
Heinenoord
SHO
4
-
1
Oranje Wit
Rijsoord
3
-
3
WNC
Kloetinge
4
-
0
Almkerk
LRC
4
-
0
MZC '11
GRC 14
3
-
1
Zuidland
Brielle
2
-
0
ARC
Zuidvogels
3
-
0
Montfoort
JSV
2
-
6
AFC '34
De Esch
1
-
5
Bennekom
WHC
3
-
2
Zutphen
Hulzense Boys
0
-
4
Nunspeet
Vroomshoop
1
-
0
DOS '37
Voorschoten
0
-
2
Nootdorp
SVL
4
-
1
Zwaluwen '30
De Merino's
5
-
0
Aalsmeer
VVZ
0
-
0
Roda '46
RKAV Volendam
1
-
0
Geinoord
Neptunus
2
-
3
SC Feyenoord
Vitesse
0
-
0
Westlandia II
Forum Sport
1
-
1
SVC '08
BW '34
2
-
1
BCV
Buitenpost
0
-
0
Balk
Drenthina
3
-
0
Zwaluwen
Olde Veste
4
-
3
Winsum
Drachtster
4
-
1
VEV
Omlandia
1
-
2
HZVV
Sportlust
2
-
2
Gravenzande
Deltasport
2
-
0
Xerxes Zat
DETO
0
-
2
SVZW
VVGZ
0
-
2
Lekkerland
Go Ahead
0
-
5
Berkum
DUNO
4
-
1
KHC
DTS Ede
1
-
0
Woudenberg
Gorecht
0
-
0
PKC
Zondag 25 september 2016
Leonidas
4
-
0
Laakkwartier
Elinkwijk
2
-
1
EDO
Purmersteijn
3
-
1
VSV
Fortuna W.
2
-
0
DEM
Soest
2
-
2
AFC '34
Bergum
1
-
5
Achilles 1894
LAC
4
-
1
SVBO
GRC
1
-
3
FVC
LSC 1890
1
-
2
Pap.-Nw.-Guin.
VV Emmen
4
-
1
Wolvega
WVV
1
-
2
Hoogeveen
Erica
3
-
2
VKW
Poortugaal
3
-
1
DRL
Olympia
0
-
2
Boshuizen
Zwervers
2
-
2
Woerden
TAC'90
2
-
3
VOC
Alphense Boys
1
-
1
VELO
Legmeervogels
4
-
1
Assendelft
OVV
0
-
2
Oostnieuwkerke
Velsen
2
-
2
Hillegom
Quick 1888
5
-
3
Heino
Tubantia
2
-
1
Orion
TVC
0
-
3
De Zweef
ROHDA
2
-
3
Stevo
BVC '12
2
-
2
Rigtersbleek
Bemmel
2
-
1
LONGA
Someren
1
-
1
Deurne
Geldrop
1
-
1
Susteren
ZSV
3
-
2
Minor
Venray
4
-
2
De Valk
SSS
0
-
2
Bekkerveld
Meerssen
0
-
3
Wittenhorst
Schaesberg
2
-
1
Volharding
Zeeburgia
0
-
1
N. Utrecht
Beerse Boys
3
-
0
AWC
GOES
2
-
1
RKTVV
MOC '17
2
-
2
Moerse Boys
Nemelaer
2
-
0
TOP Oss Am
Marvilde
0
-
4
Baronie
HVCH
1
-
1
Brabantia
't Zand
4
-
1
NEC
Duitse Democratische Repulic
1
-
0
Alcides
Zaterdag 1 oktober 2016
JSV
1
-
3
RKAV Volendam
VVZ
0
-
3
Zwaluwen '30
Woudenberg
2
-
0
Geinoord
SVC '08
1
-
1
Westlandia II
Brielle
1
-
2
Nootdorp
Oude Maas
3
-
0
GRC 14
Heinenoord
3
-
1
Rijsoord
Almkerk
1
-
2
SHO
Kloetinge
1
-
1
Lekkerland
LRC
2
-
3
VVGZ
MZC '11
2
-
4
Zuidland
ARC
0
-
1
Forum Sport
Montfoort
1
-
0
Aalsmeer
KHC
0
-
3
Bennekom
WHC
1
-
0
Vroomshoop
Hulzense Boys
1
-
6
Go Ahead
SVZW
1
-
3
DUNO
Zutphen
4
-
2
De Esch
Deltasport
3
-
0
Voorschoten
Drenthina
0
-
2
Buitenpost
Olde Veste
3
-
0
Drachtster
Zwaluwen
0
-
3
Gorecht
Winsum
3
-
1
Balk
Neptunus
1
-
3
Sportlust
AFC '34
2
-
2
De Merino's
Nunspeet
0
-
2
DOS '37
DETO
0
-
0
Berkum
Roda '46
4
-
1
Zuidvogels
DTS Ede
2
-
2
SVL
Xerxes Zat
0
-
2
Gravenzande
Oranje Wit
2
-
2
WNC
BCV
2
-
2
PKC
Omlandia
2
-
0
VEV
HZVV
4
-
1
BW '34
SC Feyenoord
5
-
0
Vitesse
Venray
1
-
3
Volharding
Zondag 2 oktober 2016
Hillegom
2
-
1
Assendelft
DEM
4
-
2
Legmeervogels
OVV
2
-
2
TAC'90
Laakkwartier
1
-
6
VELO
VSV
1
-
2
Velsen
Purmersteijn
1
-
1
AFC '34
Fortuna W.
4
-
2
Elinkwijk
N. Utrecht
0
-
2
EDO
FVC
2
-
2
Erica
SVBO
3
-
1
VKW
GRC
0
-
0
LSC 1890
VV Emmen
0
-
0
Bergum
Wolvega
2
-
3
Pap.-Nw.-Guin.
WVV
0
-
5
Achilles 1894
AWC
0
-
4
GOES
Oostnieuwkerke
0
-
1
Alphense Boys
Poortugaal
0
-
2
Boshuizen
DRL
2
-
4
Leonidas
Woerden
2
-
2
VOC
Zwervers
0
-
2
Olympia
Tubantia
0
-
2
Bemmel
Orion
0
-
1
De Zweef
Rigtersbleek
0
-
4
ROHDA
Stevo
0
-
2
Heino
BVC '12
1
-
0
LONGA
Alcides
2
-
1
Quick 1888
Duitse Democratische Repulic
2
-
2
TVC
Zeeburgia
2
-
0
Soest
Hoogeveen
2
-
2
LAC
De Valk
1
-
3
Geldrop
ZSV
3
-
1
Schaesberg
Minor
2
-
1
Bekkerveld
Meerssen
1
-
1
SSS
Susteren
1
-
1
Deurne
Wittenhorst
3
-
3
Someren
Beerse Boys
2
-
1
NEC
RKTVV
2
-
2
Moerse Boys
Brabantia
1
-
0
TOP Oss Am
Marvilde
0
-
3
Nemelaer
HVCH
3
-
3
't Zand
Baronie
3
-
2
MOC '17
Zaterdag 8 oktober 2016
SHO
3
-
1
LRC
Zuidland
1
-
1
Oranje Wit
Lekkerland
3
-
1
Almkerk
Rijsoord
4
-
1
Oude Maas
GRC 14
2
-
0
MZC '11
Nootdorp
3
-
1
ARC
SVL
1
-
0
VVZ
De Merino's
5
-
0
JSV
RKAV Volendam
3
-
0
Woudenberg
Vitesse
2
-
1
Neptunus
Westlandia II
1
-
0
SC Feyenoord
Gravenzande
4
-
0
SVC '08
Geinoord
1
-
1
Montfoort
Aalsmeer
3
-
1
AFC '34
De Esch
1
-
2
WHC
Berkum
2
-
0
SVZW
Vroomshoop
0
-
3
Nunspeet
Voorschoten
0
-
1
Brielle
Zwaluwen '30
4
-
0
Roda '46
Sportlust
0
-
3
Xerxes Zat
Balk
1
-
0
BCV
Buitenpost
1
-
1
Winsum
PKC
1
-
1
Zwaluwen
Drachtster
1
-
1
Omlandia
Forum Sport
2
-
0
Deltasport
DOS '37
3
-
0
KHC
BW '34
0
-
0
Olde Veste
VVGZ
0
-
1
Kloetinge
Zuidvogels
2
-
0
DTS Ede
Bennekom
1
-
0
Zutphen
Go Ahead
3
-
2
DETO
DUNO
5
-
2
Hulzense Boys
VEV
3
-
3
HZVV
Gorecht
2
-
0
Drenthina
Geldrop
0
-
1
ZSV
Zondag 9 oktober 2016
Leonidas
1
-
0
Zwervers
LONGA
2
-
1
Rigtersbleek
Quick 1888
1
-
1
Duitse Democratische Repulic
TVC
0
-
0
Orion
Heino
1
-
1
Alcides
ROHDA
1
-
1
Tubantia
De Zweef
0
-
2
Stevo
Bemmel
1
-
1
BVC '12
Elinkwijk
3
-
0
N. Utrecht
AFC '34
5
-
2
VSV
Soest
3
-
4
Purmersteijn
Velsen
1
-
1
Zeeburgia
Pap.-Nw.-Guin.
3
-
0
SVBO
Bergum
3
-
0
WVV
LAC
3
-
2
VV Emmen
Achilles 1894
3
-
1
Hoogeveen
LSC 1890
3
-
2
Wolvega
Erica
2
-
1
GRC
VKW
5
-
5
FVC
EDO
0
-
3
Hillegom
Legmeervogels
0
-
2
Fortuna W.
Assendelft
2
-
3
DEM
VOC
2
-
2
Laakkwartier
Alphense Boys
2
-
1
OVV
NEC
2
-
1
AWC
Olympia
1
-
4
Poortugaal
TAC'90
0
-
1
Woerden
Boshuizen
6
-
1
DRL
VELO
1
-
1
Oostnieuwkerke
Deurne
3
-
0
Wittenhorst
Someren
2
-
0
Meerssen
SSS
2
-
3
Minor
Bekkerveld
3
-
1
Susteren
Volharding
0
-
3
De Valk
Schaesberg
1
-
2
Venray
GOES
1
-
4
HVCH
MOC '17
1
-
2
Marvilde
Nemelaer
0
-
1
Brabantia
't Zand
2
-
2
Beerse Boys
TOP Oss Am
1
-
1
RKTVV
Moerse Boys
0
-
2
Baronie
Zaterdag 15 oktober 2016
Oude Maas
0
-
1
Zuidland
Heinenoord
2
-
2
Oranje Wit
Almkerk
3
-
0
GRC 14
Kloetinge
3
-
2
SHO
LRC
0
-
3
Rijsoord
MZC '11
2
-
4
Lekkerland
SVL
0
-
0
Aalsmeer
VVZ
2
-
3
Zuidvogels
Woudenberg
2
-
1
Zwaluwen '30
Neptunus
4
-
4
Gravenzande
Brielle
1
-
1
Forum Sport
SC Feyenoord
3
-
0
SVC '08
WHC
3
-
3
DOS '37
Hulzense Boys
4
-
0
De Esch
Voorschoten
7
-
5
Westlandia II
SVZW
2
-
0
Vroomshoop
Zutphen
3
-
1
KHC
Deltasport
1
-
0
Vitesse
Drenthina
2
-
2
Balk
Olde Veste
2
-
1
Gorecht
Zwaluwen
1
-
1
BCV
Drachtster
1
-
1
PKC
Winsum
2
-
0
VEV
Omlandia
4
-
2
BW '34
ARC
0
-
1
Sportlust
AFC '34
3
-
3
Montfoort
Nunspeet
1
-
1
Berkum
DETO
0
-
2
DUNO
VVGZ
2
-
0
WNC
Roda '46
1
-
2
RKAV Volendam
DTS Ede
1
-
1
De Merino's
Xerxes Zat
0
-
0
Nootdorp
Go Ahead
2
-
2
Bennekom
HZVV
2
-
0
Buitenpost
JSV
1
-
3
Geinoord
Zondag 16 oktober 2016
Tubantia
2
-
4
Quick 1888
Orion
1
-
7
LONGA
Rigtersbleek
5
-
1
TVC
Bemmel
2
-
1
Heino
Alcides
2
-
1
Stevo
VSV
0
-
0
Elinkwijk
Purmersteijn
2
-
0
Velsen
Fortuna W.
2
-
4
EDO
N. Utrecht
0
-
4
AFC '34
Bergum
4
-
1
VKW
FVC
3
-
1
SVBO
GRC
4
-
1
Pap.-Nw.-Guin.
VV Emmen
1
-
1
Erica
Wolvega
1
-
2
Achilles 1894
WVV
8
-
0
LAC
AWC
1
-
4
Nemelaer
DEM
4
-
0
Hillegom
Soest
2
-
3
Assendelft
Oostnieuwkerke
4
-
1
Laakkwartier
OVV
3
-
0
VOC
Poortugaal
1
-
4
Leonidas
DRL
2
-
4
TAC'90
Olympia
0
-
1
VELO
Woerden
1
-
3
Boshuizen
Zwervers
1
-
4
Alphense Boys
Duitse Democratische Repulic
4
-
2
De Zweef
Hoogeveen
5
-
0
LSC 1890
De Valk
1
-
1
SSS
ZSV
0
-
0
Someren
Minor
2
-
2
Volharding
Venray
3
-
6
Geldrop
Meerssen
1
-
1
Bekkerveld
Wittenhorst
1
-
2
Susteren
Schaesberg
3
-
2
Deurne
Beerse Boys
2
-
6
GOES
Brabantia
1
-
3
NEC
Marvilde
1
-
2
TOP Oss Am
HVCH
1
-
1
MOC '17
Baronie
4
-
0
RKTVV
't Zand
1
-
0
Moerse Boys
Zeeburgia
1
-
1
Legmeervogels
Zaterdag 22 oktober 2016
Gravenzande
2
-
1
Voorschoten
Zondag 23 oktober 2016
Moerse Boys
2
-
2
GOES
Zaterdag 29 oktober 2016
SHO
3
-
1
VVGZ
Zuidland
1
-
2
Heinenoord
Lekkerland
3
-
2
LRC
Rijsoord
4
-
0
MZC '11
WNC
3
-
2
Almkerk
GRC 14
1
-
0
Kloetinge
Westlandia II
2
-
3
ARC
Montfoort
2
-
1
JSV
Zuidvogels
3
-
1
SVL
De Merino's
0
-
0
Woudenberg
RKAV Volendam
3
-
1
VVZ
Aalsmeer
1
-
3
Roda '46
Vitesse
3
-
1
Xerxes Zat
SVC '08
1
-
1
Neptunus
Gravenzande
1
-
3
SC Feyenoord
Geinoord
2
-
5
AFC '34
KHC
1
-
4
WHC
De Esch
0
-
1
Nunspeet
Berkum
4
-
1
Hulzense Boys
Vroomshoop
1
-
2
DETO
Forum Sport
1
-
0
Voorschoten
Zwaluwen '30
0
-
2
DTS Ede
Sportlust
2
-
1
Brielle
Balk
4
-
2
Zwaluwen
Buitenpost
2
-
3
Omlandia
PKC
2
-
1
HZVV
Nootdorp
2
-
2
Deltasport
DOS '37
4
-
4
Zutphen
Oranje Wit
2
-
1
Oude Maas
Bennekom
4
-
2
SVZW
DUNO
3
-
0
Go Ahead
BCV
2
-
0
Drenthina
VEV
1
-
0
Olde Veste
Gorecht
3
-
3
Winsum
BW '34
6
-
1
Drachtster
Zondag 30 oktober 2016
Leonidas
4
-
1
Olympia
TAC'90
4
-
2
Poortugaal
LONGA
2
-
0
Tubantia
Quick 1888
0
-
2
Orion
TVC
0
-
2
BVC '12
Heino
2
-
2
Rigtersbleek
Stevo
2
-
0
Duitse Democratische Repulic
ROHDA
0
-
0
Bemmel
De Zweef
1
-
0
Alcides
Elinkwijk
0
-
2
Purmersteijn
EDO
2
-
2
DEM
AFC '34
0
-
3
Zeeburgia
Velsen
0
-
1
Soest
Pap.-Nw.-Guin.
1
-
1
FVC
LAC
1
-
1
Bergum
SVBO
0
-
2
GRC
Achilles 1894
2
-
2
VV Emmen
LSC 1890
0
-
3
WVV
Erica
2
-
2
Wolvega
VKW
3
-
3
Hoogeveen
Legmeervogels
4
-
0
N. Utrecht
Hillegom
4
-
1
Fortuna W.
Assendelft
2
-
2
VSV
Laakkwartier
4
-
3
OVV
NEC
1
-
3
HVCH
VOC
1
-
0
Oostnieuwkerke
Boshuizen
0
-
1
Zwervers
VELO
2
-
1
DRL
Alphense Boys
1
-
0
Woerden
Deurne
3
-
1
De Valk
Someren
0
-
0
Minor
Geldrop
2
-
2
Schaesberg
SSS
0
-
2
Venray
Bekkerveld
0
-
1
Wittenhorst
Susteren
1
-
6
Meerssen
Volharding
1
-
4
ZSV
GOES
1
-
0
't Zand
RKTVV
1
-
4
Marvilde
MOC '17
3
-
1
Brabantia
TOP Oss Am
2
-
1
Baronie
Moerse Boys
1
-
1
AWC
Zaterdag 5 november 2016
JSV
1
-
3
Zwaluwen '30
VVZ
2
-
0
DTS Ede
Woudenberg
0
-
2
Zuidvogels
Aalsmeer
1
-
1
Geinoord
Neptunus
1
-
1
Nootdorp
Westlandia II
1
-
3
Gravenzande
SVC '08
0
-
3
Vitesse
Oude Maas
4
-
0
Lekkerland
Heinenoord
1
-
1
GRC 14
Almkerk
1
-
0
VVGZ
Kloetinge
1
-
1
LRC
WNC
3
-
1
Zuidland
MZC '11
3
-
5
SHO
Montfoort
1
-
4
De Merino's
ARC
4
-
2
Voorschoten
KHC
5
-
2
De Esch
WHC
1
-
1
Berkum
SVZW
3
-
1
Go Ahead
Zutphen
0
-
1
Vroomshoop
Drenthina
3
-
4
VEV
PKC
2
-
0
Balk
Brielle
4
-
0
Deltasport
Zwaluwen
1
-
2
Buitenpost
Winsum
0
-
0
BW '34
Omlandia
0
-
7
Olde Veste
AFC '34
2
-
0
RKAV Volendam
Nunspeet
0
-
0
DUNO
DETO
1
-
2
Hulzense Boys
Roda '46
0
-
2
SVL
Xerxes Zat
1
-
1
Forum Sport
Oranje Wit
2
-
1
Rijsoord
Bennekom
3
-
1
DOS '37
BCV
1
-
1
Gorecht
HZVV
3
-
1
Drachtster
SC Feyenoord
3
-
2
Sportlust
Heino
0
-
0
De Zweef
FVC
4
-
0
LSC 1890
Venray
0
-
2
ZSV
Zondag 6 november 2016
Orion
2
-
2
ROHDA
Rigtersbleek
1
-
0
Bemmel
Stevo
2
-
4
Quick 1888
BVC '12
3
-
0
Tubantia
Alcides
5
-
0
TVC
Hillegom
3
-
0
Legmeervogels
Purmersteijn
4
-
0
Zeeburgia
DEM
3
-
2
Elinkwijk
Fortuna W.
1
-
1
AFC '34
N. Utrecht
1
-
3
Velsen
Assendelft
1
-
2
EDO
SVBO
0
-
0
Erica
GRC
1
-
3
Achilles 1894
Wolvega
2
-
0
LAC
WVV
3
-
3
VV Emmen
VKW
1
-
1
Pap.-Nw.-Guin.
AWC
0
-
3
't Zand
Oostnieuwkerke
1
-
0
TAC'90
Poortugaal
2
-
2
Zwervers
DRL
1
-
4
Olympia
Woerden
3
-
1
Leonidas
Duitse Democratische Repulic
1
-
0
LONGA
Hoogeveen
4
-
1
Bergum
Deurne
0
-
2
Bekkerveld
De Valk
3
-
3
Schaesberg
Minor
1
-
5
Geldrop
Meerssen
6
-
1
Volharding
Susteren
5
-
0
Someren
Wittenhorst
1
-
3
SSS
Beerse Boys
3
-
1
HVCH
Brabantia
1
-
4
GOES
Marvilde
2
-
1
NEC
Baronie
1
-
1
Nemelaer
Moerse Boys
0
-
2
TOP Oss Am
Zaterdag 12 november 2016
Omlandia
1
-
3
Balk
SHO
1
-
2
Oude Maas
ARC
0
-
4
Xerxes Zat
Almkerk
3
-
0
MZC '11
Lekkerland
0
-
2
Heinenoord
Kloetinge
1
-
0
Zuidland
LRC
3
-
1
WNC
GRC 14
0
-
8
Rijsoord
Zuidvogels
1
-
0
JSV
VVZ
1
-
0
Geinoord
RKAV Volendam
1
-
1
De Merino's
Nootdorp
2
-
1
SC Feyenoord
SVL
2
-
1
Montfoort
Forum Sport
4
-
0
Neptunus
Brielle
2
-
0
Gravenzande
Zwaluwen '30
1
-
2
AFC '34
Voorschoten
1
-
0
SVC '08
Berkum
3
-
0
Zutphen
Hulzense Boys
0
-
1
Bennekom
Vroomshoop
2
-
1
De Esch
SVZW
3
-
0
Nunspeet
DUNO
1
-
1
WHC
Sportlust
4
-
2
Vitesse
Deltasport
2
-
3
Westlandia II
BW '34
5
-
1
Drenthina
Buitenpost
1
-
0
Gorecht
Olde Veste
0
-
0
PKC
Drachtster
1
-
0
BCV
DETO
0
-
3
DOS '37
HZVV
2
-
2
Winsum
VEV
2
-
1
Zwaluwen
VVGZ
3
-
3
Oranje Wit
Roda '46
2
-
2
Woudenberg
DTS Ede
3
-
1
Aalsmeer
Go Ahead
2
-
2
KHC
Volharding
2
-
4
Wittenhorst
't Zand
1
-
0
RKTVV
Zondag 13 november 2016
Bemmel
4
-
1
Stevo
Leonidas
2
-
2
OVV
LONGA
2
-
1
Alcides
Tubantia
4
-
0
Heino
TVC
4
-
1
Quick 1888
Rigtersbleek
0
-
3
Orion
ROHDA
5
-
0
Duitse Democratische Repulic
BVC '12
6
-
1
De Zweef
VSV
2
-
0
N. Utrecht
Velsen
2
-
3
Fortuna W.
AFC '34
3
-
1
DEM
Purmersteijn
0
-
2
EDO
Bergum
1
-
3
SVBO
LAC
4
-
0
GRC
Achilles 1894
3
-
1
FVC
Elinkwijk
2
-
2
Legmeervogels
VV Emmen
3
-
1
VKW
Soest
3
-
4
Hillegom
WVV
2
-
4
Pap.-Nw.-Guin.
Olympia
2
-
1
Laakkwartier
NEC
0
-
2
Baronie
AWC
1
-
1
Brabantia
Poortugaal
2
-
1
VOC
DRL
5
-
1
Woerden
Zwervers
3
-
4
VELO
TAC'90
2
-
3
Alphense Boys
Hoogeveen
7
-
0
Wolvega
Zeeburgia
0
-
2
Assendelft
Geldrop
2
-
4
Meerssen
De Valk
1
-
2
Minor
ZSV
1
-
1
Deurne
Venray
1
-
4
Bekkerveld
SSS
0
-
1
Someren
Schaesberg
1
-
1
Susteren
Beerse Boys
3
-
1
TOP Oss Am
GOES
2
-
2
Marvilde
Nemelaer
3
-
0
MOC '17
HVCH
2
-
2
Moerse Boys
Boshuizen
0
-
0
Oostnieuwkerke
Zaterdag 19 november 2016
WNC
2
-
1
Heinenoord
Zondag 20 november 2016
Laakkwartier
2
-
4
Alphense Boys
Zaterdag 26 november 2016
Balk
0
-
3
VEV
Drenthina
0
-
2
Drachtster
PKC
1
-
1
Buitenpost
Zwaluwen
1
-
4
BW '34
Winsum
3
-
1
Omlandia
Vitesse
2
-
1
ARC
Oude Maas
1
-
0
VVGZ
Heinenoord
0
-
1
SHO
Zuidland
2
-
0
Lekkerland
Rijsoord
4
-
1
Almkerk
WNC
4
-
4
GRC 14
MZC '11
0
-
3
Kloetinge
Montfoort
0
-
1
DTS Ede
Neptunus
4
-
1
Voorschoten
De Merino's
1
-
0
Roda '46
JSV
3
-
1
SVL
Woudenberg
2
-
1
VVZ
Aalsmeer
2
-
1
RKAV Volendam
Geinoord
5
-
3
Zwaluwen '30
Gravenzande
2
-
0
Nootdorp
KHC
5
-
1
Hulzense Boys
De Esch
0
-
4
SVZW
WHC
2
-
1
Go Ahead
Zutphen
3
-
4
DUNO
DOS '37
2
-
4
Berkum
Westlandia II
1
-
2
Sportlust
SVC '08
0
-
3
Deltasport
AFC '34
2
-
0
Zuidvogels
Nunspeet
4
-
0
DETO
BCV
0
-
9
Olde Veste
Gorecht
1
-
3
HZVV
Oranje Wit
3
-
2
LRC
Xerxes Zat
2
-
1
Brielle
Bennekom
4
-
0
Vroomshoop
SC Feyenoord
1
-
0
Forum Sport
FVC
1
-
1
LAC
SVBO
1
-
1
VV Emmen
Pap.-Nw.-Guin.
2
-
2
Achilles 1894
Zondag 27 november 2016
Quick 1888
0
-
2
Rigtersbleek
Orion
0
-
1
BVC '12
Heino
1
-
1
TVC
Stevo
3
-
1
Tubantia
De Zweef
1
-
0
LONGA
Alcides
2
-
2
ROHDA
EDO
4
-
1
AFC '34
DEM
2
-
1
Velsen
Fortuna W.
2
-
3
Soest
N. Utrecht
1
-
3
Purmersteijn
GRC
4
-
6
Bergum
Wolvega
1
-
1
WVV
Erica
2
-
3
Hoogeveen
VKW
1
-
1
LSC 1890
Legmeervogels
1
-
1
VSV
Hillegom
2
-
1
Zeeburgia
Assendelft
3
-
2
Elinkwijk
OVV
0
-
1
Olympia
Laakkwartier
4
-
2
Zwervers
Oostnieuwkerke
0
-
3
Leonidas
Woerden
1
-
1
Poortugaal
VOC
3
-
3
Boshuizen
VELO
3
-
1
TAC'90
Alphense Boys
1
-
2
DRL
Deurne
1
-
3
SSS
Someren
2
-
0
De Valk
Minor
0
-
0
Venray
Bekkerveld
2
-
2
Volharding
Meerssen
3
-
0
Schaesberg
Susteren
2
-
0
ZSV
Wittenhorst
1
-
1
Geldrop
RKTVV
5
-
2
HVCH
Brabantia
7
-
1
Beerse Boys
MOC '17
1
-
1
AWC
Marvilde
2
-
2
't Zand
Baronie
2
-
1
GOES
TOP Oss Am
1
-
1
NEC
Moerse Boys
2
-
0
Nemelaer
Zaterdag 3 december 2016
Winsum
1
-
2
Zwaluwen
VEV
0
-
3
PKC
BW '34
1
-
1
Balk
Drachtster
3
-
1
Gorecht
Omlandia
4
-
2
BCV
ARC
2
-
2
Neptunus
SHO
4
-
0
Zuidland
Almkerk
2
-
2
Oude Maas
Lekkerland
0
-
0
WNC
Kloetinge
0
-
0
Oranje Wit
LRC
1
-
3
GRC 14
MZC '11
1
-
1
Heinenoord
VVZ
1
-
2
Montfoort
Woudenberg
0
-
1
AFC '34
Voorschoten
0
-
1
Vitesse
Berkum
1
-
1
Bennekom
Hulzense Boys
0
-
2
Vroomshoop
SVZW
1
-
2
WHC
DUNO
3
-
1
DOS '37
Zwaluwen '30
3
-
1
Aalsmeer
SVL
0
-
1
De Merino's
Zuidvogels
1
-
1
Geinoord
Nootdorp
0
-
0
Westlandia II
Forum Sport
1
-
2
Gravenzande
Brielle
4
-
0
SVC '08
Deltasport
3
-
2
Sportlust
Nunspeet
4
-
0
Zutphen
DETO
0
-
3
KHC
Olde Veste
2
-
1
Buitenpost
HZVV
2
-
0
Drenthina
VVGZ
2
-
4
Rijsoord
Go Ahead
2
-
1
De Esch
Roda '46
2
-
0
JSV
DTS Ede
0
-
0
RKAV Volendam
Xerxes Zat
2
-
0
SC Feyenoord
Venray
1
-
3
Susteren
Zondag 4 december 2016
Leonidas
3
-
1
VOC
LONGA
0
-
1
Heino
Tubantia
2
-
0
TVC
Orion
1
-
2
Alcides
Rigtersbleek
3
-
2
Duitse Democratische Repulic
ROHDA
1
-
0
De Zweef
BVC '12
2
-
2
Stevo
Bemmel
1
-
1
Quick 1888
VSV
1
-
3
Fortuna W.
N. Utrecht
2
-
7
DEM
Velsen
4
-
1
EDO
Bergum
1
-
1
Erica
LAC
2
-
3
Pap.-Nw.-Guin.
Achilles 1894
6
-
2
VKW
VV Emmen
1
-
0
LSC 1890
Wolvega
5
-
1
FVC
NEC
1
-
1
Moerse Boys
AWC
2
-
0
Marvilde
AFC '34
2
-
5
Assendelft
Olympia
0
-
2
Alphense Boys
Woerden
0
-
3
Oostnieuwkerke
Zwervers
1
-
2
TAC'90
Boshuizen
2
-
3
VELO
Purmersteijn
2
-
0
Hillegom
Soest
1
-
2
Legmeervogels
Poortugaal
3
-
0
Laakkwartier
DRL
1
-
3
OVV
De Valk
1
-
3
Meerssen
ZSV
3
-
3
SSS
Schaesberg
4
-
0
Someren
Zeeburgia
1
-
0
Elinkwijk
Hoogeveen
5
-
3
GRC
Geldrop
1
-
5
Bekkerveld
Volharding
1
-
0
Deurne
GOES
4
-
2
TOP Oss Am
Brabantia
1
-
1
Baronie
HVCH
1
-
3
Nemelaer
't Zand
3
-
2
MOC '17
Zaterdag 10 december 2016
PKC
4
-
3
Omlandia
De Esch
1
-
7
Berkum
Heinenoord
0
-
3
VVGZ
Zuidland
2
-
1
LRC
WNC
1
-
3
Kloetinge
GRC 14
1
-
0
SHO
Balk
1
-
2
Olde Veste
Buitenpost
4
-
2
BW '34
Drenthina
0
-
1
Winsum
Zwaluwen
1
-
2
Drachtster
De Merino's
4
-
4
Zwaluwen '30
JSV
1
-
3
Woudenberg
RKAV Volendam
4
-
2
Zuidvogels
Geinoord
0
-
0
DTS Ede
Neptunus
2
-
0
Xerxes Zat
Vitesse
2
-
2
Nootdorp
Westlandia II
3
-
3
Brielle
Aalsmeer
3
-
0
VVZ
SVC '08
1
-
2
ARC
Oude Maas
2
-
2
MZC '11
Rijsoord
3
-
1
Lekkerland
Montfoort
0
-
3
Roda '46
KHC
4
-
3
SVZW
WHC
1
-
0
Nunspeet
Vroomshoop
0
-
6
DUNO
Zutphen
3
-
2
Go Ahead
DOS '37
4
-
3
Hulzense Boys
Sportlust
2
-
1
Forum Sport
Gravenzande
2
-
0
Deltasport
AFC '34
3
-
1
SVL
BCV
3
-
5
HZVV
Gorecht
4
-
2
VEV
Oranje Wit
0
-
0
Almkerk
Bennekom
3
-
0
DETO
SC Feyenoord
2
-
1
Voorschoten
SVBO
0
-
1
Hoogeveen
LSC 1890
2
-
2
LAC
Baronie
1
-
0
't Zand
Pap.-Nw.-Guin.
1
-
0
VV Emmen
Zondag 11 december 2016
Hillegom
2
-
1
VSV
Assendelft
0
-
2
Purmersteijn
OVV
3
-
2
Woerden
Laakkwartier
4
-
2
DRL
Quick 1888
4
-
1
LONGA
TVC
1
-
2
ROHDA
Heino
3
-
1
BVC '12
Stevo
1
-
1
Rigtersbleek
De Zweef
1
-
1
Tubantia
EDO
1
-
0
Zeeburgia
DEM
4
-
3
Soest
Fortuna W.
0
-
1
N. Utrecht
FVC
0
-
4
Bergum
GRC
3
-
5
Wolvega
Erica
0
-
2
Achilles 1894
VKW
0
-
3
WVV
Legmeervogels
0
-
0
AFC '34
Oostnieuwkerke
1
-
1
Olympia
VOC
2
-
1
Zwervers
TAC'90
1
-
2
Leonidas
VELO
5
-
1
Poortugaal
Alphense Boys
3
-
1
Boshuizen
SSS
2
-
2
Geldrop
Meerssen
2
-
1
Minor
Susteren
0
-
1
De Valk
Wittenhorst
0
-
2
Schaesberg
RKTVV
1
-
3
AWC
Nemelaer
2
-
3
GOES
Moerse Boys
1
-
1
Beerse Boys
Duitse Democratische Repulic
2
-
1
Orion
Someren
3
-
0
Volharding
Bekkerveld
3
-
3
ZSV
MOC '17
1
-
1
NEC
Marvilde
1
-
1
Brabantia
Zondag 18 december 2016
BVC '12
0
-
2
ROHDA
OVV
1
-
3
Boshuizen
VSV
3
-
1
Soest
Elinkwijk
5
-
1
Velsen
WVV
2
-
1
SVBO
VELO
3
-
1
VOC
RKTVV
0
-
0
MOC '17
Duitse Democratische Repulic
3
-
1
Bemmel
Nemelaer
2
-
3
Beerse Boys
Zondag 22 januari 2017
Alcides
0
-
0
Bemmel
Minor
0
-
1
Wittenhorst
TOP Oss Am
0
-
2
HVCH
Zaterdag 28 januari 2017
BW '34
0
-
0
PKC
Olde Veste
3
-
0
Drenthina
Drachtster
1
-
1
Balk
Omlandia
1
-
1
Gorecht
ARC
1
-
2
SC Feyenoord
Woudenberg
3
-
0
Montfoort
SVL
3
-
2
Geinoord
Zuidvogels
0
-
0
Aalsmeer
VVZ
1
-
2
De Merino's
Forum Sport
0
-
1
Westlandia II
Brielle
1
-
1
Vitesse
Voorschoten
1
-
2
Gravenzande
Berkum
3
-
0
Vroomshoop
Almkerk
2
-
2
Heinenoord
MZC '11
1
-
2
Oranje Wit
SHO
0
-
3
WNC
Lekkerland
0
-
2
GRC 14
Zwaluwen '30
1
-
2
RKAV Volendam
Nunspeet
4
-
1
KHC
HZVV
3
-
0
Zwaluwen
VEV
0
-
6
Buitenpost
DTS Ede
3
-
0
JSV
Xerxes Zat
2
-
0
SVC '08
Roda '46
0
-
1
AFC '34
DETO
1
-
2
De Esch
Go Ahead
2
-
3
DOS '37
ROHDA
1
-
1
Heino
Zondag 29 januari 2017
Leonidas
3
-
0
VELO
LONGA
4
-
3
TVC
Rigtersbleek
2
-
0
Alcides
Soest
1
-
2
EDO
VV Emmen
4
-
1
GRC
Poortugaal
2
-
4
Alphense Boys
Purmersteijn
1
-
2
Legmeervogels
Zwervers
3
-
3
OVV
Zeeburgia
4
-
1
Fortuna W.
Hoogeveen
1
-
1
FVC
Geldrop
1
-
2
Deurne
De Valk
1
-
3
Wittenhorst
Minor
0
-
2
Susteren
GOES
5
-
1
Moerse Boys
Brabantia
0
-
1
RKTVV
Volharding
2
-
2
SSS
't Zand
1
-
2
TOP Oss Am
Zaterdag 4 februari 2017
Balk
0
-
3
HZVV
Buitenpost
2
-
2
Drachtster
Drenthina
0
-
2
Omlandia
PKC
3
-
1
Winsum
Zwaluwen
2
-
2
Olde Veste
Westlandia II
1
-
3
Xerxes Zat
Gravenzande
9
-
3
ARC
Montfoort
2
-
2
Zwaluwen '30
Sportlust
5
-
3
Voorschoten
KHC
1
-
7
Berkum
De Esch
0
-
4
DUNO
WHC
2
-
1
DETO
Vroomshoop
0
-
1
Go Ahead
Zutphen
4
-
2
Hulzense Boys
Rijsoord
1
-
0
SHO
Zuidland
5
-
1
Almkerk
Oude Maas
1
-
3
Kloetinge
GRC 14
3
-
0
VVGZ
Heinenoord
1
-
1
LRC
WNC
6
-
1
MZC '11
De Merino's
3
-
4
Zuidvogels
JSV
1
-
1
VVZ
Aalsmeer
1
-
0
Woudenberg
Geinoord
2
-
1
Roda '46
Neptunus
1
-
3
Brielle
Vitesse
1
-
2
Forum Sport
SVC '08
1
-
2
Nootdorp
SC Feyenoord
1
-
1
Deltasport
RKAV Volendam
1
-
2
SVL
AFC '34
2
-
1
DTS Ede
DOS '37
1
-
0
SVZW
BCV
1
-
1
VEV
Gorecht
3
-
5
BW '34
Bennekom
1
-
0
Nunspeet
Oranje Wit
1
-
2
Lekkerland
EDO
1
-
1
VSV
Zondag 5 februari 2017
Laakkwartier
1
-
1
Boshuizen
Quick 1888
4
-
0
ROHDA
TVC
2
-
1
Bemmel
Heino
0
-
1
Orion
Stevo
1
-
1
LONGA
De Zweef
2
-
1
Rigtersbleek
Alcides
0
-
1
Tubantia
Elinkwijk
1
-
4
Soest
DEM
2
-
2
Zeeburgia
Fortuna W.
1
-
0
Purmersteijn
Pap.-Nw.-Guin.
1
-
0
Hoogeveen
FVC
2
-
3
VV Emmen
SVBO
1
-
3
Achilles 1894
GRC
5
-
1
WVV
LSC 1890
0
-
0
Bergum
Erica
3
-
1
LAC
VKW
3
-
4
Wolvega
Hillegom
4
-
5
AFC '34
Oostnieuwkerke
0
-
0
Zwervers
VOC
1
-
2
DRL
TAC'90
2
-
2
Olympia
VELO
2
-
3
Woerden
Legmeervogels
1
-
1
Velsen
Alphense Boys
3
-
1
Leonidas
Assendelft
0
-
1
N. Utrecht
OVV
2
-
2
Poortugaal
Duitse Democratische Repulic
1
-
1
BVC '12
Deurne
3
-
2
Minor
RKTVV
1
-
2
NEC
Someren
3
-
3
Geldrop
MOC '17
1
-
3
GOES
SSS
0
-
2
Schaesberg
Nemelaer
3
-
1
't Zand
Bekkerveld
0
-
0
De Valk
Marvilde
2
-
2
Beerse Boys
Meerssen
1
-
2
Venray
Baronie
1
-
0
HVCH
Susteren
7
-
1
Volharding
TOP Oss Am
2
-
0
AWC
Wittenhorst
2
-
1
ZSV
Moerse Boys
1
-
1
Brabantia
Zaterdag 11 februari 2017
BW '34
0
-
3
VEV
Omlandia
3
-
4
Zwaluwen
Vroomshoop
2
-
1
KHC
DETO
0
-
2
Zutphen
Gorecht
4
-
1
Balk
Zondag 12 februari 2017
Tubantia
2
-
0
Rigtersbleek
Bergum
2
-
3
Wolvega
LAC
2
-
3
Achilles 1894
GRC
3
-
1
VKW
VV Emmen
2
-
1
Hoogeveen
Erica
0
-
0
Pap.-Nw.-Guin.
Someren
0
-
0
Bekkerveld
Geldrop
3
-
2
Volharding
GOES
2
-
0
NEC
Marvilde
1
-
1
Moerse Boys
Meerssen
1
-
1
Deurne
Schaesberg
4
-
0
Minor
't Zand
2
-
1
Brabantia
Zaterdag 18 februari 2017
ARC
1
-
0
Brielle
Balk
0
-
0
Buitenpost
Westlandia II
2
-
0
Vitesse
PKC
4
-
1
Gorecht
Zwaluwen
2
-
1
Drenthina
Winsum
4
-
2
Olde Veste
Montfoort
2
-
1
Zuidvogels
Nootdorp
2
-
1
Voorschoten
Woudenberg
0
-
0
DTS Ede
Aalsmeer
5
-
0
De Merino's
Geinoord
2
-
4
RKAV Volendam
SVC '08
1
-
1
Forum Sport
SC Feyenoord
4
-
0
Neptunus
Zwaluwen '30
1
-
1
SVL
KHC
1
-
1
DUNO
Berkum
1
-
1
Go Ahead
SVZW
1
-
0
DETO
Zutphen
0
-
4
WHC
Heinenoord
0
-
0
Oude Maas
WNC
3
-
0
Rijsoord
Almkerk
0
-
1
Kloetinge
Lekkerland
2
-
2
VVGZ
MZC '11
0
-
3
LRC
Zuidland
4
-
0
GRC 14
Gravenzande
0
-
0
Sportlust
DOS '37
1
-
2
Vroomshoop
Nunspeet
3
-
1
Hulzense Boys
BCV
1
-
1
BW '34
HZVV
2
-
2
Omlandia
VEV
1
-
3
Drachtster
AFC '34
1
-
0
JSV
Roda '46
4
-
3
VVZ
Bennekom
5
-
2
De Esch
Oranje Wit
3
-
1
SHO
Xerxes Zat
1
-
2
Deltasport
Zondag 19 februari 2017
LONGA
2
-
3
Bemmel
Orion
5
-
0
Tubantia
Heino
1
-
3
Quick 1888
Rigtersbleek
1
-
3
BVC '12
Stevo
2
-
1
ROHDA
De Zweef
2
-
2
TVC
Alcides
2
-
1
Duitse Democratische Repulic
EDO
2
-
0
Elinkwijk
VSV
1
-
2
Purmersteijn
AFC '34
0
-
3
Soest
DEM
0
-
0
Fortuna W.
N. Utrecht
3
-
6
Zeeburgia
Pap.-Nw.-Guin.
2
-
0
LSC 1890
FVC
3
-
1
GRC
SVBO
1
-
1
LAC
Achilles 1894
0
-
2
Bergum
Wolvega
0
-
3
VV Emmen
VKW
1
-
2
Erica
NEC
0
-
0
't Zand
AWC
4
-
1
Beerse Boys
Laakkwartier
2
-
3
Leonidas
Assendelft
2
-
2
Legmeervogels
Oostnieuwkerke
1
-
2
OVV
Hillegom
4
-
2
Velsen
DRL
2
-
2
Poortugaal
Woerden
5
-
1
Zwervers
VOC
4
-
1
TAC'90
Boshuizen
0
-
1
Olympia
VELO
1
-
0
Alphense Boys
Hoogeveen
1
-
4
WVV
Deurne
3
-
2
Someren
De Valk
1
-
2
Venray
Minor
2
-
1
ZSV
RKTVV
0
-
2
GOES
Bekkerveld
3
-
2
SSS
Brabantia
0
-
3
HVCH
Susteren
10
-
2
Geldrop
Baronie
4
-
1
Marvilde
Wittenhorst
0
-
1
Meerssen
TOP Oss Am
1
-
0
Nemelaer
Volharding
2
-
1
Schaesberg
Moerse Boys
2
-
1
MOC '17
Zaterdag 25 februari 2017
Winsum
3
-
1
BCV
Deltasport
3
-
2
Neptunus
Nootdorp
1
-
1
Sportlust
Zondag 26 februari 2017
VSV
3
-
1
DEM
AFC '34
4
-
1
Elinkwijk
Achilles 1894
3
-
1
LSC 1890
WVV
1
-
0
Erica
DRL
1
-
2
Oostnieuwkerke
Olympia
1
-
0
VOC
Boshuizen
4
-
1
TAC'90
Velsen
2
-
1
Assendelft
N. Utrecht
2
-
3
Hillegom
Woerden
1
-
1
Laakkwartier
Zaterdag 4 maart 2017
Buitenpost
1
-
1
BCV
Drenthina
1
-
2
PKC
Drachtster
1
-
0
Winsum
RKAV Volendam
1
-
2
Montfoort
VVZ
0
-
3
AFC '34
Voorschoten
0
-
4
Xerxes Zat
SVL
6
-
3
Woudenberg
Zuidvogels
1
-
2
Zwaluwen '30
De Merino's
1
-
3
Geinoord
JSV
1
-
1
Aalsmeer
Neptunus
0
-
0
Westlandia II
Vitesse
3
-
2
Gravenzande
Forum Sport
0
-
0
Nootdorp
Brielle
0
-
0
SC Feyenoord
Hulzense Boys
0
-
1
WHC
SVZW
4
-
2
Zutphen
Kloetinge
1
-
3
Heinenoord
Rijsoord
5
-
1
Zuidland
LRC
1
-
1
Almkerk
SHO
2
-
2
Lekkerland
GRC 14
3
-
3
Oranje Wit
Sportlust
3
-
2
SVC '08
Deltasport
3
-
2
ARC
DTS Ede
2
-
0
Roda '46
DUNO
1
-
2
Bennekom
VVGZ
4
-
1
MZC '11
Olde Veste
0
-
2
HZVV
Fortuna W.
0
-
1
Assendelft
Zondag 5 maart 2017
Leonidas
3
-
7
Boshuizen
Tubantia
1
-
0
Duitse Democratische Repulic
Orion
1
-
4
Stevo
BVC '12
2
-
1
Quick 1888
Bemmel
2
-
0
De Zweef
Legmeervogels
3
-
0
EDO
LSC 1890
1
-
1
Erica
Purmersteijn
2
-
0
DEM
Soest
0
-
2
N. Utrecht
Velsen
2
-
0
AFC '34
Bergum
2
-
2
Pap.-Nw.-Guin.
LAC
3
-
1
VKW
AWC
0
-
2
Baronie
Achilles 1894
0
-
1
WVV
Elinkwijk
4
-
3
Hillegom
TAC'90
0
-
2
Laakkwartier
OVV
4
-
1
VELO
Poortugaal
2
-
2
Oostnieuwkerke
Olympia
1
-
3
Woerden
Zwervers
5
-
1
DRL
Alphense Boys
1
-
1
VOC
Zeeburgia
0
-
0
VSV
Deurne
1
-
1
Venray
ZSV
0
-
2
Meerssen
Beerse Boys
1
-
2
MOC '17
HVCH
3
-
3
Marvilde
Schaesberg
1
-
1
Bekkerveld
SSS
1
-
2
Susteren
Zaterdag 11 maart 2017
Balk
0
-
0
PKC
BW '34
0
-
2
Winsum
Buitenpost
2
-
1
Zwaluwen
Olde Veste
3
-
1
Omlandia
Drachtster
1
-
0
HZVV
De Merino's
1
-
1
Montfoort
RKAV Volendam
0
-
1
AFC '34
Voorschoten
2
-
1
ARC
SVL
3
-
3
Roda '46
Geinoord
0
-
2
Aalsmeer
Vitesse
1
-
2
SVC '08
Nootdorp
2
-
1
Neptunus
Forum Sport
1
-
0
Xerxes Zat
Gravenzande
3
-
2
Westlandia II
Zwaluwen '30
0
-
2
JSV
De Esch
1
-
2
KHC
Berkum
3
-
2
WHC
Hulzense Boys
1
-
2
DETO
Vroomshoop
3
-
3
Zutphen
Lekkerland
1
-
0
Oude Maas
GRC 14
2
-
2
Heinenoord
LRC
0
-
0
Kloetinge
Rijsoord
2
-
3
Oranje Wit
Zuidland
0
-
2
WNC
Zuidvogels
0
-
2
Woudenberg
Sportlust
1
-
0
SC Feyenoord
SHO
4
-
1
MZC '11
Deltasport
1
-
1
Brielle
DOS '37
2
-
0
Bennekom
Gorecht
1
-
0
BCV
DTS Ede
3
-
0
VVZ
Go Ahead
3
-
2
SVZW
DUNO
2
-
1
Nunspeet
VVGZ
2
-
1
Almkerk
Pap.-Nw.-Guin.
1
-
1
VKW
LSC 1890
2
-
0
FVC
Zondag 12 maart 2017
Leonidas
3
-
1
Woerden
EDO
3
-
0
Assendelft
LONGA
6
-
3
Duitse Democratische Repulic
Quick 1888
6
-
2
Stevo
Tubantia
1
-
1
BVC '12
TVC
1
-
2
Alcides
ROHDA
6
-
0
Orion
De Zweef
0
-
1
Heino
Bemmel
1
-
1
Rigtersbleek
Elinkwijk
2
-
0
DEM
AFC '34
3
-
1
Fortuna W.
Soest
3
-
3
VSV
Velsen
5
-
0
N. Utrecht
Bergum
2
-
0
Hoogeveen
LAC
5
-
2
Wolvega
Achilles 1894
1
-
2
GRC
VV Emmen
0
-
3
WVV
Erica
0
-
1
SVBO
NEC
6
-
1
Marvilde
Legmeervogels
2
-
2
Hillegom
Boshuizen
2
-
2
OVV
Alphense Boys
5
-
1
Laakkwartier
Olympia
1
-
2
DRL
Zwervers
1
-
2
Poortugaal
VOC
0
-
0
VELO
TAC'90
3
-
3
Oostnieuwkerke
Zeeburgia
1
-
1
Purmersteijn
Someren
1
-
4
Susteren
Geldrop
2
-
1
Minor
GOES
1
-
1
Brabantia
ZSV
1
-
3
Venray
MOC '17
0
-
2
RKTVV
SSS
0
-
2
Wittenhorst
Nemelaer
0
-
2
Baronie
Bekkerveld
4
-
1
Deurne
HVCH
2
-
0
Beerse Boys
Volharding
1
-
2
Meerssen
't Zand
1
-
1
AWC
Schaesberg
3
-
2
De Valk
TOP Oss Am
2
-
1
Moerse Boys
Zaterdag 18 maart 2017
JSV
1
-
1
De Merino's
VVZ
1
-
3
SVL
Woudenberg
2
-
0
RKAV Volendam
Neptunus
0
-
1
Vitesse
SVC '08
1
-
1
Gravenzande
SC Feyenoord
1
-
0
Westlandia II
ARC
2
-
0
Nootdorp
Drenthina
0
-
3
Gorecht
Olde Veste
6
-
1
BW '34
Zwaluwen
0
-
0
PKC
Winsum
1
-
0
Buitenpost
Omlandia
1
-
2
Drachtster
Montfoort
0
-
0
Geinoord
Brielle
4
-
3
Voorschoten
KHC
0
-
1
DOS '37
WHC
2
-
1
De Esch
Hulzense Boys
0
-
4
DUNO
SVZW
0
-
3
Berkum
Zutphen
1
-
0
Bennekom
Deltasport
1
-
2
Forum Sport
LRC
1
-
0
SHO
Almkerk
2
-
4
Lekkerland
Oude Maas
2
-
1
Rijsoord
Kloetinge
2
-
1
VVGZ
Heinenoord
0
-
1
WNC
MZC '11
4
-
6
GRC 14
AFC '34
1
-
2
Aalsmeer
Nunspeet
1
-
2
Vroomshoop
DETO
0
-
0
Go Ahead
Xerxes Zat
1
-
1
Sportlust
Roda '46
1
-
2
Zwaluwen '30
DTS Ede
4
-
1
Zuidvogels
BCV
0
-
3
Balk
HZVV
1
-
0
VEV
Oranje Wit
1
-
1
Zuidland
Alcides
2
-
0
Heino
Zondag 19 maart 2017
DEM
2
-
0
Assendelft
Fortuna W.
0
-
0
Legmeervogels
OVV
1
-
2
Alphense Boys
Laakkwartier
1
-
0
VOC
Hillegom
0
-
1
EDO
Tubantia
1
-
1
ROHDA
Orion
2
-
1
TVC
Rigtersbleek
0
-
1
LONGA
Stevo
0
-
2
De Zweef
BVC '12
1
-
1
Bemmel
VSV
1
-
3
AFC '34
Purmersteijn
0
-
1
Soest
N. Utrecht
1
-
4
Elinkwijk
FVC
1
-
1
VKW
SVBO
1
-
4
Pap.-Nw.-Guin.
GRC
0
-
4
Erica
VV Emmen
1
-
0
LAC
Wolvega
3
-
3
LSC 1890
AWC
4
-
1
NEC
Oostnieuwkerke
1
-
3
VELO
Poortugaal
1
-
0
Olympia
DRL
1
-
3
Boshuizen
Woerden
0
-
0
TAC'90
Zwervers
0
-
5
Leonidas
Duitse Democratische Repulic
0
-
3
Quick 1888
Zeeburgia
1
-
1
Velsen
Hoogeveen
2
-
5
Achilles 1894
De Valk
2
-
1
Volharding
ZSV
2
-
3
Geldrop
Beerse Boys
1
-
0
't Zand
Minor
4
-
0
SSS
RKTVV
1
-
0
TOP Oss Am
Venray
6
-
2
Schaesberg
Brabantia
2
-
0
Nemelaer
Meerssen
1
-
1
Someren
Marvilde
2
-
3
MOC '17
Susteren
3
-
2
Bekkerveld
HVCH
1
-
2
GOES
Wittenhorst
1
-
0
Deurne
Baronie
2
-
1
Moerse Boys
Zaterdag 25 maart 2017
Westlandia II
1
-
0
SVC '08
Forum Sport
1
-
1
ARC
Balk
2
-
1
Winsum
BW '34
0
-
1
HZVV
Buitenpost
5
-
1
Drenthina
PKC
4
-
0
BCV
Drachtster
1
-
1
Olde Veste
Aalsmeer
0
-
2
Montfoort
SVL
3
-
5
DTS Ede
Zuidvogels
3
-
1
Roda '46
RKAV Volendam
1
-
0
JSV
Geinoord
4
-
0
Woudenberg
Vitesse
2
-
2
SC Feyenoord
Nootdorp
1
-
3
Brielle
Gravenzande
2
-
1
Xerxes Zat
De Merino's
1
-
4
AFC '34
Voorschoten
2
-
1
Deltasport
Zwaluwen '30
0
-
0
VVZ
Sportlust
1
-
1
Neptunus
De Esch
2
-
1
Zutphen
Berkum
2
-
1
DETO
Vroomshoop
1
-
2
WHC
Rijsoord
4
-
0
Heinenoord
SHO
0
-
2
Almkerk
Lekkerland
1
-
2
Kloetinge
WNC
0
-
4
Oranje Wit
Zuidland
2
-
0
MZC '11
DOS '37
1
-
3
Nunspeet
VEV
3
-
0
Omlandia
Gorecht
4
-
4
Zwaluwen
Bennekom
5
-
1
KHC
Go Ahead
3
-
2
Hulzense Boys
DUNO
2
-
2
SVZW
VVGZ
2
-
0
LRC
Zondag 26 maart 2017
Leonidas
2
-
0
DRL
Legmeervogels
1
-
1
DEM
LONGA
1
-
3
BVC '12
Assendelft
3
-
1
Hillegom
Quick 1888
4
-
0
Alcides
TAC'90
5
-
1
OVV
TVC
5
-
2
Duitse Democratische Repulic
VELO
2
-
0
Laakkwartier
Heino
4
-
0
Stevo
Elinkwijk
0
-
1
Fortuna W.
ROHDA
0
-
0
Rigtersbleek
EDO
1
-
0
N. Utrecht
De Zweef
2
-
0
Orion
AFC '34
1
-
1
Purmersteijn
Bemmel
0
-
0
Tubantia
Soest
0
-
1
Zeeburgia
Velsen
1
-
0
VSV
Pap.-Nw.-Guin.
1
-
1
Wolvega
Bergum
2
-
2
VV Emmen
LAC
1
-
4
Hoogeveen
LSC 1890
0
-
3
GRC
Erica
2
-
1
FVC
VKW
1
-
4
SVBO
NEC
2
-
0
Beerse Boys
Olympia
1
-
0
Zwervers
VOC
2
-
0
Woerden
Boshuizen
1
-
3
Poortugaal
Alphense Boys
1
-
2
Oostnieuwkerke
MOC '17
0
-
4
Baronie
Deurne
3
-
1
Susteren
Someren
0
-
2
Wittenhorst
GOES
1
-
1
AWC
Geldrop
3
-
1
De Valk
Nemelaer
2
-
0
Marvilde
SSS
2
-
4
Meerssen
't Zand
2
-
1
HVCH
Bekkerveld
1
-
0
Minor
TOP Oss Am
1
-
1
Brabantia
Volharding
4
-
2
Venray
Moerse Boys
3
-
1
RKTVV
Schaesberg
1
-
2
ZSV
Zaterdag 1 april 2017
Brielle
0
-
1
Sportlust
ARC
1
-
2
Westlandia II
Drenthina
1
-
0
BCV
Olde Veste
4
-
0
VEV
Zwaluwen
2
-
2
Balk
Drachtster
0
-
1
BW '34
Winsum
0
-
1
Gorecht
Omlandia
2
-
3
Buitenpost
JSV
3
-
1
Montfoort
SVL
0
-
4
Zuidvogels
VVZ
0
-
5
RKAV Volendam
Woudenberg
0
-
1
De Merino's
Neptunus
3
-
3
SVC '08
SC Feyenoord
2
-
0
Gravenzande
Voorschoten
1
-
3
Forum Sport
Deltasport
0
-
0
Nootdorp
WHC
2
-
1
KHC
Hulzense Boys
1
-
6
Berkum
SVZW
1
-
3
Bennekom
Zutphen
2
-
1
DOS '37
Heinenoord
4
-
0
Zuidland
LRC
2
-
1
Lekkerland
MZC '11
2
-
1
Rijsoord
Oude Maas
3
-
1
Oranje Wit
Almkerk
3
-
3
WNC
Kloetinge
2
-
2
GRC 14
AFC '34
2
-
1
Geinoord
Nunspeet
5
-
0
De Esch
DETO
1
-
0
Vroomshoop
HZVV
1
-
1
PKC
Roda '46
2
-
0
Aalsmeer
DTS Ede
4
-
1
Zwaluwen '30
Xerxes Zat
1
-
1
Vitesse
Go Ahead
1
-
1
DUNO
VVGZ
1
-
1
SHO
Venray
5
-
2
SSS
Zondag 2 april 2017
Olympia
1
-
1
Leonidas
Tubantia
2
-
0
LONGA
Orion
1
-
5
Quick 1888
Purmersteijn
5
-
0
Elinkwijk
Rigtersbleek
1
-
1
Heino
DEM
3
-
2
EDO
BVC '12
2
-
1
TVC
Soest
0
-
1
Velsen
Bemmel
2
-
2
ROHDA
Alcides
1
-
0
De Zweef
VSV
2
-
2
Assendelft
Fortuna W.
3
-
3
Hillegom
N. Utrecht
1
-
2
Legmeervogels
OVV
1
-
1
Laakkwartier
Bergum
0
-
2
LAC
FVC
1
-
0
Pap.-Nw.-Guin.
GRC
2
-
1
SVBO
VV Emmen
0
-
1
Achilles 1894
Wolvega
7
-
0
Erica
WVV
2
-
2
LSC 1890
AWC
1
-
1
Moerse Boys
HVCH
2
-
0
NEC
Oostnieuwkerke
0
-
1
VOC
Poortugaal
2
-
1
TAC'90
DRL
2
-
2
VELO
Woerden
1
-
1
Alphense Boys
Zwervers
3
-
5
Boshuizen
Zeeburgia
2
-
5
AFC '34
Duitse Democratische Repulic
2
-
2
Stevo
Hoogeveen
5
-
0
VKW
De Valk
2
-
1
Deurne
Beerse Boys
0
-
1
Nemelaer
ZSV
3
-
1
Volharding
Brabantia
5
-
1
MOC '17
Minor
3
-
2
Someren
Marvilde
1
-
4
RKTVV
Meerssen
1
-
1
Susteren
Baronie
4
-
0
TOP Oss Am
Wittenhorst
0
-
0
Bekkerveld
't Zand
1
-
2
GOES
Schaesberg
3
-
6
Geldrop
Zaterdag 8 april 2017
WNC
2
-
0
VVGZ
Rijsoord
1
-
4
LRC
Vitesse
1
-
1
Deltasport
Lekkerland
1
-
2
MZC '11
Balk
1
-
0
Drenthina
BW '34
3
-
1
Omlandia
Buitenpost
2
-
1
HZVV
PKC
0
-
2
Drachtster
Montfoort
5
-
2
AFC '34
Westlandia II
6
-
2
Voorschoten
Zwaluwen '30
1
-
0
Woudenberg
Sportlust
2
-
1
ARC
Zuidvogels
4
-
0
VVZ
De Merino's
1
-
2
DTS Ede
RKAV Volendam
2
-
1
Roda '46
Aalsmeer
2
-
1
SVL
SVC '08
1
-
5
SC Feyenoord
Nootdorp
0
-
3
Xerxes Zat
Forum Sport
1
-
3
Brielle
Gravenzande
4
-
1
Neptunus
KHC
1
-
1
Zutphen
De Esch
1
-
2
Hulzense Boys
Berkum
3
-
0
Nunspeet
Vroomshoop
3
-
0
SVZW
Zuidland
0
-
3
Oude Maas
GRC 14
2
-
3
Almkerk
SHO
5
-
1
Kloetinge
DOS '37
2
-
2
WHC
Oranje Wit
1
-
3
Heinenoord
BCV
0
-
4
Zwaluwen
VEV
2
-
1
Winsum
Gorecht
1
-
3
Olde Veste
Bennekom
2
-
2
Go Ahead
DUNO
4
-
1
DETO
Geinoord
2
-
2
JSV
EDO
1
-
0
Fortuna W.
LSC 1890
2
-
3
Hoogeveen
Susteren
1
-
2
Wittenhorst
Zondag 9 april 2017
Leonidas
4
-
2
Poortugaal
Elinkwijk
0
-
2
VSV
LONGA
3
-
0
Orion
AFC '34
7
-
1
N. Utrecht
Quick 1888
7
-
2
Tubantia
Velsen
0
-
1
Purmersteijn
TVC
1
-
0
Rigtersbleek
Heino
1
-
0
Bemmel
Stevo
1
-
2
Alcides
ROHDA
2
-
3
BVC '12
De Zweef
1
-
0
Duitse Democratische Repulic
Pap.-Nw.-Guin.
2
-
0
GRC
LAC
3
-
3
WVV
SVBO
0
-
1
FVC
Achilles 1894
5
-
0
Wolvega
Erica
3
-
3
VV Emmen
VKW
2
-
2
Bergum
NEC
1
-
4
Brabantia
TAC'90
3
-
1
DRL
Boshuizen
1
-
1
Woerden
VELO
1
-
3
Olympia
Alphense Boys
3
-
1
Zwervers
Legmeervogels
4
-
1
Zeeburgia
Hillegom
1
-
1
DEM
Assendelft
1
-
3
Soest
VOC
2
-
1
OVV
Laakkwartier
1
-
0
Oostnieuwkerke
Deurne
4
-
1
Schaesberg
GOES
2
-
1
Beerse Boys
Someren
0
-
3
ZSV
RKTVV
0
-
1
Baronie
Geldrop
3
-
1
Venray
MOC '17
0
-
1
HVCH
SSS
1
-
1
De Valk
Nemelaer
4
-
2
AWC
Bekkerveld
1
-
2
Meerssen
TOP Oss Am
3
-
4
Marvilde
Moerse Boys
0
-
3
't Zand
Volharding
1
-
6
Minor
Dinsdag 11 april 2017
GRC 14
1
-
1
Oude Maas
Donderdag 13 april 2017
Venray
1
-
1
Someren
Zaterdag 15 april 2017
Beerse Boys
0
-
2
Baronie
LRC
0
-
0
Oude Maas
Kloetinge
1
-
1
Rijsoord
De Esch
3
-
1
DOS '37
WHC
5
-
1
Bennekom
Hulzense Boys
0
-
7
SVZW
VEV
2
-
0
Drenthina
VVGZ
1
-
0
Zuidland
Go Ahead
0
-
4
Nunspeet
DUNO
4
-
2
Berkum
TVC
1
-
0
Stevo
ZSV
3
-
3
De Valk
HVCH
1
-
0
AWC
Nemelaer
1
-
1
RKTVV
Zondag 16 april 2017
LSC 1890
14:00
SVBO
WVV
14:00
FVC
Maandag 17 april 2017
Quick 1888
4
-
0
De Zweef
ROHDA
2
-
3
LONGA
BVC '12
0
-
4
Alcides
Bemmel
1
-
3
Orion
NEC
2
-
0
Nemelaer
Duitse Democratische Repulic
2
-
2
Heino
Beerse Boys
1
-
1
RKTVV
MOC '17
2
-
1
TOP Oss Am
Venray
0
-
1
Wittenhorst
Oude Maas
2
-
4
WNC
Donderdag 20 april 2017
Wolvega
1
-
4
SVBO
WVV
2
-
1
Bergum
Zaterdag 22 april 2017
De Esch
2
-
2
Vroomshoop
WHC
1
-
2
DUNO
Zutphen
1
-
2
Berkum
Vitesse
1
-
0
Sportlust
Westlandia II
2
-
1
Deltasport
Oude Maas
3
-
1
SHO
MZC '11
2
-
4
Almkerk
Heinenoord
1
-
0
Lekkerland
Zuidland
0
-
3
Kloetinge
WNC
0
-
1
LRC
Rijsoord
5
-
0
GRC 14
Balk
3
-
2
Omlandia
BCV
1
-
5
Drachtster
Drenthina
1
-
0
BW '34
PKC
2
-
2
Olde Veste
Zwaluwen
1
-
3
VEV
Winsum
1
-
2
HZVV
Montfoort
5
-
1
SVL
De Merino's
0
-
2
RKAV Volendam
JSV
0
-
0
Zuidvogels
Woudenberg
2
-
1
Roda '46
Aalsmeer
2
-
1
DTS Ede
Geinoord
2
-
0
VVZ
Neptunus
1
-
4
Forum Sport
Gravenzande
3
-
1
Brielle
SC Feyenoord
2
-
1
Nootdorp
SVC '08
2
-
2
Voorschoten
KHC
2
-
4
Go Ahead
DOS '37
3
-
2
DETO
Nunspeet
1
-
4
SVZW
AFC '34
1
-
1
Zwaluwen '30
Bennekom
2
-
3
Hulzense Boys
Oranje Wit
2
-
0
VVGZ
Xerxes Zat
2
-
1
ARC
Gorecht
0
-
2
Buitenpost
RKTVV
0
-
0
't Zand
Zondag 23 april 2017
EDO
14:00
Purmersteijn
DEM
14:00
AFC '34
Fortuna W.
14:00
Velsen
N. Utrecht
14:00
VSV
Quick 1888
14:00
TVC
Orion
14:00
Rigtersbleek
Heino
14:00
Tubantia
Stevo
14:00
Bemmel
De Zweef
14:00
BVC '12
Alcides
14:00
LONGA
OVV
1
-
3
Leonidas
Pap.-Nw.-Guin.
14:00
WVV
FVC
14:00
Achilles 1894
SVBO
14:00
Bergum
GRC
14:00
LAC
Wolvega
14:00
Hoogeveen
Erica
14:00
LSC 1890
VKW
14:00
VV Emmen
Oostnieuwkerke
14:00
Boshuizen
Woerden
14:00
DRL
VOC
14:00
Poortugaal
VELO
14:00
Zwervers
Alphense Boys
14:00
TAC'90
Duitse Democratische Repulic
14:30
ROHDA
Deurne
14:30
ZSV
Brabantia
14:30
AWC
Someren
14:30
SSS
MOC '17
14:30
Nemelaer
Minor
14:30
De Valk
Marvilde
14:30
GOES
Bekkerveld
14:30
Venray
Baronie
14:30
NEC
Meerssen
14:30
Geldrop
TOP Oss Am
14:30
Beerse Boys
Susteren
14:30
Schaesberg
Moerse Boys
14:30
HVCH
Wittenhorst
14:30
Volharding
Zaterdag 29 april 2017
Berkum
1
-
0
DOS '37
Hulzense Boys
1
-
2
KHC
Vroomshoop
0
-
2
Bennekom
SVZW
2
-
0
De Esch
SHO
1
-
0
Heinenoord
Lekkerland
3
-
1
Zuidland
Almkerk
3
-
5
Rijsoord
LRC
0
-
2
Oranje Wit
GRC 14
1
-
3
WNC
Kloetinge
3
-
0
MZC '11
ARC
2
-
2
Vitesse
Buitenpost
3
-
1
PKC
Olde Veste
6
-
1
BCV
Drachtster
0
-
2
Drenthina
Omlandia
2
-
3
Winsum
Zuidvogels
2
-
1
AFC '34
Voorschoten
3
-
2
Neptunus
SVL
6
-
0
JSV
VVZ
4
-
4
Woudenberg
RKAV Volendam
3
-
1
Aalsmeer
Nootdorp
1
-
1
Gravenzande
Forum Sport
1
-
0
SC Feyenoord
Brielle
1
-
3
Xerxes Zat
Zwaluwen '30
1
-
1
Geinoord
Sportlust
1
-
0
Westlandia II
Deltasport
3
-
5
SVC '08
Go Ahead
3
-
6
WHC
DUNO
3
-
1
Zutphen
VVGZ
0
-
3
Oude Maas
Roda '46
4
-
0
De Merino's
DTS Ede
0
-
1
Montfoort
HZVV
7
-
0
Gorecht
VEV
1
-
4
Balk
BW '34
1
-
1
Zwaluwen
VV Emmen
1
-
2
SVBO
LAC
1
-
1
FVC
Achilles 1894
1
-
1
Pap.-Nw.-Guin.
Zondag 30 april 2017
Leonidas
0
-
1
Oostnieuwkerke
Velsen
3
-
0
DEM
AFC '34
2
-
0
EDO
Purmersteijn
3
-
1
N. Utrecht
Soest
1
-
4
Fortuna W.
LONGA
1
-
1
De Zweef
Tubantia
0
-
4
Stevo
TVC
1
-
1
Heino
Rigtersbleek
0
-
1
Quick 1888
ROHDA
3
-
0
Alcides
BVC '12
2
-
0
Orion
Bemmel
5
-
2
Duitse Democratische Repulic
Bergum
1
-
2
GRC
LSC 1890
8
-
3
VKW
WVV
4
-
1
Wolvega
NEC
1
-
1
TOP Oss Am
AWC
4
-
2
MOC '17
Elinkwijk
2
-
1
Assendelft
VSV
0
-
2
Legmeervogels
Olympia
1
-
2
OVV
Zwervers
2
-
2
Laakkwartier
Poortugaal
3
-
3
Woerden
DRL
1
-
5
Alphense Boys
TAC'90
1
-
2
VELO
Boshuizen
3
-
0
VOC
Hoogeveen
3
-
1
Erica
Geldrop
2
-
2
Wittenhorst
De Valk
2
-
1
Someren
Beerse Boys
0
-
1
Brabantia
ZSV
0
-
2
Susteren
GOES
0
-
1
Baronie
Venray
3
-
0
Minor
Nemelaer
1
-
1
Moerse Boys
SSS
1
-
2
Deurne
HVCH
1
-
2
RKTVV
Volharding
1
-
5
Bekkerveld
't Zand
2
-
3
Marvilde
Schaesberg
1
-
4
Meerssen
Zeeburgia
2
-
1
Hillegom
Dinsdag 2 mei 2017
DETO
2
-
0
Nunspeet
Zaterdag 6 mei 2017
KHC
1
-
3
DETO
De Esch
2
-
3
Go Ahead
WHC
2
-
2
SVZW
Vroomshoop
3
-
0
Hulzense Boys
Zutphen
0
-
1
Nunspeet
DOS '37
1
-
4
DUNO
Zuidland
0
-
0
SHO
Bennekom
1
-
1
Berkum
Oude Maas
2
-
1
Almkerk
WNC
2
-
1
Lekkerland
Oranje Wit
3
-
2
Kloetinge
Rijsoord
5
-
0
VVGZ
GRC 14
1
-
1
LRC
Heinenoord
5
-
0
MZC '11
Westlandia II
3
-
3
Nootdorp
Neptunus
0
-
2
ARC
Montfoort
4
-
4
VVZ
Balk
3
-
0
BW '34
BCV
1
-
3
Omlandia
Buitenpost
3
-
0
Olde Veste
Drenthina
1
-
1
HZVV
PKC
3
-
0
VEV
Zwaluwen
1
-
3
Winsum
Gorecht
2
-
3
Drachtster
AFC '34
2
-
2
Woudenberg
Vitesse
1
-
3
Voorschoten
De Merino's
1
-
2
SVL
JSV
3
-
0
Roda '46
RKAV Volendam
3
-
1
DTS Ede
Aalsmeer
0
-
1
Zwaluwen '30
Geinoord
0
-
4
Zuidvogels
SVC '08
4
-
2
Brielle
Gravenzande
3
-
1
Forum Sport
SC Feyenoord
4
-
1
Xerxes Zat
Sportlust
1
-
3
Deltasport
Zondag 7 mei 2017
TAC'90
2
-
3
Zwervers
VELO
0
-
1
Boshuizen
Alphense Boys
5
-
0
Olympia
Elinkwijk
2
-
2
Zeeburgia
EDO
2
-
3
Velsen
DEM
5
-
1
N. Utrecht
Fortuna W.
3
-
0
VSV
Quick 1888
1
-
3
Bemmel
TVC
2
-
1
Tubantia
Heino
1
-
2
LONGA
Stevo
0
-
3
BVC '12
De Zweef
0
-
0
ROHDA
Alcides
1
-
0
Orion
Duitse Democratische Repulic
3
-
5
Rigtersbleek
Assendelft
0
-
0
AFC '34
Pap.-Nw.-Guin.
3
-
2
LAC
FVC
0
-
1
Wolvega
SVBO
3
-
3
WVV
GRC
3
-
1
Hoogeveen
LSC 1890
1
-
0
VV Emmen
Erica
0
-
2
Bergum
VKW
2
-
4
Achilles 1894
Legmeervogels
1
-
2
Soest
Hillegom
2
-
3
Purmersteijn
OVV
1
-
3
DRL
Laakkwartier
4
-
2
Poortugaal
Oostnieuwkerke
2
-
0
Woerden
VOC
0
-
2
Leonidas
RKTVV
3
-
1
Beerse Boys
Deurne
0
-
1
Volharding
MOC '17
0
-
4
't Zand
Someren
1
-
2
Schaesberg
Nemelaer
2
-
0
HVCH
SSS
1
-
2
ZSV
Marvilde
3
-
4
AWC
Bekkerveld
3
-
2
Geldrop
Baronie
3
-
4
Brabantia
Meerssen
6
-
1
De Valk
TOP Oss Am
2
-
1
GOES
Susteren
3
-
0
Venray
Moerse Boys
0
-
1
NEC
Wittenhorst
3
-
2
Minor
Zaterdag 13 mei 2017
Forum Sport
1
-
0
Sportlust
Berkum
12
-
1
De Esch
Hulzense Boys
0
-
1
DOS '37
SVZW
4
-
1
KHC
Nunspeet
2
-
3
WHC
DETO
2
-
0
Bennekom
Go Ahead
7
-
4
Zutphen
MZC '11
2
-
1
Oude Maas
DUNO
3
-
0
Vroomshoop
VVGZ
1
-
1
Heinenoord
LRC
2
-
0
Zuidland
Lekkerland
2
-
3
Rijsoord
Almkerk
3
-
2
Oranje Wit
Kloetinge
3
-
1
WNC
SHO
2
-
0
GRC 14
Zuidvogels
1
-
2
RKAV Volendam
VVZ
2
-
5
Aalsmeer
Woudenberg
1
-
0
JSV
Nootdorp
2
-
1
Vitesse
Xerxes Zat
0
-
1
Neptunus
Brielle
3
-
0
Westlandia II
ARC
1
-
1
SVC '08
Roda '46
0
-
3
Montfoort
BW '34
0
-
4
Buitenpost
Olde Veste
5
-
1
Balk
Drachtster
2
-
1
Zwaluwen
Winsum
3
-
1
Drenthina
Omlandia
3
-
6
PKC
HZVV
5
-
0
BCV
VEV
7
-
3
Gorecht
SVL
4
-
2
AFC '34
Voorschoten
1
-
5
SC Feyenoord
DTS Ede
4
-
0
Geinoord
Zwaluwen '30
6
-
1
De Merino's
Deltasport
1
-
3
Gravenzande
Zondag 14 mei 2017
Leonidas
4
-
2
TAC'90
Poortugaal
2
-
3
VELO
Olympia
1
-
1
Oostnieuwkerke
Zwervers
1
-
1
VOC
Boshuizen
3
-
1
Alphense Boys
VSV
2
-
5
Hillegom
Purmersteijn
1
-
2
Assendelft
DRL
5
-
3
Laakkwartier
Woerden
3
-
3
OVV
Velsen
1
-
0
Elinkwijk
N. Utrecht
0
-
6
Fortuna W.
Soest
1
-
5
DEM
Zeeburgia
3
-
1
EDO
LONGA
1
-
1
Quick 1888
Tubantia
2
-
1
De Zweef
Orion
4
-
4
Duitse Democratische Repulic
Rigtersbleek
1
-
0
Stevo
ROHDA
5
-
0
TVC
AFC '34
0
-
0
Legmeervogels
BVC '12
2
-
1
Heino
Bemmel
0
-
2
Alcides
Bergum
1
-
3
FVC
LAC
3
-
2
LSC 1890
Achilles 1894
10
-
3
Erica
VV Emmen
1
-
1
Pap.-Nw.-Guin.
Wolvega
0
-
3
GRC
WVV
5
-
4
VKW
Hoogeveen
0
-
3
SVBO
Beerse Boys
1
-
2
Moerse Boys
Geldrop
3
-
4
SSS
GOES
8
-
1
Nemelaer
De Valk
0
-
1
Susteren
Brabantia
4
-
0
Marvilde
ZSV
1
-
6
Bekkerveld
HVCH
0
-
3
TOP Oss Am
Minor
1
-
6
Meerssen
't Zand
4
-
1
Baronie
Venray
4
-
4
Deurne
NEC
7
-
0
MOC '17
Volharding
0
-
1
Someren
AWC
4
-
0
RKTVV
Schaesberg
3
-
2
Wittenhorst
Profiel
Naam:
Eerste Klasse
Land:
Nederland
Seizoen:
2023/2024
Type:
Reguliere competitie