Live voetbal
Nieuws zoeken
Nieuws
Eredivisie
Keuken Kampioen Divisie
Ligue 1
Bundesliga
Serie A
LaLiga
Premier League
UEFA Europa League
UEFA Europa Conference League
UEFA Champions League
Europees Kampioenschap
Wereldkampioenschap
Overige..
Competities
Eredivisie
Keuken Kampioen Divisie
Premier League
Ligue 1
Bundesliga
Serie A
LaLiga
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Europa Conference League
Overige..
Live voetbal
Schorsingen & Blessures
Eredivisie
Ligue 1
Bundesliga
LaLiga
Premier League
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Europa Conference League
Transfers
Eredivisie
Ligue 1
Bundesliga
Serie A
LaLiga
Premier League
Video's
Voetbaltickets
Voetbalcompetities
Tsjechië
Czech Liga
Programma & Uitslagen
2017-2018
Czech Liga
Tsjechië - 2023/2024
Overzicht
Voetbalnieuws
Topscorers
Czech Liga programma & uitslagen 2017/2018
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
Comp.
Wedstrijd
Vrijdag 28 juli 2017
Zbrojovka
1
-
3
Baník
Zaterdag 29 juli 2017
Viktoria Plzeň
4
-
0
Dukla
Slovácko
1
-
1
Jablonec
Karviná
2
-
0
Vysočina
Slavia
1
-
0
Teplice
Zondag 30 juli 2017
Slovan
1
-
0
Zlín
Mladá Boleslav
1
-
2
Sigma
Sparta
1
-
1
Bohemians Stř
Zaterdag 5 augustus 2017
Teplice
3
-
1
Dukla
Zlín
2
-
1
Zbrojovka
Bohemians Stř
2
-
1
Karviná
Sigma
2
-
1
Slovan
Zondag 6 augustus 2017
Jablonec
0
-
1
Viktoria Plzeň
Vysočina
0
-
0
Slovácko
Baník
0
-
0
Slavia
Maandag 7 augustus 2017
Mladá Boleslav
0
-
1
Sparta
Vrijdag 11 augustus 2017
Slavia
2
-
0
Vysočina
Zaterdag 12 augustus 2017
Zbrojovka
0
-
0
Bohemians Stř
Slovácko
5
-
2
Baník
Viktoria Plzeň
1
-
0
Sigma
Zondag 13 augustus 2017
Teplice
1
-
1
Jablonec
Karviná
1
-
1
Mladá Boleslav
Dukla
1
-
0
Zlín
Slovan
1
-
1
Sparta
Vrijdag 18 augustus 2017
Sparta
1
-
0
Slovácko
Zaterdag 19 augustus 2017
Baník
3
-
3
Teplice
Zlín
1
-
0
Karviná
Bohemians Stř
0
-
0
Slavia
Mladá Boleslav
0
-
3
Slovan
Zondag 20 augustus 2017
Jablonec
2
-
2
Dukla
Vysočina
1
-
2
Viktoria Plzeň
Sigma
3
-
0
Zbrojovka
Vrijdag 25 augustus 2017
Dukla
2
-
0
Bohemians Stř
Zaterdag 26 augustus 2017
Karviná
0
-
1
Slovan
Zbrojovka
2
-
0
Sparta
Slovácko
0
-
0
Sigma
Zondag 27 augustus 2017
Jablonec
2
-
0
Zlín
Slavia
4
-
0
Mladá Boleslav
Teplice
3
-
1
Vysočina
Viktoria Plzeň
3
-
0
Baník
Zaterdag 9 september 2017
Slovan
0
-
3
Viktoria Plzeň
Zlín
2
-
0
Teplice
Bohemians Stř
1
-
0
Slovácko
Baník
2
-
2
Jablonec
Sigma
1
-
1
Slavia
Zondag 10 september 2017
Mladá Boleslav
3
-
0
Zbrojovka
Vysočina
3
-
2
Dukla
Sparta
2
-
0
Karviná
Vrijdag 15 september 2017
Dukla
2
-
0
Baník
Teplice
0
-
0
Bohemians Stř
Zaterdag 16 september 2017
Karviná
3
-
5
Sigma
Zbrojovka
1
-
2
Slovan
Slovácko
0
-
1
Mladá Boleslav
Zondag 17 september 2017
Jablonec
5
-
0
Vysočina
Slavia
2
-
0
Sparta
Maandag 18 september 2017
Viktoria Plzeň
2
-
1
Zlín
Zaterdag 23 september 2017
Zlín
1
-
1
Slavia
Bohemians Stř
0
-
1
Jablonec
Sigma
3
-
0
Dukla
Mladá Boleslav
0
-
2
Viktoria Plzeň
Zondag 24 september 2017
Karviná
2
-
1
Zbrojovka
Vysočina
2
-
1
Baník
Sparta
3
-
0
Teplice
Maandag 25 september 2017
Slovan
1
-
1
Slovácko
Vrijdag 29 september 2017
Teplice
2
-
1
Slovan
Zaterdag 30 september 2017
Slovácko
0
-
0
Karviná
Dukla
0
-
0
Sparta
Zondag 1 oktober 2017
Viktoria Plzeň
2
-
1
Bohemians Stř
Baník
2
-
2
Zlín
Jablonec
3
-
1
Mladá Boleslav
Vysočina
0
-
1
Sigma
Slavia
2
-
0
Zbrojovka
Vrijdag 13 oktober 2017
Bohemians Stř
2
-
1
Baník
Zaterdag 14 oktober 2017
Zbrojovka
2
-
1
Slovácko
Zlín
2
-
1
Vysočina
Sigma
0
-
0
Jablonec
Mladá Boleslav
2
-
2
Teplice
Slovan
3
-
0
Dukla
Karviná
0
-
2
Slavia
Zondag 15 oktober 2017
Sparta
0
-
1
Viktoria Plzeň
Donderdag 19 oktober 2017
Dukla
1
-
1
Slovácko
Vrijdag 20 oktober 2017
Vysočina
2
-
4
Bohemians Stř
Baník
1
-
1
Sigma
Zaterdag 21 oktober 2017
Teplice
1
-
0
Karviná
Jablonec
0
-
3
Sparta
Zondag 22 oktober 2017
Viktoria Plzeň
3
-
0
Zbrojovka
Zlín
1
-
5
Mladá Boleslav
Slavia
1
-
2
Slovan
Vrijdag 27 oktober 2017
Karviná
1
-
3
Viktoria Plzeň
Zaterdag 28 oktober 2017
Zbrojovka
0
-
0
Dukla
Sigma
1
-
0
Teplice
Slovan
4
-
1
Jablonec
Bohemians Stř
1
-
1
Zlín
Zondag 29 oktober 2017
Mladá Boleslav
2
-
1
Vysočina
Slovácko
0
-
3
Slavia
Sparta
3
-
2
Baník
Zaterdag 4 november 2017
Baník
0
-
1
Mladá Boleslav
Dukla
3
-
2
Karviná
Teplice
3
-
0
Slovácko
Vysočina
3
-
1
Slovan
Bohemians Stř
1
-
1
Sigma
Zondag 5 november 2017
Jablonec
1
-
0
Zbrojovka
Zlín
2
-
2
Sparta
Viktoria Plzeň
1
-
0
Slavia
Vrijdag 17 november 2017
Sparta
1
-
0
Vysočina
Zaterdag 18 november 2017
Zbrojovka
1
-
0
Teplice
Sigma
2
-
0
Zlín
Slovan
2
-
1
Baník
Slavia
5
-
0
Dukla
Slovácko
1
-
4
Viktoria Plzeň
Zondag 19 november 2017
Karviná
2
-
1
Jablonec
Mladá Boleslav
1
-
2
Bohemians Stř
Vrijdag 24 november 2017
Dukla
4
-
1
Mladá Boleslav
Vysočina
0
-
2
Zbrojovka
Bohemians Stř
0
-
0
Slovan
Zaterdag 25 november 2017
Baník
2
-
1
Karviná
Zondag 26 november 2017
Teplice
0
-
0
Viktoria Plzeň
Sigma
1
-
0
Sparta
Maandag 27 november 2017
Zlín
2
-
1
Slovácko
Jablonec
1
-
1
Slavia
Vrijdag 1 december 2017
Slavia
2
-
1
Baník
Zaterdag 2 december 2017
Dukla
0
-
2
Teplice
Slovácko
2
-
1
Vysočina
Zbrojovka
1
-
1
Zlín
Karviná
1
-
0
Bohemians Stř
Slovan
1
-
0
Sigma
Viktoria Plzeň
2
-
0
Jablonec
Zondag 3 december 2017
Sparta
3
-
0
Mladá Boleslav
Zaterdag 17 februari 2018
Baník
1
-
2
Slovácko
Mladá Boleslav
0
-
1
Karviná
Zlín
1
-
1
Dukla
Jablonec
2
-
1
Teplice
Vysočina
1
-
0
Slavia
Bohemians Stř
1
-
0
Zbrojovka
Zondag 18 februari 2018
Sigma
0
-
0
Viktoria Plzeň
Sparta
2
-
0
Slovan
Vrijdag 23 februari 2018
Dukla
0
-
1
Jablonec
Zaterdag 24 februari 2018
Zbrojovka
1
-
0
Sigma
Slovan
1
-
0
Mladá Boleslav
Slovácko
1
-
1
Sparta
Teplice
0
-
0
Baník
Zondag 25 februari 2018
Karviná
4
-
0
Zlín
Slavia
1
-
0
Bohemians Stř
Maandag 26 februari 2018
Viktoria Plzeň
0
-
1
Vysočina
Vrijdag 2 maart 2018
Bohemians Stř
2
-
0
Dukla
Zaterdag 3 maart 2018
Slovan
2
-
2
Karviná
Sigma
1
-
0
Slovácko
Vysočina
3
-
1
Teplice
Zlín
0
-
4
Jablonec
Mladá Boleslav
0
-
3
Slavia
Zondag 4 maart 2018
Sparta
1
-
1
Zbrojovka
Vrijdag 9 maart 2018
Dukla
1
-
3
Vysočina
Zaterdag 10 maart 2018
Slovácko
1
-
0
Bohemians Stř
Karviná
1
-
1
Sparta
Zbrojovka
0
-
3
Mladá Boleslav
Teplice
2
-
1
Zlín
Zondag 11 maart 2018
Slavia
3
-
1
Sigma
Jablonec
2
-
0
Baník
Viktoria Plzeň
2
-
2
Slovan
Vrijdag 16 maart 2018
Slovan
2
-
0
Zbrojovka
Zaterdag 17 maart 2018
Mladá Boleslav
1
-
1
Slovácko
Vysočina
0
-
4
Jablonec
Baník
1
-
2
Dukla
Sparta
3
-
3
Slavia
Sigma
1
-
1
Karviná
Zondag 18 maart 2018
Bohemians Stř
2
-
0
Teplice
Zlín
0
-
1
Viktoria Plzeň
Vrijdag 30 maart 2018
Dukla
2
-
3
Sigma
Baník
3
-
1
Vysočina
Zaterdag 31 maart 2018
Zbrojovka
0
-
0
Karviná
Jablonec
2
-
1
Bohemians Stř
Slovácko
0
-
1
Slovan
Teplice
1
-
1
Sparta
Viktoria Plzeň
1
-
2
Mladá Boleslav
Zondag 1 april 2018
Slavia
1
-
2
Zlín
Woensdag 4 april 2018
Baník
0
-
0
Viktoria Plzeň
Zaterdag 7 april 2018
Zbrojovka
0
-
1
Slavia
Sparta
3
-
0
Dukla
Mladá Boleslav
1
-
1
Jablonec
Zlín
0
-
2
Baník
Sigma
1
-
1
Vysočina
Slovan
1
-
2
Teplice
Zondag 8 april 2018
Karviná
0
-
0
Slovácko
Bohemians Stř
5
-
2
Viktoria Plzeň
Vrijdag 13 april 2018
Slavia
3
-
2
Karviná
Vysočina
1
-
1
Zlín
Teplice
1
-
1
Mladá Boleslav
Zaterdag 14 april 2018
Jablonec
0
-
0
Sigma
Baník
2
-
0
Bohemians Stř
Slovácko
1
-
0
Zbrojovka
Dukla
2
-
0
Slovan
Zondag 15 april 2018
Viktoria Plzeň
2
-
2
Sparta
Vrijdag 20 april 2018
Sparta
2
-
0
Jablonec
Zaterdag 21 april 2018
Sigma
1
-
0
Baník
Slovácko
2
-
0
Dukla
Bohemians Stř
1
-
1
Vysočina
Mladá Boleslav
0
-
1
Zlín
Zbrojovka
1
-
3
Viktoria Plzeň
Zondag 22 april 2018
Karviná
1
-
1
Teplice
Slovan
0
-
0
Slavia
Vrijdag 27 april 2018
Dukla
2
-
1
Zbrojovka
Vysočina
0
-
0
Mladá Boleslav
Zaterdag 28 april 2018
Baník
3
-
2
Sparta
Viktoria Plzeň
2
-
0
Karviná
Zondag 29 april 2018
Slavia
0
-
0
Slovácko
Teplice
1
-
2
Sigma
Zlín
1
-
1
Bohemians Stř
Jablonec
2
-
0
Slovan
Vrijdag 4 mei 2018
Sparta
2
-
1
Zlín
Zaterdag 5 mei 2018
Karviná
1
-
3
Dukla
Zbrojovka
0
-
3
Jablonec
Mladá Boleslav
0
-
0
Baník
Slovan
1
-
3
Vysočina
Sigma
1
-
1
Bohemians Stř
Slovácko
0
-
0
Teplice
Slavia
2
-
0
Viktoria Plzeň
Vrijdag 11 mei 2018
Vysočina
0
-
1
Sparta
Zaterdag 12 mei 2018
Baník
1
-
1
Slovan
Zlín
1
-
4
Sigma
Viktoria Plzeň
1
-
1
Slovácko
Zondag 13 mei 2018
Teplice
1
-
4
Zbrojovka
Bohemians Stř
1
-
3
Mladá Boleslav
Jablonec
2
-
1
Karviná
Maandag 14 mei 2018
Dukla
0
-
2
Slavia
Zaterdag 19 mei 2018
Karviná
0
-
0
Baník
Zbrojovka
0
-
0
Vysočina
Slovácko
1
-
1
Zlín
Slavia
1
-
3
Jablonec
Viktoria Plzeň
2
-
1
Teplice
Mladá Boleslav
1
-
0
Dukla
Sparta
1
-
0
Sigma
Slovan
1
-
0
Bohemians Stř
Zaterdag 26 mei 2018
Dukla
1
-
5
Viktoria Plzeň
Teplice
0
-
3
Slavia
Jablonec
2
-
0
Slovácko
Vysočina
0
-
2
Karviná
Zlín
3
-
1
Slovan
Bohemians Stř
0
-
0
Sparta
Sigma
3
-
0
Mladá Boleslav
Baník
2
-
0
Zbrojovka
Profiel
Naam:
Czech Liga
Land:
Tsjechië
Seizoen:
2023/2024
Type:
Reguliere competitie
Laatste winnaar:
Sparta (2022/2023)