Delen
RSS

Voetbalnieuws

Maaskant: "Verdiende nederlaag"

Maaskant: "Verdiende nederlaag"

Gepubliceerd op maandag 28 juli 2008 om 00:02

Trainer Robert Maaskant heeft vrede met de uitschakeling in de Intertoto. De oefenmeester van NAC zag dat zijn elftal in het returnduel met Rosenborg BK de mindere ploeg was en onderuit ging met 2-0. "We waren een maatje te klein", aldus een eerlijke Maaskant.

"We speelden tegen een tegenstander, die beter was dan ons. In het eerste duel hadden we verrassend, maar terecht gewonnen. Vandaag waren we duidelijk minder dan Rosenborg. Toch zaten we tot in de laatste minuut goed in de wedstrijd¨, analyseert hij tegenover Omroep Brabant.

De nieuwe trainer van de club uit Breda was het niet eens met de beslissing van de scheidsrechter om de thuisploeg een penalty toe te wijzen. Kort na de pauze ging Didier Ya Konan naar de grond in een duel met Patrick Zwaanswijk: "Daar werden we veel te hard gestraft. Als je de beelden terugziet, zie je duidelijk dat het een belachelijke strafschop was. Dat neemt niet weg dat we vooral in de eerste helft onder ons kunnen hebben gespeeld. We waren te slordig. Na de pauze ging dat beter, maar toen brak de fitheid ons op."


Gerelateerd

Wedstrijden

Rosenborg BK - NAC Breda

Clubs

NAC Breda

Reacties

Meer voetbalnieuws

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Wedstrijdverloop

Rosenborg BK - NAC Breda 2-0
Lees alles over Rosenborg BK - NAC Breda
Online soccer manager

FCUpdate Social Media