Het laatste voetbalnieuws » Gommans: "Ik wil nu écht weg bij Vitesse"
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Gommans: "Ik wil nu écht weg bij Vitesse"

Gommans: "Ik wil nu écht weg bij Vitesse"

Gepubliceerd op vrijdag 8 augustus 2008 om 10:25

Harrie Gommans heeft de knoop doorgehakt. De spits, die een jaar geleden van MVV naar Vitesse ging, wil nog deze zomer vertrekken bij de Arnhemse club.

"Als je elke dag leest dat je weg mag, als je telkens te horen krijgt dat je de vierde spits bent, dan is het beter dat je vertrekt. In het begin wilde ik absoluut niet weg. Nu wel. Mijn situatie bij Vitesse is toch duidelijk?", zegt de spits in De Gelderlander

Gommans (25) is inmiddels naar technisch directeur Marc van Hintum gestapt, met het verzoek om medewerking te verlenen bij een transfer. "Ik heb aangegeven tegen Marc, dat als er een redelijk bod komt, dat ik hoop dat Vitesse het dan rond zal maken. Dat is voor mij en voor Vitesse het beste. Elke dag dat ik hier bij de club loop, dat willen we beide niet. Niets ten nadele van Vitesse. Ik heb het hier altijd fantastisch naar mijn zin gehad en ben de supporters dankbaar dat ze me altijd hebben gesteund. Dat waardeer ik enorm. Maar nu heeft het geen zin meer te blijven."

Eerder deze maand wees Vitesse nog een bod van Roda JC op Gommans af.


Gerelateerd

Clubs

Vitesse

Personen

Harrie Gommans

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2008-2009
1. FC Groningen 0 0   2. NAC Breda 0 0
Bekijk ook de Eredivisie 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws.