Het laatste voetbalnieuws » Makaay: "Ik liet de strafschop aan Sibon"
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Makaay: "Ik liet de strafschop aan Sibon"

Makaay: "Ik liet de strafschop aan Sibon"

Gepubliceerd op woensdag 13 augustus 2008 om 13:39

Niet Gerald Sibon, maar Roy Makaay is eigenlijk de eerste penaltynemer bij het olympisch elftal. Toch liet Makaay woensdag, toen Nederland in de slotfase van het duel met Japan een strafschop kreeg, het klusje aan de aanvaller van Heerenveen.

"Ik had een beetje last van mijn voet en zei tegen Gerald dat hij hem mocht nemen. 'Is goed, ik schiet hem wel binnen', zei Sibon toen. Ach, af en toe moet je weten wanneer je een penalty aan iemand anders moet laten hè", zei Makaay tegen de NOS.

"Ik dacht eigenlijk dat Roy de strafschop niet wilde nemen, omdat hij bang was", lacht de 34-jarige Sibon, die niet op de hoogte was van het feit dat Makaay weer last gekregen had van zijn voetblessure. "Maar ik vond het geen probleem om de penalty te nemen, hoor. Gelukkig ging hij er in en zijn we door naar de kwartfinale."


Gerelateerd

Wedstrijden

Nederland - Japan

Clubs

Nederland

Personen

Gerald Sibon
Roy Makaay

Competities

Olympische Spelen

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

Wedstrijdverloop

Nederland - Japan 1-0
Lees alles over Nederland - Japan

FCUpdate Social Media

De stand

Olympische Spelen 2008
1. Argentinië 0 0   3. Brazilië 0 0
2. Nigeria 0 0   4. België 0 0
Bekijk ook de Olympische Spelen 2008 stand, wedstrijden en nieuws.