Deze site brengt je het laatste voetbalnieuws, foto's, video's en interviews uit de voetbalwereld.
Dat alles 24 uur per dag, zeven dagen per week!
© 2004-2012 FCUpdate.nl Groningen

Het door blessures geplaagde Feyenoord moest zaterdag de eerste prijs van het seizoen aan PSV laten. In de strijd om de Johan Cruijff Schaal werd in Amsterdam met 2-0 verloren. "Gezien de omstandigheden konden we aardig meekomen", stelt Michael Mols.
Door liefst dertien blessuregevallen aan Rotterdamse zijde werd voor de wedstrijd al rekening gehouden met een nederlaag. Niettemin kon Feyenoord de landskampioen voor rust prima bijbenen. "PSV werd inderdaad niet echt gevaarlijk, maar aan de andere kant wij konden ook niet veel creëeren", zegt Mols. "De doelpunten kwamen uiteindelijk letterlijk en figuurlijk uit de lucht vallen."
![]() |
Door de blessures van Roy Makaay en Jon Dahl Tomasson begon Mols, net als het einde van het afgelopen seizoen, in de basis. "Ik probeer de positie in de spits zo goed mogelijk in te vullen. Gewoon op karakter, hè", lacht de routinier. "Ik ben fysiek in orde. Die krachttrainingen van Gertjan Verbeek zijn voor mij niets nieuws. Dat heb ik voor mezelf al jaren gedaan. Op den duur bewijst het zijn waarde."
"Het is natuurlijk vervelend dat Roy en Jon zo vroeg in het seizoen een blessure hebben opgelopen. En ook het ontbreken van Jonathan de Guzman is een gemis. Dat is toch een speler die iets kan forceren. En daarnaast konden we ook geen beroep doen op Andwele Slory, met zijn snelheid als groot wapen. Daarmee hadden we het PSV een stuk moeilijker kunnen maken."
"We missen nu stootkracht voorin. Er ontbraken te veel bepalende spelers. Iedereen heeft zijn uiterste best gedaan, maar we kwamen simpelweg kwaliteit tekort", weet Mols. "Helaas viel Nicky Hofs ook nog met een voetblessure uit. We zitten voorlopig in de hoek waar de klappen vallen. Hopelijk loopt de ziekenboeg wat leeg voor de eerste competitiewedstrijd tegen Heracles Almelo."
Door: Ger Hensen
| Feyenoord nieuws | |
|---|---|
| 25 mei. | Leerdam wijst voorstel af, Feyenoord teleurgesteld |
| 23 mei. | CL: Feyenoord waarschijnlijk naar heksenketel |
| 23 mei. | Feyenoord legt talent Kongolo langer vast |
| Lees meer Feyenoord nieuws | |
| Michael Mols nieuws | |
| 2 jan. '11 | Oud-internationals winnen nieuwjaarsduel |
| 6 jun. '09 | 'Davids gelinkt aan Noord-Hollands zaalvoetbalteam' |
| 8 mei. '09 | Feyenoord neemt zondag afscheid van spelers |
| Lees meer Michael Mols nieuws | |
| Johan Cruijff Schaal nieuws | |
| 3 sep. '08 | Stevens: "Niet akkoord met schorsing Amrabat" |
| 28 aug. '08 | Blom: "Actie Amrabat goed voor rode kaart" |
| 26 aug. '08 | Onderzoek naar overtreding Amrabat |
| Lees meer Johan Cruijff Schaal nieuws | |