Het laatste voetbalnieuws » Australië met Culina en Holman tegen Oranje
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Australië met Culina en Holman tegen Oranje

Australië met Culina en Holman tegen Oranje

Gepubliceerd op donderdag 28 augustus 2008 om 11:45

Jason Culina speelt volgende week zaterdag een thuiswedstrijd. De middenvelder van PSV is door bondscoach Pim Verbeek opgenomen in de 27-koppige selectie van Australië voor het oefenduel tegen Nederland, die in Eindhoven gespeeld wordt.

Naast Culina is ook AZ'er Brett Holman opgeroepen. Verder bevat de groep twee spelers (Brett Emerton en Luke Wilkshire) die in het verleden actief waren in de Eredivisie. Andere bekende spelers bij de Socceroos zijn Harry Kewell (Galatasaray), Scott McDonald (Celtic), Mark Schwarzer (Fulham) en Josh Kennedy (Karlsruhe).

Voor Australië is de oefenwedstrijd tegen Nederland een generale repetitie voor het WK-kwalificatieduel met Oezbekistan, die vier dagen later gespeeld wordt.


Gerelateerd

Clubs

Australië

Personen

Jason Culina
Brett Holman

Tip:

Registreer je via deze link bij Unibet en ontvang €50 startbonus

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media