Het laatste voetbalnieuws » Drenthe: "Foppe moet doen wat hij niet laten kan"
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Drenthe: "Foppe moet doen wat hij niet laten kan"Drenthe: "Foppe moet doen wat hij niet laten kan"

Drenthe: "Foppe moet doen wat hij niet laten kan"

Gepubliceerd op vrijdag 19 september 2008 om 09:17

Het komt voorlopig waarschijnlijk niet meer goed tussen Foppe de Haan en Royston Drenthe. Nadat De Haan eerder al verklaarde 'voorlopig even klaar te zijn' met de middenvelder, heeft nu ook Drenthe zelf schoon genoeg van de Friese coach.

De Haan vestigde deze week de aandacht op zich door nogmaals uit te halen naar Drenthe, die volgens hem 'volledig de kluts kwijt is'. "Tijdens de Spelen wilde Royston laten zien dat hij de beste van de wereld is. Dat is hij niet, hij begint pas. Tegen Argentinië wilde Royston wedijveren met Messi wie de beste is. Dat kon hij vergeten", zei de bondscoach van Jong Oranje in het Haarlems Dagblad

Drenthe kan weinig met deze kritiek. "Ik dacht dat het zo onderhand wel afgelopen is, maar blijkbaar is dat voor hem niet het geval", reageert de 21-jarige linkermiddenvelder van Real Madrid in De Telegraaf. "Ik ga er niet op reageren. Als trainer Foppe hier een goed gevoel van krijgt, moet hij doen wat hij niet kan laten."


Gerelateerd

Clubs

Jong Oranje

Personen

Royston Drenthe

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media