Het laatste voetbalnieuws » PSV eenvoudig langs beloftenteam
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

PSV eenvoudig langs beloftenteam

PSV eenvoudig langs beloftenteam

Gepubliceerd op dinsdag 23 september 2008 om 20:38

De spelers van Jong PSV droomden vooraf van een stiekeme stunt. Stijn Wuytens ontnam het bekerduel tussen de eerste twee elftallen van de Eindhovense club dinsdag echter al na vier minuten van de meeste spanning. Danko Lazovic gunde het massaal toegestroomde publiek, dat gratis toegang had, in de tweede helft nog twee treffers: 0-3.

Het duel in het Philips-stadion had een PSV-feestje moeten worden, maar de spelers werkten daar niet aan mee. Trainer Huub Stevens startte met elf andere spelers dan in de met 1-0 verloren competitiewedstrijd tegen AZ. De wedstrijd had voor het eerste elftal alles weg van een verplicht tussendoortje, in een drukke periode met naast eredivisieduels ook Champions League-verplichtingen. Jong PSV kwam begrijpelijkerwijs kwaliteit te kort om het spannend te maken.

Stevens had de wedstrijd, die in het teken stond van de kankerbestrijding, ook kunnen aangrijpen om zijn ploeg na nederlagen tegen Atletico Madrid (3-0) en AZ weer wat vertrouwen op te laten doen, maar de oud-trainer van onder meer Roda JC vond het een ideale gelegenheid om veel van zijn wisselspelers in een serieuze wedstrijd aan het werk te zien. Zo kreeg Cassio Ramos in het doel de voorkeur en begon Lazovic als spits. De Serviër verbaasde door in de tweede helft met zijn arm een forse tik uit te delen aan verdediger Freek Heerkens.

Verder maakte Jan Kromkamp zijn rentree na lange afwezigheid wegens een knieblessure. De rechterverdediger kwam dit seizoen nog niet in actie bij het eerste. Stevens liet ook de 17-jarige Funso Ojo debuteren. Hij speelde onder leiding van Ronald Koeman in mei 2007 al eens mee in enkele oefenwedstrijden. Ook kreeg de Belg in de voorbereiding op het huidige seizoen in vriendschappelijke duels de nodige speelminuten. Om Ojo ervaring op te laten doen, haalde Stevens de Belg voor de bekerwedstrijd naar het eerste elftal.

Bij Jong PSV, dat vorig seizoen de beker bij de beloften won, deed Arne Nilis mee. De zoon van voormalig spits Luc Nilis mocht al na drie minuten van buiten het zestienmetergebied aanleggen, maar schoot te zacht om Ramos te verrassen.

Vorig seizoen was de tweede ronde het eindstation voor PSV, dat in 2005 de beker voor het laatst won. De Eindhovenaren versloegen Jong Heerenveen met 3-0, maar die uitslag werd ongeldig verklaard nadat bleek dat PSV de geschorste Manuel da Costa had laten spelen.

De KNVB besloot daarop niet PSV, maar Jong Heerenveen door te laten gaan naar de derde ronde.


Gerelateerd

Wedstrijden

Jong PSV - PSV

Clubs

Jong PSV
PSV

Tip:

Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

Wedstrijdverloop

Jong PSV - PSV 0-3
Lees alles over Jong PSV - PSV

FCUpdate Social Media