Het laatste voetbalnieuws » Stevens niet enthousiast over Oranje-oproep Marcellis
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Stevens niet enthousiast over Oranje-oproep MarcellisStevens niet enthousiast over Oranje-oproep Marcellis

Stevens niet enthousiast over Oranje-oproep Marcellis

Gepubliceerd op vrijdag 3 oktober 2008 om 18:11

Huub Stevens is niet enthousiast over de boodschap van Bert van Marwijk dat Dirk Marcellis vanaf volgende week deel uitmaakt van de Oranje-selectie. De verdediger van PSV werd door Van Marwijk opgeroepen voor de WK-kwalificatieduels tegen IJsland en Noorwegen, maar Stevens vraagt zich af 'of alles niet te snel gaat'.

"Ik heb niet te horen gekregen waarom Dirk is opgeroepen, Bert van Marwijk heeft me niet gebeld. Voor de ontwikkeling van Marcellis is het natuurlijk goed dat hij is opgenomen in de selectie, maar ik vraag me af wat ze ermee beogen", zo citeert Sportweek de PSV-coach. "Uiteraard ben ik blij voor Dirk, maar er ontstaat wel een hoop heisa rondom hem. Begrijp me niet verkeerd, hoor. Ik heb er geen problemen mee, hij is goed bezig, maar het Nederlands elftal.poehh..."

Marcellis veroverde pas vorig seizoen een vaste basisplaats bij PSV. Hij is bij Oranje gehaald omdat Khalid Boulahrouz door een blessure niet van de partij is.


Gerelateerd

Clubs

PSV

Personen

Dirk Marcellis

Tip:

Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2008-2009
1. FC Groningen 0 0   2. NAC Breda 0 0
Bekijk ook de Eredivisie 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws.