Het laatste voetbalnieuws » Berger spreekt Bosz tegen over Biseswar
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Berger spreekt Bosz tegen over Biseswar

Berger spreekt Bosz tegen over Biseswar

Gepubliceerd op maandag 6 oktober 2008 om 15:57

Directeur voetbalzaken Han Berger van De Graafschap is verbaasd over uitspraken van Peter Bosz. De technisch directeur van Feyenoord liet zondag in Studio Voetbal weten dat de Doetinchemse club dit seizoen Diego Biseswar niet opnieuw wilde huren van de Kuipbewoners.

Berger stelt echter dat De Graafschap de aanvaller graag had behouden. "Wij hebben ook diverse malen geprobeerd om hem definitief over te nemen. De aanvankelijke vraagprijs van Feyenoord lag echter ver boven de budgettaire mogelijkheden van De Graafschap", aldus de directeur voetbalzaken.

"Later is Feyenoord gezakt, maar ook die vraagprijs paste niet in ons budget. Wij zijn ons toen gaan oriënteren op andere spelers. Vlak voor het verstrijken van de transferperiode bood Feyenoord de aanvaller nogmaals aan tegen een veel lager bedrag. De Graafschap had toen echter al geïnvesteerd in andere spelers. De selectie was compleet en het geld op", besluit Berger.


Gerelateerd

Clubs

De Graafschap
Feyenoord

Personen

Diego Biseswar

Tip:

Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2008-2009
1. FC Groningen 0 0   2. NAC Breda 0 0
Bekijk ook de Eredivisie 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws.