Deze site brengt je het laatste voetbalnieuws, foto's, video's en interviews uit de voetbalwereld.
Dat alles 24 uur per dag, zeven dagen per week!
© 2004-2012 FCUpdate.nl Groningen

Gerald Sibon is vermoedelijk op tijd hersteld van griep om donderdag met SC Heerenveen te kunnen meespelen in de UEFA Cupwedstrijd tegen AC Milan. De zieke aanvaller miste afgelopen zaterdag de competitiewedstrijd bij Roda JC (2-2).
Dinsdag kon Sibon nog niet meedoen aan de training; woensdag lukt dat vermoedelijk wel.
Ook de Noorse middenvelder Christian Grindheim sloeg dinsdag de trainingssessie over. De international kampt met overbelaste spieren. De Tsjech Michael Svec trainde na een enkelblessure voor het eerst weer voluit mee bij de Friese club. Naar verwachting zal ook Grindheim woensdag weer present zijn.
De laatste training van Heerenveen voor het duel met de Italianen is niet toegankelijk voor publiek; de sessie van AC Milan (18.30 uur) in het Abe Lenstra Stadion is dat wel.
| SC Heerenveen - AC Milan 1-3 | ||
|---|---|---|
| Lees alles over SC Heerenveen - AC Milan |
| 1. | 0 | 0 | 2. | 0 | 0 | |||
| Bekijk ook de Eredivisie 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws. | ||||||||