Het laatste voetbalnieuws » Van Gaal laat Dembele in België herstellen
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Van Gaal laat Dembele in België herstellenVan Gaal laat Dembele in België herstellen

Van Gaal laat Dembele in België herstellen

Gepubliceerd op vrijdag 5 december 2008 om 17:58

Moussa Dembele werkt voorlopig in België aan zijn herstel. De aanvaller heeft nog zeker enkele weken nodig om te herstellen van een kijkoperatie aan zijn knie en heeft van AZ toestemming gekregen om dit in eigen land te doen.

"Moussa mag van ons in zijn beschermde omgeving, onder begeleiding van de fysiotherapeut van het Belgische nationale team, aan zijn herstel werken. Onze dokter gaat regelmatig naar België voor een update. Zodra hij weer het veld op kan, dat zal ongeveer volgende week zijn, komt hij weer richting Alkmaar", legt coach Louis van Gaal van AZ uit op de officiële website van de Alkmaarse club.

Dembele liep zijn blessure half oktober op, tijdens de warming-up voor de WK-kwalificatiewedstrijd tussen België en Spanje. Verwacht wordt dat de jonge aanvaller begin januari weer kan aansluiten bij de selectie van AZ.


Gerelateerd

Clubs

AZ

Personen

Moussa Dembélé

Tip:

Voetbalkaartjes en reizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

Buitenspel

Schorsingen en blessures
Celso Ortiz Knieblessure
Het complete overzicht Buitenspel

De stand

nl Eredivisie 2008-2009
1. FC Groningen 0 0   2. NAC Breda 0 0
Bekijk ook de Eredivisie 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws.