Het laatste voetbalnieuws » Excelsior en Feyenoord beëindigen samenwerking
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Excelsior en Feyenoord beëindigen samenwerkingExcelsior en Feyenoord beëindigen samenwerking

Excelsior en Feyenoord beëindigen samenwerking

Gepubliceerd op zaterdag 20 december 2008 om 12:25

Feyenoord en Excelsior zullen na dit seizoen niet langer elkaars partner zijn, zo meldt RTV Rijnmond. Dat heeft de Stadionclub deze week per brief aan haar stadsgenoot laten weten. De afgelopen jaren stond de samenwerking al op een laag pitje.

Algemeen directeur Simon Kelder van Excelsior betreurt de beëindiging en noemt de beslissing van Feyenoord tevens onverstandig. "Ik blijf volhouden dat de samenwerking met Feyenoord nooit geld heeft gekost. Zij betaalden ons wel, maar daar tegenover stonden de inkomsten van de transfers van Royston Drenthe, die hier is opgeleid, en een aantal andere spelers', aldus de algemeen directeur.

De Rotterdamse clubs deden sinds midden jaren negentig officieel zaken met elkaar. De kans bestaat dat Excelsior in de toekomst opnieuw een samenwerkingsverband aangaat. Diverse eredivisieclubs hebben namelijk aangegeven dat zij een samenwerking met de Kralingers wel zien zitten.


Gerelateerd

Clubs

Excelsior
Feyenoord

Tip:

Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2008-2009
1. FC Groningen 0 0   2. NAC Breda 0 0
Bekijk ook de Eredivisie 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws.