Het laatste voetbalnieuws » PSV mist alleen Mendez en Manco tegen Twente
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

PSV mist alleen Mendez en Manco tegen TwentePSV mist alleen Mendez en Manco tegen Twente

PSV mist alleen Mendez en Manco tegen Twente

Gepubliceerd op vrijdag 26 december 2008 om 13:03

PSV kan zaterdag tegen FC Twente beschikken over een vrijwel complete selectie. Alleen Edison Mendez en Reimond Manco, die om privéredenen in Zuid-Amerika verblijven, zijn niet van de partij. Carlos Salcido en Jan Kromkamp, die vorig weekend nog ontbraken tegen Feyenoord, zijn weer wel inzetbaar.

PSV-coach Huub Stevens verwacht tegen FC Twente, dat na zestien wedstrijden vier punten boven PSV staat op de ranglijst, een zware wedstrijd. "We weten dat FC Twente een goede ploeg is, ze behaalden niet voor niets goede resultaten."

"Het zal een andere wedstrijd worden dan tegen Feyenoord. FC Twente speelt vanuit een compactheid met pressing naar voren toe, daar moet je bedacht op zijn. Feyenoord speelde om in Eindhoven een resultaat te halen, met een gelijkspel waren zij al tevreden geweest. Van FC Twente verwacht ik dat zij toch hun voetbal proberen te spelen. We willen de punten hier houden, want die hebben we heel hard nodig", aldus de coach op de officiële website van de Eindhovense club.


Gerelateerd

Wedstrijden

PSV - FC Twente

Clubs

PSV

Personen

Edison Vicente Méndez
Reimond Manco

Tip:

Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

Wedstrijdverloop

PSV - FC Twente 0-0
Lees alles over PSV - FC Twente

FCUpdate Social Media

Buitenspel

Schorsingen en blessures
Erik Pieters Voetblessure
Het complete overzicht Buitenspel

De stand

nl Eredivisie 2008-2009
1. FC Groningen 0 0   2. NAC Breda 0 0
Bekijk ook de Eredivisie 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws.