Het laatste voetbalnieuws » Amoah haakt definitief af voor duel met PSV
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Amoah haakt definitief af voor duel met PSV

Amoah haakt definitief af voor duel met PSV

Gepubliceerd op vrijdag 23 januari 2009 om 15:24

Matthew Amoah moet de uitwedstrijd tegen PSV definitief laten schieten. De aanvaller van NAC Breda heeft, zoals donderdag al min of meer duidelijk werd, te veel last van een knieblessure, opgelopen in de bekerwedstrijd tegen FC Groningen.

"Het is ontzettend jammer dat we Amoah er morgen niet bij hebben", zegt coach Robert Maaskant op de website van de Brabantse club. "Hij was lekker bezig. Niet dat het heel ernstig is, hoor. Ik verwacht hem er volgende week weer gewoon bij."

Anthony Lurling, Ellery Cairo, Kurt Elshot en oud-PSV'er Tommie van der Leegte ontbreken ook in Eindhoven. De plek van Amoah in de punt van de aanval wordt ingenomen door Fouad Idabdelhay. "Hij heeft een moeilijke periode gehad en en toen hebben we onderling wel eens gebotst, maar dat was puur omdat wij graag wilden dat het met hem weer de goede kant op zou gaan", zegt Maaskant over hem.


Gerelateerd

Wedstrijden

PSV - NAC Breda

Clubs

NAC Breda

Personen

Matthew Amoah

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

Wedstrijdverloop

PSV - NAC Breda 2-2
14'C. Salcido1-0
45'T. Loran1-1
74'J. Kolkka1-2
78'I. Afellay2-2
Lees alles over PSV - NAC Breda

FCUpdate Social Media

Buitenspel

Schorsingen en blessures
Donny Gorter Hamstringblessure
Mike Zonneveld Knieblessure
Santi Kolk Uit selectie gezet
Het complete overzicht Buitenspel

De stand

nl Eredivisie 2008-2009
1. FC Groningen 0 0   2. NAC Breda 0 0
Bekijk ook de Eredivisie 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws.