Deze site brengt je het laatste voetbalnieuws, foto's, video's en interviews uit de voetbalwereld.
Dat alles 24 uur per dag, zeven dagen per week!
© 2004-2012 FCUpdate.nl Groningen

David Beckham heeft zondag zijn eerste doelpunt gemaakt voor AC Milan. De Engelse vleugelaanvaller had zo een bijdrage aan de overwinning van 1-4 in de uitwedstrijd tegen Bologna. Zijn Braziliaanse ploeggenoot Kaká maakte twee goals. Clarence Seedorf maakte de eerste voor Milan.
Milan staat derde in de Serie A, op drie punten van koploper Internazionale. De stadgenoot heeft echter nog wel een duel tegoed. Juventus, dat net als AC Milan een wedstrijd meer speelde, staat in punten gelijk met Inter. De koploper speelt zondagavond thuis tegen Sampdoria.
Kaká speelde voor het eerst sinds hij een monsteraanbieding van Manchester City had afgewezen. De Britten, financieel gesteund door een Arabische sjeik, hadden 110 miljoen euro over voor de Braziliaanse middenvelder. Die verkoos echter een langer verblijf in Milaan boven een avontuur in Manchester en toonde zondag andermaal zijn waarde. Hij scoorde een keer uit een strafschop en een keer met een hard schot. Beckham maakte de vierde voor Milan, dat voor de 400e keer werd geleid door trainer Carlo Ancelotti.
De oefenmeester liet de laatste wedstrijden zijn Braziliaanse ster Ronaldinho op de bank. Ook zondag liet hij Clarence Seedorf op diens plaats achter de spitsen spelen. "Seedorf geeft ons meer zekerheid", aldus Ancelotti, die Ronaldinho allerminst wil afschrijven: "We zijn niet vergeten hoe sterk hij in de eerste seizoenshelft speelde."
Bologna kwam zondag op voorsprong uit een strafschop van Marco Di Vaio, Seedorf maakte vervolgens gelijk uit een rebound.
| Bologna - AC Milan 1-4 | ||
|---|---|---|
| Lees alles over Bologna - AC Milan |
| Bologna - AC Milan nieuws | |
|---|---|
| 26 jan. '09 | Beckham: "Ik voel me uitstekend bij Milan" |
| Lees alles over Bologna - AC Milan | |
| Bologna nieuws | |
| 13 mei. | Udinese houdt Lazio uit Champions League |
| 6 mei. | Udinese boekt belangrijke zege, Napoli verliest |
| 4 mei. | Di Vaio vertrekt na dit seizoen bij Bologna |
| 29 apr. | Tweede ontslag Malesani helpt Genoa niet |
| Lees meer Bologna nieuws | |
| AC Milan nieuws | |
| 23 mei. | Artsen verklaren Pato (opnieuw) fit |
| 17 mei. | Malinees international Traore wordt Milanees |
| 17 mei. | Aanvoerder Ambrosini mag wél blijven bij Milan |
| 15 mei. | Cassano overwoog te stoppen met voetbal |
| Lees meer AC Milan nieuws | |
| Serie A nieuws | |
| 8 jul. '09 | 'Real ziet De Rossi als alternatief voor Alonso' |
| 8 jul. '09 | Milan-coach Leonardo: "Liever Fabiano dan Huntelaar" |
| 7 jul. '09 | Internazionale strikt 'zeehond' Kerlon voor drie jaar |
| 7 jul. '09 | Ajax-doelwit Onyewu kiest voor AC Milan |
| Lees meer Serie A nieuws | |
| 1. | 38 | 84 | 11. | 38 | 47 | |||
| 2. | 38 | 74 | 12. | 38 | 46 | |||
| 3. | 38 | 74 | 13. | 38 | 46 | |||
| 4. | 38 | 68 | 14. | 38 | 44 | |||
| 5. | 38 | 68 | 15. | 38 | 43 | |||
| 6. | 38 | 63 | 16. | 38 | 38 | |||
| 7. | 38 | 58 | 17. | 38 | 37 | |||
| 8. | 38 | 57 | 18. | 38 | 34 | |||
| 9. | 38 | 53 | 19. | 38 | 31 | |||
| 10. | 38 | 50 | 20. | 38 | 30 | |||
| Bekijk ook de Serie A 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws. | ||||||||