Het laatste voetbalnieuws » Bankzitter Kolk wil gesprek met coach Bos
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Bankzitter Kolk wil gesprek met coach Bos

Bankzitter Kolk wil gesprek met coach Bos

Gepubliceerd op maandag 13 april 2009 om 08:44

Santi Kolk bleef zondag, in de uitwedstrijd tegen FC Groningen, negentig minuten op de bank. Dat was pijnlijk voor de aanvaller, die vorig seizoen nog clubtopscorer was. "Ik had dit nog nooit meegemaakt", moppert hij tegenover Omroep Gelderland.

Kolk wilde niet te lang praten over zijn onvrede, maar liet wel blijken dat hij snel een gesprek wil met Vitesse-trainer Theo Bos. "Het ziet er inderdaad naar uit dat ik op het tweede plan terecht gekomen ben. Ik zal nu eerst met de trainer moeten spreken wat hier de bedoeling van is. Het lijkt me niet handig om er nu iets over te zeggen in de pers. Maar ik denk dat jullie wel begrijpen wat mijn gevoel hier over is."

Tegen FC Groningen vormden Lasse Nilsson en Ricky van Wolfswinkel het aanvalsduo van Vitesse. Beide spitsen maakten in Euroborg één doelpunt.


Gerelateerd

Wedstrijden

FC Groningen - Vitesse

Clubs

Vitesse

Personen

Santi Kolk

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

Wedstrijdverloop

FC Groningen - Vitesse 2-3
22'L. Nilsson0-1
45'G. Lovre1-1
48'C. Sprockel1-2
61'R. van Wolfswinkel1-3
72'D. Holla2-3
Lees alles over FC Groningen - Vitesse

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2008-2009
1. FC Groningen 0 0   2. NAC Breda 0 0
Bekijk ook de Eredivisie 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws.