Het laatste voetbalnieuws » Donald ziet revalidatie beloond worden
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Donald ziet revalidatie beloond worden

Donald ziet revalidatie beloond worden

Gepubliceerd op dinsdag 28 juli 2009 om 09:34

Na een jaar lang revalideren begon Mitchell Donald deze zomer aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De middenvelder van Ajax kan met een uitstekend gevoel terugkijken op de oefenwedstrijden, want hij maakte veel indruk op de nieuwe trainer Martin Jol. Dat benadrukte hij tijdens het Amsterdam Tournament. 

Donald scoorde in de tweede wedstrijd van het oefentoernooi tegen Benfica (3-2 verlies). "Na mijn doelpunt dwaalden mijn gedachten af naar een seizoen geleden", doelt hij in De Telegraaf op het kruisbandletsel dat hij vorig jaar opliep. "Ook dat was op de tweede dag van het toernooi. En ik scoorde met links, het been van mijn blessure."

Donald geeft toe dat hij een zware tijd achter de rug heeft. "Vorig seizoen moest mijn jaar worden. Maar in plaatst daarvan stortte mijn wereld in. Mijn knie was pijnlijk, maar het herstel nog veel pijnlijker. Er is voor een voetballer niets erger dan geblesseerd te moeten toekijken hoe zijn ploeggenoten lekker aan het werk zijn. Het doelpunt tegen Benfica zie ik als een beloning voor de zware revalidatie. De dagen in het krachthonk waren lang en vermoeiend."

De manier waarop de 20-jarige middenvelder zich manifesteert, doet Jol goed. "Er zijn steeds jongens die verrassen, zoals Donald. Die vond ik aardig spelen. Hij scheurde een jaar geleden zijn kruisband, nu scoorde hij. Dat is goed voor zijn zelfvertrouwen", zei Jol.


Gerelateerd

Clubs

Ajax

Personen

Mitchell Donald

Competities

Eredivisie

Tip:

Het officiële Ajax jaarboek 2010-2011 + DVD

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2009-2010
1. FC Twente 34 86   10. NAC Breda 34 46
2. Ajax 34 85   11. SC Heerenveen 34 37
3. PSV 34 78   12. VVV Venlo 34 35
4. Feyenoord 34 63   13. NEC 34 33
5. AZ 34 62   14. Vitesse 34 32
6. Heracles Almelo 34 56   15. ADO Den Haag 34 30
7. FC Utrecht 34 53   16. Sparta 34 26
8. FC Groningen 34 49   17. Willem II 34 23
9. Roda JC Kerkrade 34 47   18. RKC Waalwijk 34 15
Bekijk ook de Eredivisie 2009-2010 stand, wedstrijden en nieuws.