Het laatste voetbalnieuws » AZ'ers kunnen dip tegen Sparta niet verklaren
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

AZ'ers kunnen dip tegen Sparta niet verklaren

AZ'ers kunnen dip tegen Sparta niet verklaren

Gepubliceerd op zaterdag 8 augustus 2009 om 00:00

AZ is nog lang niet de oude. Tegen Sparta boekte de kampioen weliswaar de eerste overwinning van het seizoen (2-0), maar goed was het spel van de Alkmaarders zeker niet. Alleen de eerste twintig minuten waren echt de moeite waard.

Na deze twintig minuten, toen AZ op 1-0 stond, ging de thuisploeg steeds slechter spelen. Onbegrijpelijk, vindt verdediger Niklas Moisander. "Soms zijn dingen moeilijk te verklaren", zegt hij tegen FCUpdate.nl. Ook de Fin had gezien dat Sparta nog voor rust, door persoonlijke fouten achterin bij AZ, diverse kansen kreeg op de gelijkmaker. "Ik weet echt niet waarom het mis ging. Het leek wel alsof we bang werden. De angst sloop langzaam in de ploeg, terwijl dat nergens voor nodig was. Gelukkig maakte Mounir el Hamdaoui redelijk snel na rust 2-0, daarna was het definitief beslist."

Ook middenvelder David Mendes da Silva was, op de eerste twintig minuten na, niet te spreken over het spel van zijn ploeg. "Maar het belangrijkste is dat we drie punten gepakt hebben", haast hij zich te zeggen. "Ik weet ook niet waarom we zo onzeker werden. Misschien moeten we ons meer gaan gedragen als een kampioen en uitstralen dat we alles onder controle hebben. Dat was nu zeker nog niet het geval."


Gerelateerd

Wedstrijden

AZ - Sparta

Clubs

AZ

Personen

David Mendes da Silva
Niklas Moisander

Competities

Eredivisie

Tip:

Voetbalkaartjes en reizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

Wedstrijdverloop

AZ - Sparta 2-0
6'M. Dembélé1-0
64'M. El Hamdaoui2-0
Lees alles over AZ - Sparta

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2009-2010
1. FC Twente 34 86   10. NAC Breda 34 46
2. Ajax 34 85   11. SC Heerenveen 34 37
3. PSV 34 78   12. VVV Venlo 34 35
4. Feyenoord 34 63   13. NEC 34 33
5. AZ 34 62   14. Vitesse 34 32
6. Heracles Almelo 34 56   15. ADO Den Haag 34 30
7. FC Utrecht 34 53   16. Sparta 34 26
8. FC Groningen 34 49   17. Willem II 34 23
9. Roda JC Kerkrade 34 47   18. RKC Waalwijk 34 15
Bekijk ook de Eredivisie 2009-2010 stand, wedstrijden en nieuws.