Het laatste voetbalnieuws » Babovic traint donderdag bij Feyenoord
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Babovic traint donderdag bij Feyenoord

Babovic traint donderdag bij Feyenoord

Gepubliceerd op woensdag 26 augustus 2009 om 14:44

De komst van Stefan Babovic naar Feyenoord neemt steeds serieuzere vormen aan. De middenvelder van FC Nantes verschijnt donderdagochtend op het trainingsveld van de Rotterdamse club.

De 22-jarige Babovic is momenteel met Feyenoord in gesprek over een mogelijk dienstverband in De Kuip. Trainer Mario Been wil de Serviër nog wel eerst zelf aan het werk zien. "Ik haal geen spelers meer van alleen maar een dvd'tje", zegt Been tegen VI. "Ik heb natuurlijk wel beelden gezien van Babovic en die logen er niet om. Mooie speler om te zien, linkspoot, technisch goed, op het eerste gezicht wel een aanwinst."

Tegenover de komst van Babovic staat mogelijk het vertrek van Jonathan de Guzman, die op het lijstje van Valencia en Chelsea voorkomt. Been: "We proberen hem allemaal over te halen bij Feyenoord te blijven, maar zonder gekheid: Jonathan heeft zijn toekomst in eigen hand. Ik zie wel wat er van komt. Stel dat Jonathan blijft en Babovic maakt een ongelooflijke sterke indruk tijdens die training van morgen, dan heb ik straks wellicht nog meer te kiezen."

De oefenmeester maakt zich niet druk over het feit dat Babovic vorig jaar het nieuws haalde door zijn ploeggenoot Djamel Abdouyn knock-out te schoppen. "Ja, en hij heeft ook een keer door rood gereden. Ik kijk niet naar zijn verleden, maar naar wat voor voetballer hij is en of-ie een versterking voor Feyenoord kan worden", besluit Been.


Gerelateerd

Clubs

Feyenoord
FC Nantes

Personen

Stefan Babovic

Competities

Eredivisie
Ligue 1

Tip:

Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

fr Ligue 1 2009-2010
1. Marseille 38 78   11. RC Lens 38 48
2. Olympique Lyon 38 72   12. Nancy 38 48
3. Auxerre 38 71   13. PSG 38 47
4. Lille 38 70   14. Toulouse 38 47
5. Montpellier HSC 38 69   15. OGC Nice 38 44
6. Bordeaux 38 64   16. FC Sochaux 38 41
7. Lorient 38 58   17. Saint-Etienne 38 40
8. AS Monaco 38 55   18. Le Mans 38 32
9. Stade Rennes FC 38 53   19. US Boulogne 38 31
10. Valenciennes FC 38 52   20. Grenoble 38 23
Bekijk ook de Ligue 1 2009-2010 stand, wedstrijden en nieuws.