Het laatste voetbalnieuws » Maradona krijgt volop steun van bond
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Maradona krijgt volop steun van bond

Maradona krijgt volop steun van bond

Gepubliceerd op zaterdag 12 september 2009 om 11:55

Hoe moet je de druk op een slecht presterende voetbalcoach wegnemen? Die vraag zal Carlos Bilardo, de teammanager van Argentinië, zich de afgelopen dagen geregeld hebben gesteld, nadat het nationale elftal onder Diego Maradona twee nederlagen op rij incasseerde.

Verklaren dat je het volste vertrouwen in de trainer hebt, betekent in de voetbalwereld dat de coach reddeloos verloren is. Want hoe vaak wordt de oefenmeester niet ontslagen enkele dagen nadat zijn baas aan de media had uitgelegd dat hij niet voor zijn baan hoefde te vrezen? En dus kwam Bilardo met een originele vondst: "Alleen wanneer Jezus Christus of de Heilige Maagd Maria op aarde terugkomen, kan ik het vertrek van Maradona accepteren. Anders niet", sprak hij tegen verbouwereerde Argentijnse journalisten.

Argentini verloor in de WK-kwalificatiereeks binnen een week van Brazilië (1-3) en Paraguay (0-1). In de twee komende wedstrijden tegen Peru en Uruguay moet Maradona zijn land alsnog naar het WK voetbal loodsen. "Diego verdient het om coach te zijn", sprak Bilardo. "Maar op dit moment moet hij wel aantonen dat hij de juiste man is."


Gerelateerd

Wedstrijden

Paraguay - Argentinië

Clubs

Argentinië

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

Wedstrijdverloop

Paraguay - Argentinië 1-0
27'N. Haedo Valdez1-0
Lees alles over Paraguay - Argentinië

FCUpdate Social Media

De stand

Kwalificatie WK 2010 Zuid-Amerika 2010
1. Brazilië 18 34   6. Ecuador 18 23
2. Chili 18 33   7. Colombia 18 23
3. Paraguay 18 33   8. Venezuela 18 22
4. Argentinië 18 28   9. Bolivia 18 15
5. Uruguay 18 24   10. Peru 18 13
Bekijk ook de Kwalificatie WK 2010 Zuid-Amerika 2010 stand, wedstrijden en nieuws.