Het laatste voetbalnieuws » Papadopulos redt Heerenveen tegen VVV
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Papadopulos redt Heerenveen tegen VVVPapadopulos redt Heerenveen tegen VVV

Papadopulos redt Heerenveen tegen VVV

Gepubliceerd op zondag 4 oktober 2009 om 17:00

SC Heerenveen is de inzinking in de Eredivisie nog altijd niet teboven. Zondag pakte de ploeg thuis tegen VVV Venlo ver in blessuretijd nog een punt (1-1) dankzij een kopbal van invaller Michal Papadopulos, die daarmee de treffer van Sandro Calabro even daarvoor ongedaan maakte.

Heerenveen begon goed. Al in de derde minuut kreeg Paulo Henrique de bal bij Gerald Sibon. De spits, die dit seizoen nog niet tot scoren kwam in de competitie, stuitte echter op doelman Kevin Begois. De rebound die Begois weggaf was niet besteed aan Christian Grindheim.

Het aanvalsspel van de thuisclub bleef daarna echter ondermaats. Roy Beerens, terug van een liesblessure, en Paulo Henrique kwamen zelden los van hun man en als dat al eens lukte, dan was er te weinig ondersteuning om echt gevaarlijk te worden.

VVV loerde nadrukkelijk op de counter, maar slaagde er amper in die uit te voeren. De beste kans voor de Limburgers kwam na 35 minuten, toen rechtsback Michael Timisela van dichtbij kon uithalen. Keeper Brian Vandenbussche liet zich niet verrassen. De Belg kreeg van interim-trainer Jan de Jonge de voorkeur boven de weer herstelde Martin Lejsal, die plaats moest nemen op de reservebank.

Met de rust in zicht werd Heerenveen binnen een minuut nog tweemaal gevaarlijk. Beerens kopte uit een voorzet van Grindheim voorlangs, Goran Popov zag kort daarop zijn kopbal van de lijn gehaald worden door Keisuke Honda, die verder onzichtbaar bleef in de eerste hellft.

De eerste goede aanval van VVV na rust leverde direct een kans op, maar Honda schoot naast. De Japanner mocht ook nog eens tweemaal aanleggen voor een vrije trap, maar beide keren redde Vandenbussche. Sandro Calabro scoorde vlak voor tijd en leek VVV daarmee 3 punten te bezorgen. In blessuretijd zag Michal Papadopulos met het hoofd kans Heerenveen toch nog langszij te brengen. Honda was daarna uit een vrije trap dichtbij VVV's tweede, maar Vandenbussche en de paal redden Heerenveen.


Gerelateerd

Wedstrijden

SC Heerenveen - VVV Venlo

Clubs

VVV Venlo
SC Heerenveen

Competities

Eredivisie

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

Wedstrijdverloop

SC Heerenveen - VVV Venlo 1-1
88'S. Calabro0-1
90'M. Papadopulos1-1
Lees alles over SC Heerenveen - VVV Venlo

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2009-2010
1. FC Twente 34 86   10. NAC Breda 34 46
2. Ajax 34 85   11. SC Heerenveen 34 37
3. PSV 34 78   12. VVV Venlo 34 35
4. Feyenoord 34 63   13. NEC 34 33
5. AZ 34 62   14. Vitesse 34 32
6. Heracles Almelo 34 56   15. ADO Den Haag 34 30
7. FC Utrecht 34 53   16. Sparta 34 26
8. FC Groningen 34 49   17. Willem II 34 23
9. Roda JC Kerkrade 34 47   18. RKC Waalwijk 34 15
Bekijk ook de Eredivisie 2009-2010 stand, wedstrijden en nieuws.