Het laatste voetbalnieuws » Benitez blijft geloven in kansen Liverpool
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Benitez blijft geloven in kansen Liverpool

Benitez blijft geloven in kansen Liverpool

Gepubliceerd op donderdag 5 november 2009 om 00:35

Liverpool móest winnen van Olympique Lyon om het lot in de CL in eigen hand te houden, maar kwam niet verder dan 1-1. Ryan Babel zette de Engelsen in de slotfase nog wel op voorsprong, maar in de laatste minuut maakte Lisandro Lopez gelijk. Een zware klap voor Liverpool, maar manager Rafael Benitez houdt vertrouwen.

Liverpool heeft nu vijf punten achterstand op Fiorentina, dat tweede staat. De Italianen spelen over drie weken thuis tegen het reeds geplaatste Lyon en als Fiorentina wint, valt het doek voor Liverpool. Speelt Fiorentina gelijk, dan móet Liverpool op de slotdag met drie goals verschil winnen van de Italianen om alsnog door te gaan.

"Het wordt moeilijk, maar niet onmogelijk", houdt Benitez de moed er in. "We moeten over drie weken zelf winnen van Debreceni en afwachten wat het resultaat van Fiorentina tegen Lyon wordt. Pas daarna kijken we verder. Maar we hebben nog steeds een kans."

De Spanjaard blijft dus positief, maar hij kan niet ontkennen dat het gelijkspel bij Lyon een enorme klap is. "Natuurlijk zijn we ontzettend teleurgesteld, dit was een mooie kans voor ons. Het late doelpunt van Lyon maakt een enorm verschil. Maar zo zit voetbal in elkaar: je hebt een beetje geluk nodig. Dat hadden we ditmaal niet."


Gerelateerd

Wedstrijden

Olympique Lyon - Liverpool

Clubs

Liverpool

Competities

Champions League

Tip:

Boek je FC Liverpool voetbalreis veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

Wedstrijdverloop

Olympique Lyon - Liverpool 1-1
83'R. Babel0-1
90'Lisandro López1-1
Lees alles over Olympique Lyon - Liverpool

FCUpdate Social Media

De stand

Champions League - Groepsfase
Groep A Groep B
1. Bordeaux 6 16   1. Manchester Utd 6 13
2. Bayern 6 10   2. CSKA Moskou 6 10
3. Juventus 6 8   3. Wolfsburg 6 7
4. M Haifa 6 0   4. Besiktas 6 4
Groep C Groep D
1. Real Madrid 6 13   1. Chelsea 6 14
2. AC Milan 6 9   2. FC Porto 6 12
3. Marseille 6 7   3. Atletico 6 3
4. FC Zürich 6 4   4. APOEL 6 3
Groep E Groep F
1. Fiorentina 6 15   1. FC Barcelona 6 11
2. Lyon 6 13   2. Inter 6 9
3. Liverpool 6 7   3. Rubin 6 6
4. Debrecen 6 0   4. Dinamo Kiev 6 5
Groep G Groep H
1. Sevilla FC 6 13   1. Arsenal 6 13
2. Stuttgart 6 9   2. Olympiakos 6 10
3. Unirea Urziceni 6 8   3. Standard 6 5
4. Gl. Rangers 6 2   4. AZ 6 4
Bekijk ook de Champions League stand, wedstrijden en nieuws.