Het laatste voetbalnieuws » Zo'n 35.000 mensen bij stille tocht voor Enke
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Zo'n 35.000 mensen bij stille tocht voor Enke

Zo'n 35.000 mensen bij stille tocht voor Enke

Gepubliceerd op woensdag 11 november 2009 om 21:12

Ongeveer 35.000 mensen hebben woensdagavond een stille tocht gehouden ter nagedachtenis van Robert Enke. De aan depressiviteit lijdende doelman van Hannover 96 stapte een dag eerder uit het leven door zich voor een trein te gooien.

De treurmars begon op het Kröpcke-plein in de binnenstad en eindigde bij de noord-ingang van de AWD-Arena. daar lagen achttien condoleanceregisters klaar. Vooraan liepen onder anderen technisch directeur Jörg Schmadtke, trainer Andreas Bergmann en oud-international Hans Siemensmeyer. Ze droegen een zwart banier mee met de tekst "Rust in Vrede".

Enke had zondag nog gekeept in de Bundesligawedstrijd tegen rivaal Hamburger SV. Hannover 96 hield daaraan een punt over: 2-2.


Gerelateerd

Clubs

Hannover 96

Personen

Robert Enke

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media