Het laatste voetbalnieuws » Zomer: "Meeste duels NEC waren dramatisch"
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Zomer: "Meeste duels NEC waren dramatisch"

Zomer: "Meeste duels NEC waren dramatisch"

Gepubliceerd op maandag 30 november 2009 om 08:30

Sinds de aanstelling van de nieuwe coach Wiljan Vloet verzamelde NEC vooralsnog twee punten. Na het 3-3 gelijkspel bij NAC Breda volgde zondag tegen FC Groningen opnieuw een remise: 2-2. "Vloet brengt duidelijkheid en scherpte."

De puntendelingen zijn het wisselvallige NEC dit seizoen niet vreemd. Voor de komst van Vloet speelden de Nijmegenaren ook al vijf keer gelijk. Gewonnen werd er slechts twee keer, tegen SC Heerenveen en landskampioen AZ. Die laatste competitiezege viel al meer dan twee maanden geleden te bejubelen. Met de lastige wedstrijden tegen koploper FC Twente en Ajax voor de boeg ligt een nieuwe overwinning niet direct voor het grijpen.

In het duel met FC Groningen liet NEC een uitgelezen kans op een driepunter liggen. De thuisclub kwam weliswaar vroeg op voorsprong, maar via goals van Björn Vleminckx en Youssef El-Akchaoui repareerden de Nijmegenaren de schade. "Tot de 88e minuut dacht ik dat de zege binnen was", zegt Ramon Zomer tegen FCUpdate.nl. "Toen scoorde FC Groningen echter de 2-2 en daarna hadden we de wedstrijd zelfs nog kunnen verliezen." 

Ondanks de teleurstelling ziet de verdediger ook lichtpuntjes. "Als je onze wedstrijden voor de ontmoeting met NAC bekijkt, was het eigenlijk van een dramatisch niveau. We verloren toen geregeld op kansloze wijze. De laatste twee wedstrijden speelden we echter fris, dwongen we kansen af en kwamen we ook op voorsprong. Tegen FC Groningen waren we zeker niet de mindere en hebben we zelfs regelmatig de controle over de wedstrijd gehad."

Zomer kan zich goed vinden in de aanpak van Vloet. "Hij is duidelijk en scherp, al heeft hij in twee weken tijd natuurlijk niet heel veel kunnen veranderen. Iedereen besefte al dat er hard voor de punten moet worden gewerkt. Hoewel onze huidige klassering tegenvalt, is er nog geen man overboord. De clubs in het rechterrijtje staan heel dicht bij elkaar. We zijn sinds de aanstelling van de nieuwe trainer in ieder geval nog ongeslagen", glimlacht de verdediger.


Gerelateerd

Wedstrijden

FC Groningen - NEC

Clubs

NEC

Personen

Ramon Zomer

Competities

Eredivisie

Tip:

Registreer je via deze link bij Unibet en ontvang €50 startbonus

Meer voetbalnieuws

Wedstrijdverloop

FC Groningen - NEC 2-2
7'T. Matavz1-0
33'B. Vleminckx1-1
66'Y. El-Akchaoui1-2
89'N. Pedersen2-2
Lees alles over FC Groningen - NEC

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2009-2010
1. FC Twente 34 86   10. NAC Breda 34 46
2. Ajax 34 85   11. SC Heerenveen 34 37
3. PSV 34 78   12. VVV Venlo 34 35
4. Feyenoord 34 63   13. NEC 34 33
5. AZ 34 62   14. Vitesse 34 32
6. Heracles Almelo 34 56   15. ADO Den Haag 34 30
7. FC Utrecht 34 53   16. Sparta 34 26
8. FC Groningen 34 49   17. Willem II 34 23
9. Roda JC Kerkrade 34 47   18. RKC Waalwijk 34 15
Bekijk ook de Eredivisie 2009-2010 stand, wedstrijden en nieuws.