Het laatste voetbalnieuws » Pranjic: "Ik dacht dat het eenvoudiger zou zijn"
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Pranjic: "Ik dacht dat het eenvoudiger zou zijn"

Pranjic: "Ik dacht dat het eenvoudiger zou zijn"

Gepubliceerd op dinsdag 1 december 2009 om 15:54

Danijel Pranjic had dit seizoen geruime tijd nodig om zijn draai te vinden bij Bayern München. De Kroaat, in de zomer overgekomen van SC Heerenveen, stak de afgelopen duels met Maccabi Haifa en Hannover 96 naar eigen zeggen wél lekker in zijn vel.

"In die laatste twee wedstrijden heb ik laten zien dat ik het voetballen nog niet heb verleerd", zegt Pranjic op de website van zijn Duitse werkgever. De linkspoot geeft aan momenteel op zo'n zeventig procent van zijn mogelijkheden te zitten. "Ik kan nog beter spelen, maar dan moet ik aan zelfvertrouwen winnen."

Pranjic stelt na zijn komst bij Bayern langzaam zijn zelfvertrouwen te hebben verloren. "Ik ben als linksback begonnen, maar daar kwam ik geregeld in de problemen omdat ik geen verdediger ben. Dat zag iedereen, ook de trainer." Inmiddels speelt de international op het middenveld. "Dat is waar ik me goed voel."

Pranjic geeft toe moeite te hebben gehad met het niveauverschil tussen Heerenveen en Bayern. "Dat was een grote stap. Bij Bayern moet je iedere wedstrijd winnen. Ik had gedacht dat het eenvoudiger zou zijn. Maar de Bundesliga is veel sterker dan de Eredivisie."

De Kroaat hoopt vrijdag tegen Borussia Mönchengladbach zijn eerste doelpunt in het shirt van Bayern te maken. "Donderdag vier ik mijn verjaardag. Tot op heden scoorde ik altijd in de eerste wedstrijd na mijn verjaardag. Mijn wens is dat dat vrijdag ook gaat gebeuren."

Met zijn Kroatische ploeggenoot Ivica Olic heeft Pranjic een bijzondere weddenschap lopen. Als de oud-speler van Heerenveen voor de winterstop niet weet te scoren, moet hij kerstman spelen in huize Olic.


Gerelateerd

Clubs

Bayern München

Personen

Danijel Pranjic

Competities

Bundesliga

Tip:

Registreer je via deze link bij Unibet en ontvang €50 startbonus
Bayern München kaartjes

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

de Bundesliga 2009-2010
1. Bayern München 34 70   10. Eintracht 34 46
2. FC Schalke 04 34 65   11. 1899 Hoffenheim 34 42
3. Werder Bremen 34 61   12. M'gladbach 34 39
4. Bayer Leverkusen 34 59   13. 1.FC Köln 34 38
5. Dortmund 34 57   14. SC Freiburg 34 35
6. VFB Stuttgart 34 55   15. Hannover 96 34 33
7. Hamburger SV 34 52   16. 1.FC Nürnberg 34 31
8. VFL Wolfsburg 34 50   17. VFL Bochum 34 28
9. FSV Mainz 05 34 47   18. Hertha BSC 34 24
Bekijk ook de Bundesliga 2009-2010 stand, wedstrijden en nieuws.