Het laatste voetbalnieuws » Loovens neemt revanche bij Celtic
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Loovens neemt revanche bij Celtic

Loovens neemt revanche bij Celtic

Gepubliceerd op zaterdag 26 december 2009 om 17:50

Vorige week was hij nog de grote schlemiel, maar Glenn Loovens heeft zijn sportieve revanche. In de thuiswedstrijd tegen Hamilton maakte de verdediger een belangrijk doelpunt voor Celtic, door een corner binnen te volleren. Hiermee zorgde hij vroeg in de wedstrijd voor de 1-0. In blessuretijd van de tweede helft maakte Niall McGinn er vervolgens 2-0 van. Door deze overwinning nadert Celtic koploper Glasgow Rangers, dat pas morgen in actie komt tegen Hibernian, tot op één punt.

Zes dagen geleden eiste Loovens nog een negatieve hoofdrol voor zich op. Een fout van de Nederlander leidde in de wedstrijd tegen Heart of Midlothian een strafschop en een rode kaart voor teamgenoot Caldwell in, waarna Celtic met 2-1 verloor.

Dundee United, dat voor het eerst aantrad zonder coach Craig Levein, kwam zaterdag op eigen veld niet verder dan 0-0 tegen Kilmarnock. Peter Houston zat op de bank als interim-opvolger van Levein, die bondscoach van Schotland geworden is.


Gerelateerd

Wedstrijden

Celtic - Hamilton
Dundee United - Kilmarnock

Clubs

Celtic
Dundee United
Hamilton
Kilmarnock

Personen

Glenn Loovens

Competities

Scottish Premier League

Tip:

Celtic kaartjes

Reacties

Meer voetbalnieuws

Wedstrijdverloop

Celtic - Hamilton 2-0
13'G. Loovens1-0
90'N. McGinn2-0
Lees alles over Celtic - Hamilton
Dundee United - Kilmarnock 0-0
Lees alles over Dundee United - Kilmarnock

FCUpdate Social Media

De stand

xs Scottish Premier League - Second Stage
Championship Group Relegation Group
1. Glasgow Rangers 5 87   1. Hamilton 5 49
2. Celtic 5 81   2. St. Johnstone 5 47
3. Dundee United 5 63   3. Aberdeen 5 41
4. Hibernian 5 54   4. St. Mirren 5 34
5. Motherwell 5 53   5. Kilmarnock 5 33
6. Hearts 5 48   6. Falkirk 5 31
Bekijk ook de Scottish Premier League stand, wedstrijden en nieuws.