Het laatste voetbalnieuws » Van Bronckhorst in dubio over toekomst
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Van Bronckhorst in dubio over toekomst

Van Bronckhorst in dubio over toekomst

Gepubliceerd op woensdag 20 januari 2010 om 19:26

Giovanni van Bronckhorst, aanvoerder van Feyenoord en het Nederlands elftal, vindt het nog te vroeg om een beslissing te nemen over zijn toekomst. Zijn contract in De Kuip loopt komende zomer af. In die periode speelt 'Gio' met Oranje het wereldkampioenschap in Zuid-Afrika.

"Ik zit nog in dubio", liet Van Bronckhorst (34) woensdag weten tijdens de nieuwjaarsreceptie van zijn jeugdliefde. "Feyenoord heeft al kenbaar gemaakt dat de club graag met mij doorgaat. Zelf ben ik er echter nog niet uit. Het wordt stoppen of doorgaan bij Feyenoord. Ik laat het afhangen van mijn gevoel. Nu weet ik het nog niet. Maar ik besef natuurlijk wel dat ik Feyenoord niet te lang kan laten wachten."

Van Bronckhorst, één van de grootverdieners in De Kuip, hoeft het niet meer voor het geld te doen. "Ik zit in een luxepositie. Ik heb een fantastische carrière gehad en financieel goed geboerd. Dus een lagere aanbieding van Feyenoord zal mijn beslissing verder niet beïnvloeden. Ik weet hoe de club ervoor staat. Maar mede dankzij technisch directeur Leo Beenhakker en trainer Mario Been heeft iedereen weer vertrouwen in de toekomst van Feyenoord, ik ook."

Van Bronckhorst debuteerde in het seizoen 1993-1994 bij Feyenoord. Daarna speelde hij onder meer voor Glasgow Rangers, Arsenal en Barcelona.


Gerelateerd

Clubs

Feyenoord

Personen

Giovanni van Bronckhorst

Competities

Eredivisie

Tip:

Registreer je via deze link bij Unibet en ontvang €50 startbonus
Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2009-2010
1. FC Twente 34 86   10. NAC Breda 34 46
2. Ajax 34 85   11. SC Heerenveen 34 37
3. PSV 34 78   12. VVV Venlo 34 35
4. Feyenoord 34 63   13. NEC 34 33
5. AZ 34 62   14. Vitesse 34 32
6. Heracles Almelo 34 56   15. ADO Den Haag 34 30
7. FC Utrecht 34 53   16. Sparta 34 26
8. FC Groningen 34 49   17. Willem II 34 23
9. Roda JC Kerkrade 34 47   18. RKC Waalwijk 34 15
Bekijk ook de Eredivisie 2009-2010 stand, wedstrijden en nieuws.