De zware straf van Dunfermline is ingetrokken. De Schotse club werd vorige week uit het bekertoernooi gezet, omdat het een niet-speelgerechtigde speler had opgesteld. Het beroep tegen de schorsing vond echter gehoor bij een onafhankelijke commissie.
Dunfermline bekerde overtuigend door na een grote zege op Stenhousemuir (7-1). Na afloop van het duel werd het teruggefloten wegens het opstellen van de niet-speelgerechtigde Calum Woods. Deze viel na rust in, hoewel hij was geschorst voor het duel.
De Schotse bond draaide door de administratieve blunder de winst om in een verlies. Dunfermline vond die straf te zwaar en tekende met succes beroep aan. De wedstrijd moet worden overgespeeld, maar wel op het veld van Stenhousemuir. De winnaar krijgt thuis te maken met Celtic. Inzet is dan een plek in de kwartfinales. Dunfermline werd wel veroordeeld tot een boete van 25.000 euro.
| Dunfermline Athletic nieuws | |
|---|---|
| 2 jan. | Celtic en Rangers boeken ruime zeges |
| 3 dec. '11 | Glasgow Rangers worstelt zich langs laagvlieger |
| 23 nov. '11 | Celtic krijgt Glasgow Rangers weer in zicht |
| 24 sep. '11 | Celtic wint, Hasselbaink helpt St. Mirren aan winst |
| Lees meer Dunfermline Athletic nieuws | |
| Stenhousemuir nieuws | |
| 14 jan. '10 | Dunfermline uit Schotse beker na blunder |
| Lees meer Stenhousemuir nieuws | |
| Challenge Cup nieuws | |
| 1 mrt. '10 | Ongelukkige Bodde zet streep door seizoen |
| Lees meer Challenge Cup nieuws | |