Het laatste voetbalnieuws
RSS Volg ons op Twitter

Voetbalnieuws

Sponsor BV Veendam gaat in hoger beroep

Sponsor BV Veendam gaat in hoger beroep

10 maart 2010

Sponsor en oud-bestuurslid Jans Norder weigert de 750.000 euro die hij van de rechter aan BV Veendam moet betalen, aan de club over te maken. Hij gaat in hoger beroep tegen de uitspraak. Dat heeft Norder woensdag tijdens een persconferentie bekendgemaakt.

Twee weken geleden eiste de eerstedivisieclub 1,385 miljoen euro van Norder in een kort geding. De voorzieningenrechter bepaalde uiteindelijk dat de sponsor 750.000 euro aan de club moest overmaken om aan de sponsorovereenkomst die hij met Veendam voor het seizoen 2009-2010 was aangegaan te voldoen.

Norder weigert echter te betalen. Volgens hem was de sponsorovereenkomst een wassen neus, bedoeld om een licentie te verkrijgen van de KNVB. "Alle bestuursleden en later ook de raad van commissarissen waren op de hoogte van het karakter van het contract. Ik heb geen verplichtingen richting BV Veendam, ik betaal helemaal niks", zei hij.

In het geval Norder Consultancy het bedrag niet overmaakt, moet moederbedrijf Norder Beheer van de rechter woensdag 375.000 euro schadevergoeding aan BV Veendam betalen. "Ik mag helemaal niet betalen omdat de fiscus beslag heeft gelegd op Norder Consultancy. En een beslaglegging op Norder Beheer volgt mogelijk", aldus Jans Norder.

Veendam heeft 800.000 euro nodig om het huidige seizoen af te kunnen maken. Gesprekken tussen de club en Norder over nieuwe sponsorovereenkomsten zijn op niets uitgelopen. Norder: "De raad van commissarissen en de bestuursleden van BV Veendam zijn niet bezig om de club te redden, maar om hun eigen kont schoon te vegen. Ik stop geen euro meer in de club."

Het oud-bestuurslid overweegt om naast het hoger beroep, een aparte aansprakelijkheidsprocedure tegen de raad van commissarissen en bestuursleden van BV Veendam te beginnen.


Plaats dit bericht op Facebook Voeg dit bericht toe aan Twitter Google bookmark Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op MSN Reporter

Gerelateerd

Clubs

BV Veendam

Competities

Jupiler League

Gratis wedden

Kijk gratis LIVE de Primera Division en Serie A!

 

Meer voetbalnieuws

Advertentie

Meer voetbalnieuws

BV Veendam nieuws
2 sep. Groningen en Veendam gaan voor titel Footgolf
1 sep. BV Veendam geeft doelman Etemadi kans
27 aug. Helmond koploper na verlies Cambuur, Sparta
26 aug. Veendam strikt Canadese spits Ornoch
20 aug. Go Ahead Eagles houdt Veendam in de min
17 aug. Vink en Bossen slagen voor spelregeltoets
Lees meer BV Veendam nieuws
Jupiler League nieuws
9 jun. MVV treft regeling met schuldeisers en is gered
9 jun. Everse verkoos Sparta op gevoel boven ADO
9 jun. Den Bosch presenteert donderdag niewe coach
8 jun. Groenendijk bevestigt interesse FC Den Bosch
8 jun. Concept: Sparta opent bij Go Ahead Eagles
8 jun. Sparta en trainer Everse bereiken akkoord
Lees meer Jupiler League nieuws

De stand

Jupiler League 2009-2010
1. De Graafschap 36 81   11. RBC Roosendaal 36 46
2. SC Cambuur 36 71   12. FC Eindhoven 36 46
3. Excelsior 36 65   13. FC Dordrecht 36 43
4. FC Zwolle 36 65   14. Almere City FC 36 40
5. Go Ahead Eagles 36 63   15. FC Emmen 36 38
6. AGOVV 36 55   16. FC Volendam 36 35
7. FC Den Bosch 36 54   17. Fortuna Sittard 36 30
8. Helmond Sport 36 54   18. Telstar 36 29
9. BV Veendam 36 52   19. FC Oss 36 29
10. MVV 36 48   20. Haarlem 0 0
Jupiler League 2009-2010 stand, wedstrijden, nieuws