Het laatste voetbalnieuws » Genk gaat in Nederland op zoek naar geld
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Genk gaat in Nederland op zoek naar geld

Genk gaat in Nederland op zoek naar geld

Gepubliceerd op vrijdag 12 maart 2010 om 09:43

Racing Genk gaat in Nederland op zoek naar geldschieters. De Belgische club vraagt de 52-jarige Nederlander Ron Weyzen, vijftien jaar assistent- en algemeen directeur van MVV, om hulp.

"Als je een puntpasser op Genk zet en een straal van 30 kilometer trekt, kom je ook in Nederland uit", zegt Weyzen in Het Belang van Limburg. "Hier zitten dus mogelijke fans en sponsors van Genk, al wordt in Nederland nauwelijks iets gepubliceerd over het Belgische voetbal. Er wordt evenveel aandacht aan besteed als aan de Portugese competitie."

"Niemand weet dat Genk bijna evenveel abonnementen heeft als PSV en dat er voor elke thuiswedstrijd 1.900 mensen komen eten. Daar wil ik de Nederlandse bedrijven nu attent op maken."


Gerelateerd

Clubs

RC Genk

Competities

Jupiler Pro League

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

be Jupiler Pro League - Playoff II
Groep A Groep B
1. Westerlo 6 10   1. RC Genk 6 16
2. KV Mechelen 6 10   2. Standard Luik 6 8
3. Cercle Brugge 6 7   3. Beerschot 6 5
4. SC Lokeren 6 6   4. Charleroi 6 4
Bekijk ook de Jupiler Pro League stand, wedstrijden en nieuws.