Het laatste voetbalnieuws » De Groot niet met Go Ahead Eagles tegen Ajax
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

De Groot niet met Go Ahead Eagles tegen Ajax

De Groot niet met Go Ahead Eagles tegen Ajax

Gepubliceerd op woensdag 24 maart 2010 om 15:55

Donny de Groot kan donderdagavond niet met Go Ahead Eagles in de halve finale van de nationale beker tegen Ajax voetballen. De spits bleek woensdag op de training onvoldoende hersteld van een knieblessure. Hij had in de kwartfinale van het bekertoernooi met twee treffers nog een groot aandeel in de zege bij NAC (1-2).

De blessure van De Groot is niet de enige tegenvaller voor trainer Andries Ulderink in de aanloop naar het duel met Ajax. De oefenmeester kan ook niet beschikken over Patrick Gerritsen en Koen van der Biezen. Clubtopscorer Halil Colak lijkt net op tijd hersteld van een kuitblessure. Hij begint vermoedelijk op de bank.

Ulderink verwacht dat zijn team ondanks de vele blessures kan stunten tegen Ajax. "We hebben een ploeg die zeker voor eigen publiek van iedere Nederlandse club kan winnen. We zullen niet alleen vechten voor iedere bal. We willen ook zelf aan voetballen toekomen. Als dat lukt, hebben we zelfs tegen Ajax een kans."


Gerelateerd

Wedstrijden

Go Ahead Eagles - Ajax

Clubs

Go Ahead Eagles

Personen

Donny de Groot

Competities

KNVB Beker

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

Wedstrijdverloop

Go Ahead Eagles - Ajax 0-6
11'D. de Zeeuw0-1
38'M. Pantelic0-2
75'S. de Jong0-3
77'C. Eriksen0-4
79'D. Rommedahl0-5
85'N. Lodeiro0-6
Lees alles over Go Ahead Eagles - Ajax

FCUpdate Social Media