Het laatste voetbalnieuws » Matchwinner Makaay trekt geen lange neus
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Matchwinner Makaay trekt geen lange neus

Matchwinner Makaay trekt geen lange neus

Gepubliceerd op donderdag 25 maart 2010 om 00:03

Zoals altijd reageerde Roy Makaay woensdagavond ingetogen op zijn kapitale doelpunt in de bekerwedstrijd tegen FC Twente (2-1). Van een persoonlijke triomf, op bijvoorbeeld zijn trainer Mario Been, wilde de afzwaaiende Feyenoorder niets weten. "Ik houd mijn kritiek altijd binnenskamers", merkte de 35-jarige topscorer van weleer nuchter op.

Makaay kreeg zaterdag na de gestaakte wedstrijd tegen Vitesse (bij de rust, 1-1) nogal wat kritiek van Been te verwerken. De coach van Feyenoord leek zijn geduld met zijn duurbetaalde routinier, die hij opnieuw veel te passief vond spelen, volledig te hebben verloren. Als bevlogen en sterke invaller maakte Makaay woensdagavond in de slotfase niettemin het verschil.

"FC Twente hield ons in de eerste helft in leven", erkende hij. "Ze hebben ons voor de rust niet afgemaakt. In de tweede helft was het wachten op de gelijkmaker. Daarna hadden we ook meteen moeten doordrukken. Uiteindelijk kon ik scoren uit een goed uitgespeelde aanval."

Over zijn eigen rol wilde Makaay allerminst opscheppen. "De ballen die ik zaterdag niet kreeg, kreeg ik nu wel. En als je geen bal krijgt, heeft het weinig zin om veel te gaan rennen. De aanvoer vanaf de zijkant was tegen FC Twente nu wel in orde. Mede daardoor groeide ik in de wedstrijd. Ik ben nu ook amper moe. Ik had nog wel tien sprintjes kunnen trekken."


Gerelateerd

Wedstrijden

Feyenoord - FC Twente

Clubs

Feyenoord

Personen

Roy Makaay

Competities

KNVB Beker

Tip:

Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

Wedstrijdverloop

Feyenoord - FC Twente 2-1
42'B. Ruiz0-1
53'G. van Bronckhorst1-1
84'R. Makaay2-1
Lees alles over Feyenoord - FC Twente

FCUpdate Social Media