Het laatste voetbalnieuws » Burgemeester Nijmegen zit KNVB weer dwars
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Burgemeester Nijmegen zit KNVB weer dwars

Burgemeester Nijmegen zit KNVB weer dwars

Gepubliceerd op donderdag 20 mei 2010 om 08:57

Net als vorig jaar, zorgt burgemeester Thom de Graaf van Nijmegen ook nu voor problemen bij de competitieleider van de KNVB. De Graaf weigert toestemming te geven voor een thuiswedstrijd NEC in het eerste of tweede weekend van de nieuwe competitie, omdat hij de weken daarvoor al veel politie in moet zetten.

Tijdens de Vierdaagse en zomerfeesten is al dusdanig veel politie-inzet nodig, dat De Graaf begin augustus geen wedstrijd van NEC wil hebben. Dit tot wanhoop van de voetbalbond, dat zelfs aangeboden heeft dat de Nijmeegse club in één van beide weekends tegen een dusdanig lage risicoclub speelt, dat er hooguit vijftien agenten nodig zijn om de orde te handhaven rond het McDos Stadion De Goffert.

De bond is de situatie nu zat. "We handhaven de regel dat elke club het seizoen begint met een uit- en een thuiswedstrijd", zegt manager competitiezaken Gijs de Jong in Dagblad de Gelderlander. Hij dreigt met drastische maatregelen. "Op 9 juni presenteren we het nieuwe competitieprogramma. Heeft NEC geen accommodatie, dan zullen we de club in het uiterste geval uit de competitie nemen."

Het afgelopen seizoen moest NEC, om dezelfde reden, op een bepaald moment in de competitie een handvol uitwedstrijden achter elkaar spelen.


Gerelateerd

Clubs

NEC

Competities

Eredivisie

Tip:

Registreer je via deze link bij Unibet en ontvang €50 startbonus

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2009-2010
1. FC Twente 34 86   10. NAC Breda 34 46
2. Ajax 34 85   11. SC Heerenveen 34 37
3. PSV 34 78   12. VVV Venlo 34 35
4. Feyenoord 34 63   13. NEC 34 33
5. AZ 34 62   14. Vitesse 34 32
6. Heracles Almelo 34 56   15. ADO Den Haag 34 30
7. FC Utrecht 34 53   16. Sparta 34 26
8. FC Groningen 34 49   17. Willem II 34 23
9. Roda JC Kerkrade 34 47   18. RKC Waalwijk 34 15
Bekijk ook de Eredivisie 2009-2010 stand, wedstrijden en nieuws.