Deze site brengt je het laatste voetbalnieuws, foto's, video's en interviews uit de voetbalwereld.
Dat alles 24 uur per dag, zeven dagen per week!
© 2004-2012 FCUpdate.nl Groningen

Erwin Koeman zag als bondscoach van Hongarije zaterdag hoe zijn elftal met 6-1 werd weggespeeld door Nederland. Als voetballiefhebber genoot Koeman van het spel van zijn landgenoten. "Het is enorm frivool, af en toe lijkt het net een training", sprak de Hongaarse bondscoach vol bewondering.
Volgens Koeman spelen Nigel de Jong en Mark van Bommel als controleurs achter het aanvallende blok van vier spelers een belangrijke rol in Oranje. "Je kan ook zo spelen als je twee van zulke defensieve middenvelders in je ploeg hebt."
Op basis van wat hij zaterdag in de Amsterdam ArenA zag, schaart Koeman Oranje bij de favorieten voor de wereldtitel. "Met dit spel kan je ook van Brazilië winnen. Nederland is een van de kandidaten voor de titel, mede omdat de andere landen defensief ook niet zo goed zijn. Maar Nederland zal op het WK aanzienlijk meer problemen krijgen dan in de oefenwedstrijden tegen Ghana en Hongarije."
| Nederland - Hongarije 6-1 | ||
|---|---|---|
| 6' | B. Dzsudzsak | 0-1 |
| 22' | R. van Persie | 1-1 |
| 56' | W. Sneijder | 2-1 |
| 64' | A. Robben | 3-1 |
| 71' | M. van Bommel | 4-1 |
| 74' | E. Elia | 5-1 |
| 79' | A. Robben | 6-1 |
| Lees alles over Nederland - Hongarije | ||