Het laatste voetbalnieuws » Losada: "Echt vakantie nodig na zware periode"
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Losada: "Echt vakantie nodig na zware periode"

Losada: "Echt vakantie nodig na zware periode"

Gepubliceerd op donderdag 30 december 2010 om 10:24

Hernan Losada heeft zijn verwachtingen drastisch naar beneden moeten bijstellen. Waar de middenvelder vorig seizoen met SC Heerenveen nog uitkwam voor een Nederlandse subtopper, daar speelt hij deze voetbaljaargang voor de hekkensluiter uit België.

Met Charleroi leed Losada woensdag bij Club Brugge al zijn vijftiende nederlaag van het seizoen. De formatie van trainer László Csaba heeft nu al negen punten achterstand op de veilige veertiende plaats. "Maar ik geloof nog in het behoud", blijft Losada optimistisch in Gazette des Sports.

Niettemin hebben de beroerde resultaten een grote weerslag gehad op de Anderlecht-huurling. "Ik ben blij dat ik tijdens de winterstop mijn familie in Argentinië even kan bezoeken. Ik heb die vakantie echt nodig, want we zitten in een zware periode."

"Voor 2011 heb ik maar één doel: Charleroi in eerste klasse houden. Dat wordt een zware opdracht, maar ik geloof dat het kan. Anders zou ik niet meer terugkeren uit Argentinië."


Gerelateerd

Wedstrijden

Club Brugge - Charleroi

Clubs

Charleroi

Personen

Hernan Losada

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

Wedstrijdverloop

Club Brugge - Charleroi 5-0
3'I. Perisic1-0
24'I. Perisic2-0
54'I. Perisic3-0
87'N. Dirar4-0
89'I. Perisic5-0
Lees alles over Club Brugge - Charleroi

FCUpdate Social Media

De stand

be Pro League - Play-off II
Groep A Groep B
1. Cercle Brugge 6 9   1. Westerlo 6 12
2. Lierse SK 6 8   2. Zulte-Waregem 6 10
3. KV Mechelen 6 8   3. Beerschot 6 6
4. Sint Truiden 6 6   4. KV Kortrijk 6 3
Bekijk ook de Pro League stand, wedstrijden en nieuws.