Het laatste voetbalnieuws » Skrtel: "Torres krijgt wellicht spijt van vertrek"
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Skrtel: "Torres krijgt wellicht spijt van vertrek"

Skrtel: "Torres krijgt wellicht spijt van vertrek"

Gepubliceerd op woensdag 2 februari 2011 om 20:44

Fernando Torres maakte op de laatste dag van de tussentijdse transferperiode de overstap van Liverpool naar Chelsea. De 26-jarige Spanjaard haalde zich hiermee de woede van de fanatieke Liverpool-aanhang op de hals, waarop sommige supporters zelfs het shirt van de spits in brand staken. Volgens voormalig ploeggenoot Martin Skrtel zou de international van Spanje nog wel eens spijt kunnen krijgen van zijn transfer.

Het vertrek van Torres kwam voor de 26-jarige verdediger niet als een verrassing. "Ik had het verwacht", verklaarde Skrtel aan diverse Slowaakse media. "Er gingen al langere tijd geruchten en hij trainde de twee laatste dagen niet met ons mee. Daarnaast was hij niet in het trainingscentrum. De speculaties bleken waarheid te worden. We vinden het jammer omdat hij een speler van wereldklasse is, maar om eerlijk te zijn kwam het niet als een verrassing."

"Ik wens hem het beste maar hoop niet op succes voor Chelsea. Misschien krijgt Fernando in de toekomst wel spijt van zijn overstap. Het seizoen verloopt voor ons niet naar wens en dat heeft hem doen besluiten naar Chelsea te gaan. Zo heeft hij het ons uitgelegd", vervolgt de back zijn verhaal. 

De opmerkelijke situatie kan zich voordoen dat Torres aanstaande zondag in de mandekking zal staan bij Skrtel, wanneer Liverpool het opneemt tegen de 'Blues'. "Dat zal raar zijn, omdat ik hem tot nu toe alleen ben tegengekomen in trainingen. Ik hoop dat hij speelt en omdat Chelsea hem zo graag wilde hebben lijkt me dat ook waarschijnlijk. Ik heb er zin in en heb vertrouwen dat ik hem niet laat scoren. We zullen hem missen, maar wij hebben Luis Suarez en Andy Carroll."


Gerelateerd

Clubs

Liverpool

Personen

Martin Skrtel
Fernando Jose Torres Sanz

Tip:

Boek je FC Liverpool voetbalreis veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

xe Premier League 2010-2011
1. Manchester Utd 38 80   11. WBA 38 47
2. Chelsea 38 71   12. Newcastle United 38 46
3. Manchester City 38 71   13. Stoke City 38 46
4. Arsenal 38 68   14. Bolton Wanderers 38 46
5. Tottenham 38 62   15. Blackburn Rovers 38 43
6. Liverpool 38 58   16. Wigan Athletic 38 42
7. Everton 38 54   17. Wolves 38 40
8. Fulham 38 49   18. Birmingham City 38 39
9. Aston Villa 38 48   19. Blackpool FC 38 39
10. Sunderland 38 47   20. West Ham United 38 33
Bekijk ook de Premier League 2010-2011 stand, wedstrijden en nieuws.