Het laatste voetbalnieuws » Been hoopt langer verblijf van viertal
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Been hoopt langer verblijf van viertal

Been hoopt langer verblijf van viertal

Gepubliceerd op zaterdag 5 maart 2011 om 09:49

Feyenoord-trainer Mario Been hoopt dat Ron Vlaar, Stefan de Vrij, Leroy Fer en Georginio Wijnaldum ook na dit seizoen nog in De Kuip te bewonderen zijn. De oefenmeester doet in de Telegraaf een beroep op het Feyenoord-hart van het kwartet en stelt dat het goed zou zijn voor de vier spelers om hun ambities waar te maken in Rotterdam. Op die manier zou het viertal volgens Been bijdragen aan de wederopstanding van Feyenoord.

De coach hoopt dan ook dat de vier spelers hun contract zullen verlengen. "Ze zouden daarmee een sterk signaal geven naar de ploeg en naar het publiek van Feyenoord", stelt Been in het dagblad. "Wij, als club, willen in de eerste plaats de selectie bij elkaar houden en we willen volgend seizoen weer meedoen om een plek bij de eerste vijf. Het zou goed zijn als deze spelers hun ambities juist hier vertalen op het veld en de groei van de club meemaken."

De trainer stelt dat het viertal, in tegenstelling tot in het buitenland, in Rotterdam verzekerd is van speeltijd. "Hier, bij Feyenoord, kun je spelen en je ontwikkelen. In het buitenland heb je die zekerheid niet. Daar kun je nog heen gaan als je een paar jaar in Feyenoord 1 hebt gespeeld. Kijk op dit moment naar Diego Biseswar. Vlaar zit dicht tegen het Nederlands elftal aan. Wijnaldum staat na een mindere fase op acht doelpunten en De Vrij ontwikkelt zich enorm. Fer moet op dit moment even knokken voor een basisplaats, maar daar wordt hij ook sterker van."


Gerelateerd

Clubs

Feyenoord

Personen

Stefan De Vrij
Ron Vlaar
Georginio Wijnaldum
Leroy Fer

Tip:

Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2010-2011
1. Ajax 34 73   10. Feyenoord 34 44
2. FC Twente 34 71   11. NEC 34 43
3. PSV 34 69   12. SC Heerenveen 34 41
4. AZ 34 59   13. NAC Breda 34 40
5. FC Groningen 34 57   14. De Graafschap 34 38
6. Roda JC Kerkrade 34 55   15. Vitesse 34 35
7. ADO Den Haag 34 54   16. Excelsior 34 35
8. Heracles Almelo 34 49   17. VVV Venlo 34 21
9. FC Utrecht 34 47   18. Willem II 34 15
Bekijk ook de Eredivisie 2010-2011 stand, wedstrijden en nieuws.