Het laatste voetbalnieuws » Wilshere wil ook op jeugd-EK in actie komen
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Wilshere wil ook op jeugd-EK in actie komen

Wilshere wil ook op jeugd-EK in actie komen

Gepubliceerd op maandag 28 maart 2011 om 18:19

Jack Wilshere legt het advies van trainer Arsene Wenger naast zich neer. De negentienjarige middenvelder wil komende zomer graag met Engeland uitkomen op het EK voor spelers onder 21 jaar, ondanks dat zijn Franse coach dat hem meerdere malen heeft afgeraden.

Wilshere is basisspeler bij Arsenal en sinds kort ook volwaardig lid van de hoofdmacht van Engeland. Het aantal wedstrijden neemt dus flink toe voor het toptalent, maar desondanks wil hij gewoon in actie komen voor de beloften. "Ik wil altijd internationale wedstrijden spelen. Stuart Pearce (bondscoach beloften) en Fabio Capello (bondscoach hoofdmacht) moeten maar eens met elkaar gaan praten. Zij zullen beslissen wat het beste is voor mij. Ik neem aan dat ze ook contact opnemen met Wenger", aldus Wilshere in Engelse media.

Wilshere maakte afgelopen zaterdag in de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Wales (2-0) als basisspeler zijn officiële debuut voor Engeland. Capello was na afloop tevreden over de linksbenige middenvelder, die dit seizoen ook bij Arsenal een vaste waarde is geworden.


Gerelateerd

Clubs

Arsenal
Engeland

Personen

Jack Wilshere

Competities

EK onder 21

Tip:

Je Arsenal voetbalreis boek je bij haar official partner Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

EK onder 21 - Groepsfase
Groep A Groep B
1. Jong Zwitserland 3 9   1. Spanje U21 3 7
2. Jong Wit-Rusland 3 3   2.   0 0
3. Jong Denemarken 3 3   2. Tsjechië U21 3 6
4. IJsland U21 3 3   3. Jong Engeland 3 2
  4. Jong Oekraïne 3 1
Bekijk ook de EK onder 21 stand, wedstrijden en nieuws.