Het laatste voetbalnieuws » Argentijn moet held Nikopolidis doen vergeten
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Argentijn moet held Nikopolidis doen vergeten

Argentijn moet held Nikopolidis doen vergeten

Gepubliceerd op zaterdag 11 juni 2011 om 15:57

Franco Costanzo is degene die de zware last op zijn schouders neemt de gestopte Antonis Nikopolidis te doen vergeten bij Olympiakos Piraeus. De Argentijnse doelman heeft zaterdag een driejarig contract getekend bij de regerend kampioen van Griekenland. Hij komt transfervrij over van de Zwitserse kampioen FC Basel.

Nikopolidis verdedigde het doel van Olympiakos in de afgelopen zeven seizoenen. Medio 2004 verruilde hij aartsrivaal Panathinaikos voor de topclub, waarmee hij zes landstitels won. Nikopolidis wordt in Griekenland gezien als een grote held. Hij was één van de belangrijke schakels in de Griekse nationale ploeg die in 2004 Europees kampioen werd. Daarnaast is hij met negentig interlands recordinternational.

“Ik ben dolblij met mijn keuze en kijk ernaar uit om met Olympiakos in de Champions League te spelen”, zei Costanzo nadat het nieuws wereldkundig werd. “Hopelijk word ik hier net zo succesvol als Nikopolidis.”


Gerelateerd

Clubs

Olympiakos Piraeus
FC Basel

Personen

Franco Costanzo
Antonis Nikopolidis

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

gr Super League 2010-2011
1. Panathinaikos 6 13   3. AEK Athene 6 8
2. PAOK Saloniki 6 12   4. Olympiakos Volos 6 6
Bekijk ook de Super League 2010-2011 stand, wedstrijden en nieuws.