Het laatste voetbalnieuws » Schaars tekent voor drie jaar bij Sporting Lissabon
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Schaars tekent voor drie jaar bij Sporting Lissabon

Schaars tekent voor drie jaar bij Sporting Lissabon

Gepubliceerd op donderdag 16 juni 2011 om 22:42

Sporting Lissabon heeft zijn vizier op de Eredivisie gericht. Nadat de Portugese topclub eerder deze maand al Ricky van Wolfswinkel wegkocht bij FC Utrecht heeft ze de gelederen donderdag versterkt met Stijn Schaars. De middenvelder, die wordt overgenomen van AZ, heeft voor drie jaar getekend in de Portugese hoofdstad.

De 27-jarige Schaars, vijftienvoudig international van Oranje, neemt na zes jaar afscheid van AZ. Met de Alkmaarse club vierde de captain in 2009 de landstitel. In de zomer van 2005 stapte hij van Vitesse over naar de Noord-Hollanders, voor wie hij in 129 competitiewedstrijden zeven doelpunten wist te maken.

Schaars was eerder dichtbij een transfer naar PSV. De Brabanders en AZ hadden al een akkoord over de speler, maar die geeft dus de voorkeur aan de Portugezen.

Sporting lijkt overigens nog niet uitgewinkeld in Nederland. Eerder poogde het al Tim Matavz over te nemen van FC Groningen, maar dat mislukte. Daarom heeft het nu Bas Dost van SC Heerenveen op de radar. Concreet is die interesse nog niet.


Gerelateerd

Clubs

AZ
Sporting Lissabon

Personen

Stijn Schaars

Competities

Primeira Liga

Tip:

Voetbalkaartjes en reizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

pt Primeira Liga
1. FC Porto 30 75   10. Pacos F. 30 31
2. Benfica 30 69   11. Vitoria Setubal 30 30
3. Sporting Braga 30 62   11. 6 6
4. Sporting 30 59   12. Coimbra 30 29
5. Maritimo Funchal 30 50   13. Beira Mar 30 29
6. Vitoria 30 45   14. Rio Ave 30 28
7. Nacional Madeira 30 44   15. Feirense 30 24
8. SC Olhanense 30 39   16. Uniao Leiria 30 19
9. Gil Vicente 30 34  
Bekijk ook de Primeira Liga stand, wedstrijden en nieuws.