Het laatste voetbalnieuws » Wit-Rusland verrassend naar Olympische Spelen
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Wit-Rusland verrassend naar Olympische Spelen

Gepubliceerd op zaterdag 25 juni 2011 om 16:59

Wit-Rusland U21 heeft zich verrassend geplaatst voor de Olympische Spelen van 2012 in Londen. De Wit-Russen verzekerden zich zaterdag van de derde plaats op het EK onder 21 in Denemarken door Tsjechië U21 met 1-0 te verslaan. Als beloning daarvoor mogen ze komende zomer een gooi naar olympische roem doen.

De kleine finale in Aalborg leek af te stevenen op een doelpuntloos gelijkspel, met verlenging tot gevolg. Maar Tsjechië vergooide zijn titelkansen in het slotkwartier. Na 75 minuten kreeg Lukas Vacha zijn tweede gele prent van de Servische arbiter Milorad Mazic, dertien minuten later maakte Egor Filipenko de 1-0 voor Wit-Rusland.

Later op de avond spelen Spanje en Zwitserland de grote finale. Beide landen zijn dankzij hun finaleplek al zeker van deelname aan de Olympische Spelen.


Gerelateerd

Wedstrijden

Tsjechië U21 - Wit-Rusland U21

Clubs

Wit-Rusland U21
Tsjechië U21

Competities

EK onder 21

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

Wedstrijdverloop

Tsjechië U21 - Wit-Rusland U21 0-1
88'E. Filipenko0-1
Lees alles over Tsjechië U21 - Wit-Rusland U21

FCUpdate Social Media

De stand

EK onder 21 - Groepsfase
Groep A Groep B
1. Jong Zwitserland 3 9   1. Spanje U21 3 7
2. Jong Wit-Rusland 3 3   2.   0 0
3. Jong Denemarken 3 3   2. Tsjechië U21 3 6
4. IJsland U21 3 3   3. Jong Engeland 3 2
  4. Jong Oekraïne 3 1
Bekijk ook de EK onder 21 stand, wedstrijden en nieuws.