Het laatste voetbalnieuws » Stijnen sleept Belgische krant voor de rechter
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Stijnen sleept Belgische krant voor de rechter

Stijnen sleept Belgische krant voor de rechter

Gepubliceerd op donderdag 21 juli 2011 om 09:47

Stijn Stijnen dagvaardt de Belgische krant Het Laatste Nieuws. De doelman kan zich niet vinden in een dinsdag verschenen artikel waarin valt te lezen dat hij een oefenduel bij het Schotse Celtic had geweigerd.

"Onjuist, een kwakkel. Dit bericht, overgenomen door diverse nieuwssites, is ten zeerste schadeverwekkend en besmeurt Stijnens imago. Stijnen, die in stilte en hard aan zijn comeback werkt, heeft het recht om op een juiste wijze in beeld te komen", zegt de advocaat van de sluitpost tegen Sporza. "Daarom heeft hij de journalist en de verantwoordelijke uitgever van de krant gedagvaard voor de rechtbank van eerste aanleg te Brugge."

Chef sport Geert Desmet van Het Laatste Nieuws blijft achter het verhaal staan. "Dat is gebaseerd op betrouwbare bronnen. En we staan dus ook achter onze journalist."


Gerelateerd

Clubs

Celtic

Personen

Stijn Stijnen

Tip:

Celtic kaartjes

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media