Het laatste voetbalnieuws » Janssen: "Verrassend dat ik niet bij Oranje zit"
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Janssen: "Verrassend dat ik niet bij Oranje zit"

Janssen: "Verrassend dat ik niet bij Oranje zit"

Gepubliceerd op zondag 7 augustus 2011 om 16:49

Theo Janssen snapt niet waarom hij niet bij de selectie van het Nederlands elftal zit. De beste speler van de Eredivisie van afgelopen seizoen moest op internet lezen dat bondscoach Bert van Marwijk de jonge PSV'er Kevin Strootman de voorkeur gaf.

“Ik heb er een jaar lang bijgezeten. Ik las op internet dat ik er niet bijzat, dat vond ik wel verrassend”, zei de Ajacied na de overwinning op De Graafschap (4-1) tegenover Eredivisie Live. “Een speler moet altijd bellen. Hij had ook wel mogen bellen, vind ik.”

Janssen meldde zich eerder af voor de oefentrip van Oranje in Zuid-Amerika. De middenvelder denkt niet dat Van Marwijk hem om die reden heeft gepasseerd: "Hij zei destijds tegen me dat hij begrip had voor mijn keuze."

Van Marwijk legde het passeren van Janssen in de media als volgt uit: “In mijn selectie zitten misschien wel negen spelers die op de positie van Janssen kunnen spelen. Dan moet je kiezen. Iemand als Strootman heeft het tegen onder meer Brazilië en Uruguay heel goed gedaan."

Nederland speelt woensdag een oefenwedstrijd tegen Engeland.


Gerelateerd

Wedstrijden

Engeland - Nederland

Clubs

Nederland

Personen

Theo Janssen

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

Wedstrijdverloop

Engeland - Nederland
Lees alles over Engeland - Nederland

FCUpdate Social Media