Het laatste voetbalnieuws » Trabzonspor en Besiktas maken valse start
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Trabzonspor en Besiktas maken valse start

Gepubliceerd op zaterdag 10 september 2011 om 21:07

Trabzonspor is meteen met puntenverlies begonnen aan de Turkse Süper Lig. De nummer twee van vorig seizoen, die vanwege de betrokkenheid van landskampioen Fenerbahçe bij het omkoopschandaal in de Champions League mag spelen, morste zaterdagavond bij de ouverture punten bij Manisaspor (1-1).

Burak Yilmaz zette Trabzonspor na 39 minuten op voorsprong. In de slotseconde van het eerste bedrijf leken de bezoekers verder in het zadel geholpen te worden toen Isaac Promise van Manisaspor rood kreeg. Vlak voor tijd gaf Trabzonspor het toch nog weg. Josh Simpson maakte in de 88ste minuut gelijk namens de thuisclub.

Besiktas verloor eerder op de dag al met 2-1 bij Eskisehirspor. Batuhan Karadeniz maakte zeven minuten voor tijd het winnende doelpunt.

De Turkse competitie zou al begin augustus van start gaan, maar de opening werd vanwege het grote omkoopschandaal uitgesteld tot dit weekeinde.


Gerelateerd

Wedstrijden

Eskisehirspor - Besiktas
Manisaspor - Trabzonspor

Clubs

Besiktas
Manisaspor
Eskisehirspor
Trabzonspor

Competities

Süper Lig

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

Wedstrijdverloop

Eskisehirspor - Besiktas 2-1
24'Diego Ângelo1-0
45'H. Almeida1-1
83'B. Karadeniz2-1
Lees alles over Eskisehirspor - Besiktas
Manisaspor - Trabzonspor 1-1
39'B. Yilmaz0-1
88'J. Simpson1-1
Lees alles over Manisaspor - Trabzonspor

FCUpdate Social Media

De stand

tr Süper Lig
1. Bursaspor 6 37   3. Istanbulspor 6 32
2. Eskisehirspor 6 36   4. Sivasspor 6 29
Bekijk ook de Süper Lig stand, wedstrijden en nieuws.