Het laatste voetbalnieuws » Hargreaves: "Dit was een belangrijke stap"
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Hargreaves: "Dit was een belangrijke stap"

Hargreaves: "Dit was een belangrijke stap"

Gepubliceerd op donderdag 22 september 2011 om 12:25

Owen Hargreaves speelde woensdag een lange periode van ellende van zich af. De middenvelder scoorde tijdens zijn debuut voor Manchester City in het duel voor de derde ronde van de League Cup tegen Birmingham (2-0). Hargreaves hield een goed gevoel over aan het treffen met Birmingham.

"Het was mijn eerste echte wedstrijd in drie jaar en vier maanden", laat Hargreaves weten aan de BBC. "Dat was ook wel beangstigend. Maar ik heb de zomer hard gewerkt. Dit is een belangrijke stap. Ik wist dat deze dag een keer zou komen. De laatste jaren waren een les in nederigheid. Er waren zoveel wedstrijden die ik hoopte te spelen."

Trainer Roberto Mancini van City benadrukt dat Hargreaves goed uitrust na zijn eerste flinke inspanning sinds lange tijd. "Het is nu belangrijk dat hij goed herstelt. Hij kan weer de fantastische speler worden die hij was en ook belangrijk worden voor Engeland."


Gerelateerd

Wedstrijden

Manchester City - Birmingham City

Clubs

Manchester City

Personen

Owen Hargreaves

Competities

League Cup

Tip:

Manchester City kaartjes en voetbalreizen bestellen

Reacties

Meer voetbalnieuws

Wedstrijdverloop

Manchester City - Birmingham City 2-0
17'O. Hargreaves1-0
38'M. Balotelli2-0
Lees alles over Manchester City - Birmingham City

FCUpdate Social Media