Het laatste voetbalnieuws » Van Wolfswinkel en Schaars trefzeker voor Sporting
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Van Wolfswinkel en Schaars trefzeker voor Sporting

Gepubliceerd op zondag 30 oktober 2011 om 23:26

Sporting Lissabon heeft dankzij Stijn Schaars en Ricky van Wolfswinkel een overwinning geboekt in de Primeira Liga. De Nederlanders namen zondagavond ieder één treffer voor hun rekening in de uitwedstrijd met laagvlieger Feirense: 0-2.

Van Wolfswinkel, wiens naam door zijn goede prestaties in de Portugese competitie inmiddels prijkt op het lijstje van menig topclub in Europa, bracht Sporting halverwege de tweede helft vanaf de elfmeterstip op voorsprong. Het betekende de zesde competitietreffer van het seizoen voor de spits.

Feirense stond op dat moment al met tien man, nadat Nuno Henrique in de 55e minuut een tweede gele kaart kreeg uitgereikt. Schaars bracht een krap kwartier voor tijd de eindstand op het scorebord: 0-2. Sporting staat derde na de zege met twintig punten uit negen duels. De club heeft drie punten achterstand op koplopers FC Porto en Benfica, die eerder dit weekeinde ook allebei zegevierden.


Gerelateerd

Wedstrijden

Feirense - Sporting Lissabon

Clubs

Feirense
Sporting Lissabon

Personen

Stijn Schaars
Ricky van Wolfswinkel

Competities

Primeira Liga

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

Wedstrijdverloop

Feirense - Sporting Lissabon 0-2
64'R. van Wolfswinkel0-1
77'S. Schaars0-2
Lees alles over Feirense - Sporting Lissabon

FCUpdate Social Media

De stand

pt Primeira Liga
1. FC Porto 30 75   10. Pacos F. 30 31
2. Benfica 30 69   11. Vitoria Setubal 30 30
3. Sporting Braga 30 62   11. 6 6
4. Sporting 30 59   12. Coimbra 30 29
5. Maritimo Funchal 30 50   13. Beira Mar 30 29
6. Vitoria 30 45   14. Rio Ave 30 28
7. Nacional Madeira 30 44   15. Feirense 30 24
8. SC Olhanense 30 39   16. Uniao Leiria 30 19
9. Gil Vicente 30 34  
Bekijk ook de Primeira Liga stand, wedstrijden en nieuws.