Het laatste voetbalnieuws » Noord-Korea heeft niks aan zege op Japan
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Noord-Korea heeft niks aan zege op Japan

Gepubliceerd op dinsdag 15 november 2011 om 13:03

Noord-Korea heeft dindag een overwinning geboekt op Japan in de kwalificatieronde voor het WK 2014. De Noord-Koreanen versloegen de Blue Samurai met 1-0. Nam-Chol Pak tekende in het Kim Il-sung stadion in Pyongyang vlak na rust voor de enige treffer van de wedstrijd.

Bij Japan zaten Maya Yosihda (VVV Venlo) en Michihiro Yasuda (Vitesse) de hele wedstrijd op de bank, terwijl Mike Havenaar een kwartier voor tijd mocht invallen. Noord-Korea kwam in de slotfase met nog met tien man te staan, nadat Il-Gwan Jong zijn tweede gele kaart kreeg maar de 1-0 bleef op het scorebord staan.

Japan plaatst zich ondanks de nederlaag voor de volgende ronde. Oezbekistan gaat in deze poule samen met de eilandbewoners door. Noord-Korea en Tadzjikistan hebben geen zicht meer op kwalificatie voor het WK.


Gerelateerd

Wedstrijden

Noord-Korea - Japan

Clubs

Japan
Noord-Korea

Competities

Kwalificatie WK 2014 Azië

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

Wedstrijdverloop

Noord-Korea - Japan 1-0
50'Nam-Chol Pak 851-0
Lees alles over Noord-Korea - Japan

FCUpdate Social Media

De stand

Kwalificatie WK 2014 Azië - 4e Ronde
Groep A Groep B
1. ir Iran 0 0   1. au Australië 0 0
2. kr Zuid-Korea 0 0   2. iq Irak 0 0
3. lb Libanon 0 0   3. jp Japan 0 0
4. qa Qatar 0 0   4. jo Jordanië 0 0
5. uz Oezbekistan 0 0   5. om Oman 0 0
Bekijk ook de Kwalificatie WK 2014 Azië stand, wedstrijden en nieuws.