Het laatste voetbalnieuws » Platini: "Messi ook zonder wereldtitel fantastisch"
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Platini: "Messi ook zonder wereldtitel fantastisch"

Platini: "Messi ook zonder wereldtitel fantastisch"

Gepubliceerd op dinsdag 10 januari 2012 om 00:01

Vergelijkingen tussen Lionel Messi en sterren uit het verleden gaan volgens UEFA-voorzitter Michel Platini niet op. Volgens de Fransman is het onmogelijk om de beste voetballer aller tijden aan te wijzen. "Vroeger zeiden ze dat Alfredo Di Stefano de beste ooit was, daarna zeiden ze dat ook van Pelé en Johan Cruijff. We moeten niet proberen Messi te vergelijken met vroeger."

De 24-jarige Argentijn werd maandag voor het derde jaar op rij uitgeroepen tot beste voetballer ter wereld. Platini: "Hij is een fantastische speler, de beste van zijn generatie."

Platini erkent dat op de erelijst van Messi eigenlijk alleen een grote prijs met Argentinië nog ontbreekt. "Kijk naar Diego Maradona, iedereen weet wat hij deed in 1986. Veel minder mensen hebben het over zijn prestaties bij Napoli en Barcelona. Het WK blijft altijd het langste hangen in de gedachten. Maar Messi blijft ook zonder wereldtitel fantastisch, net als Cruijff."


Gerelateerd

Personen

Lionel Messi

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media